مراسم D23 Expo

نگاهی به ۲۶ رونمایی احتمالی مارول در مراسم D23 Expo

پنلی بزرگ‌تر از کمیک کان؟

نگاهی به ۲۶ رونمایی احتمالی مارول در مراسم D23 Expo پارسا خلیلی ۰ ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ مارول

استودیو مارول همیشه به‌خاطر رونمایی‌های بزرگش در مراسم مختلف مشهور بوده است. کوین فایگی (Kevin Feige) ماه گذشته در کمیک کان سن دیگو حاضر شد تا پروژه‌های آینده دنیای سینمایی مارول را معرفی کند و طی چند روز آتی نیز قراره در مراسم D23 Expo طرفداران را باری دیگر غافلگیر کند.

از معرفی پروژه‌های سینمایی و سریالی فاز پنجم دنیای سینمایی مارول گرفته تا تایید دو فیلم عظیم Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars، کمیک کان سن دیگو رویداد بزرگی برای مارول به‌شمار می‌رفت. با این وجود هنوز اطلاعات و اخبار بسیار زیادی باقی مانده که کوین فایگی باید با طرفداران به اشتراک بگذارد. به‌همین منظور قصد داریم در ادامه مطلب نگاهی به رونمایی‌های احتمالی استودیو مارول در مراسم D23 Expo داشته باشیم.

 

۲۶. انتشار تریلر جدید فیلم Black Panther: Wakanda Forever

کمیک کان سن دیگو با انتشار تیزری جذاب اولین نگاه به فیلم Black Panther: Wakanda Forever را برای دوست‌داران سینما و طرفداران مارول به ارمغان آورد. در حالی که تنها دو ماه با اکران فیلم در سینماها فاصله داریم، استودیو مارول می‌تواند تریلر این دنباله جذاب و مورد انتظار را یا به‌صورت آنلاین برای عموم به نمایش بگذارد، یا درست مثل کمیک کان به‌صورت اختصاصی برای شرکت‌کنندگان پخش کند.

 

۲۵. رونمایی از پروژه هالووینی Werewolf By Night

اسرار همیشه بخش اصلی و جدانشدنی برند مارول بوده و پروژه هالووینی Werewolf by Night یکی از اسرار آمیزترین پروژه‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود. این فیلم هالووینی دیزنی پلاس توسط آهنگساز مایکل جیاکینو (Michael Giacchino) کارگردانی شده و شخصیت‌های جک راسل با بازی گائل گارسیا برنال (Gael Garcia Bernal)، السا بلاداستون با بازی لورا دانلی (Laura Donnelly) و همچنین شخصیت محبوب من ثینگ را شامل می‌شود. مراحل فیلمبرداری Werewolf by Night در حال حاضر به اتمام رسیده و لیست بازیگران نیز توسط رسانه‌های معتبر تایید شده‌اند. با توجه به اینکه تنها یک ماه تا انتشار این عنوان ترسناک و جذاب باقیست، تقریبا هیچ شکی وجود ندارد که این پروژه بالاخره در مراسم D23 Expo به‌صورت رسمی معرفی می‌شود. همچنین با در نظر گرفتن تم فیلم، می‌توان تا حدودی به حضور افتخاری مون نایت و بلید امید داشت.

 

۲۴. رسمی شدن کارگردان‌های عناوین بزرگ MCU

نام‌های مطرح بسیار زیادی به‌منظور کارگردانی پروژه‌های فاز پنجم و ششم با استودیو مارول وارد مذاکره شده‌اند، اما قرارداد هیچ کدام هنوز به‌طور رسمی نهایی نشده است. طبق گزارش‌های منتشر شده، دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) و مت شکمن (Matt Shakman) برای کارگردانی دو پروژه بزرگ MCU، یعنی Avengers: The Kang Dynasty و Fantastic Four در نظر گرفته شدند. شاید نهایی شدن قرارداد آنها بخشی از رونمایی‌های کوین فایگی در این مراسم باشد.

 

۲۳. رونمایی از تریلر فیلم The Guardians of The Galaxy: Holiday Special

ممکن است Werewolf by Night یکی از اسرار آمیزترین پروژه‌های استودیو مارول باشد، اما فیلم کریسمسی The Guardians of the Galaxy Holiday Special نیز دست کمی از آن ندارد. اگرچه این فیلم به‌طرز عجیبی در جدول فاز چهارم و پنجم حضور ندارد، اما طبق صحبت‌های جیمز گان (James Gunn) قراره رسما به فاز چهارم دنیای سینمایی مارول پایان بدهد. با نزدیک شدن به تاریخ اکران، مراسم D23 Expo بهترین بستر برای انتشار تیزر یا تریلری طولانی است.

 

۲۲. رونمایی از فیلم Deadpool 3

چهار سال از اکران Deadpool 2 در سینماها می‌گذرد و با نهایی شدن ادغام دیزنی و فاکس، سرانجام می‌توان درباره فیلم Deadpool 3 صحبت کرد. شاون لیوای (Shawn Levi)، کارگردان فیلم Free Guy، به‌همراه رایت ریس (Rhett Reese) و پاول ورنیک (Paul Wernick)، با کار کردن روی فیلمنامه قسمت سوم ددپول سعی دارند راه را برای بازگشت رایان رینولدز (Ryan Reynolds) هموار کنند. استودیو مارول با کمترین دخالت فرصتی را برای کارگردان و عوامل فیلم ایجاد کردند تا ددپول آن‌طور که انتظار می‌رود به فاز ششم دنیای سینمایی مارول ورود کند. با آماده شدن برای آغاز مراحل فیلمبرداری و همچنین اضافه شدن کارگردان هنری جدید به پروژه، انتظار می‌رود فایگی با دعوت کردن رایان رینولدز به صحنه، به‌طور رسمی از فیلم و تاریخ اکرانش رونمایی ‌کند.

 

۲۱. رونمایی از لیست بازیگران فیلم Thunderbolts

فیلم سینمایی Thunderbolts یکی از بزرگ‌ترین رونمایی‌های کمیک کان بود، زیرا با اکران در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را تکمیل می‌کند. بر اساس آخرین گزارش‌ها، جیک شرایر (Jake Schreier) کارگردانی پروژه را برعهده دارد و اریک پیرسون (Eric Pearson)، یکی از نویسندگان فیلم Black Widow نیز به نوشتن فیلمنامه مشغول است و قصد دارد مراحل فیلمبرداری را در سال ۲۰۲۳ آغاز کند. همچنین با در نظر گرفتن پیشینه کمیکی این گروه جذاب، ممکن است در کنار شخصیت‌های یلنا بلوا، امیل بلانسکی و جان واکر، شاهد حضور پانیشر و بارن زیمو نیز باشیم. 

 

۲۰. اخبار جدید از فیلم Blade

کوین فایگی با دعوت کردن ماهرشالا علی (Mahershala Ali) به سالن H کمیک کان ۲۰۱۹، از توسعه فیلم اختصاصی Blade خبر داد و همه را شگفت زده کرد. طی سه سال گذشته تقریبا هیچ خبری در رابطه با فیلم و مراحل توسعش منتشر نشده، اما می‌دانیم که بسام طارق (Bassam Tariq) برای کارگردانی پروژه با استودیو مارول قرارداد امضا کرده است. حال به نظر می‌رسد مراحل نوشتن فیلمنامه تمام شده و فیلمبرداری هم در ماه اکتبر سال جاری آغاز می‌شود. اگرچه هیچ تریلری برای نمایش در مراسم D23 Expo وجود نخواهد داشت، اما ممکن است بازیگران برای ارائه تاریخ اکران، کانسپت آرت و حتی چند خبر غافلگیرکننده روی صحنه بیایند.

 

۱۹. رونمایی از بازیگران سریال Wonder Man

طبق اعلام رسمی استودیو مارول، سرنوشت دستین دنیل کرتون، کارگردان فیلم شانگ چی با توسعه سریال تلویزیونی Wonder Man همراه با نویسنده سریال Brooklyn Nine-Nine گره خورده است. این پروژه به‌عنوان طنز هالیوود توصیف شده که گفته می‌شود در اوایل مراحل توسعه قرار دارد و ممکن است قبل از فیلم Shang-Chi 2 و اسپین آف سریالی The Ten Rings تا پایان سال ۲۰۲۴ به پایان برساند. همچنین به‌تازگی تایید شد که بن کینگزلی (Ben Kingsley) برای ایفای مجدد نقش ترور اسلاتری به لیست بازیگران سریال پیوسته است. بنابراین رونمایی از باقی ستارگان در این مراسم خیلی دور از ذهن نیست.

 

۱۸. پخش عمومی تریلرهای مارولی منتشر شده در کمیک کان

استودیو مارول در کمیک کان سن دیگو اولین تریلر رسمی عناوینی مثل Guardians of the Galaxy Vol. 3، Secret Invasion و Ant-Man and the Wasp: Quantumania را به‌صورت اختصاصی برای حاضرین سالن H به نمایش گذاشت. اکنون بعد از گذشت یک ماه می‌توان انتظار داشت تا تمامی تریلرهای منتشر شده در کمیک کان این‌بار به صورت آنلاین برای عموم پخش شود.

 

۱۷. رونمایی از فیلم The Marvels

علی‌رغم اینکه فیلمبرداری دنباله کاپیتان مارول قبل از همایش به پایان رسیده بود، اما به‌دلیل پخش قسمت پایانی سریال Ms. Marvel، هیچ تریلری از این فیلم در کمیک کان پخش نشد. اما مراسم D23 Expo فرصتی مناسب برای رونمایی از فیلم The Marvels و ماجراجویی کیهانی کارول دنورز، مانیکا رمبو و کامالا خان است.

 

۱۶. اخبار جدید از سریال‌های تلویزیونی فاز پنجم

پس از پایان یافتن سریال She-Hulk: Attorney At Law در ماه اکتبر، استودیو مارول دیگر هیچ پروژه سریالی در برنامه خود ندارد تا زمانی که Secret Invasion در بهار سال ۲۰۲۳ به دیزنی پلاس بیاید. ممکن است اولین نگاه به ماجراجویی جدید نیک فیوری قبلا در کمیک کان به نمایش گذاشته شده باشد، اما D23 به احتمال زیاد بیشتر روی سریال‌های Echo و فصل دوم Loki متمرکز می‌شود. دیگر سریال‌های فاز پنجم دنیای سینمایی مارول مثل Ironheart ،Agatha: Coven of Chaos و Daredevil: Born Again نیز به‌دلیل قرار داشتن در مراحل ابتدایی تولید، محتوای خاصی برای نمایش ندارند. با این حال همچنان ممکن است اخباری جدید در رابطه با آنها وجود داشته باشد.

 

۱۵. انتشار تریلر میان فصلی سریال She-Hulk

تا زمانی که مراسم D23 Expo برگزار شود، قسمت چهارم سریال She-Hulk: Attorney at Law از دیزنی پلاس پخش خواهد شد، بنابراین ممکن است دیزنی با انتشار تریلر میان فصلی، به بازاریابی سریال ادامه دهد. درست مثل تریلرهای میان فصلی وانداویژن، فالکون و سرباز زمستان و لوکی، این تریلر نیز ضمن ارائه خلاصه‌ای از قسمت‌های پخش شده، نگاهی جذاب به نیمه دوم سریال را برای طرفداران به ارمغان می‌آورد. شاید در این تریلر شاهد سکانس‌های بیشتری از دردویل چارلی کاکس (Charlie Cox) و بروس بنر مارک رافالو (Mark Ruffalo) باشیم.

 

۱۴. اخبار جدید از سریال تلویزیونی Armor Wars

سرنوشت سریال Armor Wars به‌طرز عجیبی مبهم است و از زمان معرفیش در رویداد Disney Investors Day تا الان، هیچ اطلاعاتی درباره‌اش منتشر نشده است. برای کسانی که با کمیک‌های مارول آشنا نیستند، جنگ‌های زرهی یا Armor Wars مجموعه کمیک محبوبی است که حول محور تونی استارک و دزدیده شدن فناوری پیشرفته‌اش می‌چرخد. بنا به گزارش‌های منتشر شده، یاسر لستر (Yassir Lester) به‌عنوان سرپرست نویسنده روی فیلمنامه کار می‌کند و دان چیدل (Don Cheadle) نیز باری دیگر در قامت جیمز رودز ظاهر می‌شود. همچنین به‌دلیل شروع فیلمبرداری در پاییز سال جاری، هیچ محتوای خاصی برای پخش در مراسم D23 Expo وجود ندارد و به احتمال زیاد تنها اخبار جدیدی ازش مطرح خواهد شد.

 

۱۳. رونمایی از فیلم Eternals 2

معرفی دنباله اترنالز در مراسم پیش‌رو به‌عنوان یکی از پروژه‌های نامعلوم فاز ششم دنیای سینمایی مارول کاملا منطقی‌ است، زیرا پیرو نارضایتی غیرمنتظره منتقدین و طرفداران، کوین فایگی باید با اتخاذ رویکردی کاملا متفاوت به فکر توسعه قسمت دوم باشد. از طرفی پاتون اسوالت (Patton Oswalt)، بازیگر نقش پیت که در سکانس پس از تیتراژ فیلم به‌همراه اروس دیده شد، در مصاحبه‌ای مطبوعاتی علنا ساخت دنباله اترنالز با کارگردانی کلویی ژائو (Chloe Zhao) را تایید کرد. مطمئنا ژائو سورپرایزهای هیجان انگیز زیادی برای طرفداران کنار گذاشته که ممکن است تا چند روز آینده به برخی از آنها اشاره شود.

 

۱۲. رونمایی از فیلم Shang-Chi 2

دستین دنیل کریتون به‌دنبال موفقیت شانگ چی، بلافاصله مراحل توسعه قسمت دوم را آغاز کرده است. فعلا طبق معمول هیچ اطلاعاتی از این دنباله در دست نیست، اما سکانس پس از تیتراژ شانگ چی سوالات مهمی راجع به منشا سلاح‌های باستانی ایجاد کرده که ممکن است در قسمت دوم پاسخ داده شوند. همچنین از آنجایی که دستین دنیل تمرکز خود را روی Avengers: The Kang Dynasty ،Wonder Man و اسپین آف سریالی The Ten Rings معطوف کرده، تصور اینکه به این زودی‌ها بتواند برای دنباله شانگ چی وقت بگذارد، دشوار است. بنابراین احتمال دارد تنها خبر توسعه فیلم Shang-Chi 2 در مراسم D23 Expo تایید شود. ناگفته نماند علاوه بر بازگشت اکثر بازیگران اصلی، برخی شایعات به حضور آیرون فیست نیز اشاره دارند.

 

۱۱. تایید پروژه سینمایی World War Hulk

طرفداران هالک بیش از یک دهه است که منتظر دنباله‌ The Incredible Hulk هستند، اما مشکلات حقوقی با یونیورسال مانع از تحقق این رویا شده است. در حال حاضر، به نظر می‌رسد توسعه فیلم سینمایی World War Hulk با اقتباس از مجموعه کمیک سیاره هالک توسط سریال She-Hulk: Attorney At Law تایید شده است. طبق گزارش‌ها، مراحل تولید در آینده‌ای نه چندان دور آغاز خواهد شد، بنابراین رونمایی از آن کاملا امکان پذیر است. اما اگر قسمت‌های پایانی شی هالک به این خط داستانی مرتبط باشد، بدون شک معرفی این فیلم به‌منظور جلوگیری از اسپویل، با تاخیر مواجه شده و به رویدادهای آینده موکول خواهد شد.

 

۱۰. معرفی شخصیت Nova به دنیای سینمایی مارول

طرفداران مارول بیش از یک دهه است که منتظر دیدن شخصیت Nova در دنیای سینمایی مارول هستند. برخی برای دیدن نسخه ریچارد رایدر لحظه شماری می‌کنند، در حالی که برخی دیگر خواستار معرفی نسخه سم الکساندر جوان هستند. طبق برخی گزارش‌های غیر رسمی، این شخصیت کیهانی در سال ۲۰۲۵ از طریق سریال تلویزیونی اختصاصی خود پا به فاز ششم دنیای سینمایی مارول خواهد گذاشت. در حال حاضر هیچ چیزی تایید نشده و مراسم D23 Expo یکی از گزینه‌های مناسب جهت رسمی کردن این موضوع است.

 

۹. رونمایی از بازیگران بزرگ و مطرح

یکی از تکان‌دهنده‌ترین لحظات کمیک کان سن دیگو ۲۰۱۹، رونمایی شوکه‌کننده فیلم Blade با بازی ماهرشالا علی بود و چیزی که این رونمایی را به‌شدت خاص و جذاب کرد، این بود که قبل از برگزاری همایش در توسط هیچ گزارشی مطرح نشده بود. شاید کوین فایگی قصد داشته باشد بازیگران مطرح دیگری را به این شکل معرفی کند. یک گزارش حاکی از آن است که استودیو مارول با ستاره‌های مطرحی همچون جان بویگا (John Boyega)، هنری کویل (Henry Cavil)، جودی کومر (Judy Comer)، دیزی ادگار جونز (Daisy Edgar-Jones)، جان کرازینسکی (John Krasinski)، جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) و دنزل واشنگتن (Denzel Washington) برای نقش‌های بزرگ قرارداد امضا کرده است. این شایعه به‌قدری رویایی و جذاب است که تایید شدنش در مراسم D23 Expo می‌تواند مثل بمب منفجر شود.

 

۸. معرفی کارگردان فیلم Avengers: Secret Wars

شاید مارول با دستین دنیل کرتون برای کارگردانی فیلم Avengers: The Kang Dynasty قرارداد امضا کرده باشد، اما گزارش‌ها حاکی از آن است که ششمین فیلم انتقام جویان توسط شخص دیگری به تصویر کشیده شود. هنوز اسم خاصی به ذهن طرفداران و منابع خبری نرسیده، اما برادران روسو رسما ادعای کارگردانی جنگ‌های مخفی را تکذیب کرده‌اند. مراحل فیلمبرداری این عنوان به‌شدت مورد انتظار تا سال ۲۰۲۴ آغاز نمی‌شود، بنابراین استودیو مارول در حال حاضر نیازی به انتخاب و معرفی کارگردان ندارد. اما اگر کوین فایگی شخص خاصی را مدنظر داشته باشد، ممکن است نامش را در مراسم پیش‌رو اعلام کند.

 

۷. تایید پروژه اختصاصی Scarlet Witch

الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) در قامت اسکارلت ویچ همچنان یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول است، حتی با وجود اینکه موقعیت قهرمانانه‌اش پیرو وقایع مولتی ورسی Doctor Strange 2 با خاک یکسان شد. با وجود مرگ آشکار واندا در لحظات پایانی دنباله دکتر استرنج، بسیاری هنوز معتقدند که او زنده است و از طریق یک پروژه اختصاصی بزرگ بازخواهد گشت. با توجه به قدرت‌های بی‌حد و حصر واندا، احتمال ادامه یافتن داستانش در فاز ششم دنیای سینمایی مارول وجود دارد. همچنین علی‌رغم این پروژه اختصاصی، حضور او در فیلم‌های Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret wars می‌تواند لحظات حماسی بی‌شماری را برای طرفداران رقم بزند.

 

۶. معرفی دنباله‌های جدید

با توجه به اینکه حماسه مولتی ورس سه فاز دنیای سینمایی مارول را در بر می‌گیرد، استودیو مارول می‌تواند دنباله بسیاری از فیلم‌های فاز چهارم را در برنامه خود قرار بدهد. برای مثال Doctor Strange 2 و Thor 4 هر دو تابستان سال جاری در سینماهای سراسر دنیا اکران شدند، اما داستان آنها تا حدودی باز مانده و پتانسیل ادامه یافتن در قسمت‌های بعدی دارد. فعلا هیچ گزارش مهمی مبنی بر اینکه Doctor Strange 3 یا Thor 5 وارد مرحله توسعه شده‌اند، وجود نداشته ولی ممکن است در مراسم D23 Expo به‌صورت رسمی معرفی شوند.

 

۵. تمدید سریال‌های فاز چهارم برای فصل دوم

در مورد دنباله‌ها، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد تا سریال‌های فاز چهارم برای فصل دوم تمدید شوند. در حال حاضر استودیو مارول تنها برای فصل دوم Loki و ?…What If چراغ سبز نشان داده، اما احتمال اینکه پروژه‌های بیشتری از این روند پیروی کنند بسیار زیاد است، حتی اگر لزوما در D23 نباشد. مون نایت، میس مارول و شی هالک همگی باید ادامه داستان‌هایشان را در دیزنی پلاس ببینند، ولی فعلا محتمل‌ترین رقیب، ابرقهرمان مصری اسکار ایزک (Oscar Isaac) است.

 

۴. اخبار جدید از آینده مبهم X-Men

با هر معرفی استودیو مارول از زمان خرید فاکس، طرفداران مشتاقانه منتظر اخبار مربوط به X-Men بودند. اکنون شانس بیشتر از همیشه است، زیرا دنیای سینمایی مارول با تغییر ژن کامالا خان در سریال میس مارول و همچنین ایستراگ ولورین در قسمت دوم سریال شی هالک، یک قدم دیگر به معرفی جهش یافته‌ها نزدیک شده است. اما متاسفانه طرفداران فعلا نباید نسبت این موضوع امیدوار باشند، زیرا طبق گزارش‌های رسمی قراردادهای موجود فاکس مانع ریبوت شدن X-Men تا سال ۲۰۲۵ می‌شود. از طرفی دیگر هم استودیو مارول باید روی شخصیت‌ها و تیم‌های جدید زیادی مانور بدهد و به‌ همین خاطر احتمالا اولین حضور آن‌ها به حماسه بعدی MCU موکول می‌شود.

۳. رونمایی از بازیگران ریبوت چهار شگفت انگیز

شاید ریبوت چهار شگفت انگیز کارگردان خود را پیدا کرده باشد، اما هنوز این سوال وجود دارد که چه کسانی به اولین خانواده مارول جان می‌بخشند. هر چقدر هم که امید به حضور بازیگران در مراسم D23 Expo وجود داشته باشد، احتمالا بازیگران هنوز قراردادی با مارول امضا نکرده‌اند، زیرا کارگردان جدید هم باید نظری در این انتخاب داشته باشد. اما با توجه به اینکه آغاز فیلمبرداری برای سال آینده تنظیم شده، استودیو مارول سخت در تلاش است تا چهار بازیگر اصلی خود را پیدا کند. اگر این پروسه تا الان تکمیل شده باشد، انتظار می‌رود کوین فایگی در مراسم به‌ آنها اشاره کند.

۲. معرفی شخصیت Doctor Doom به دنیای سینمایی مارول

به‌لطف شایعات و گزارش‌‌های غیر رسمی مختلف، نقش دکتر دوم در Black Panther: Wakanda Forever نه تنها به یک احتمال قوی تبدیل شده، بلکه حسابی بین طرفداران سروصدا به‌ پا کرده است. ظاهرا این ابرشرور به‌ شدت قدرتمند پشت درگیری خونین ملت آفریقا و تالوکان نیمور قرار دارد. اگر شایعات مطرح شده صحت داشته باشند، دکتر دوم ممکن است قبل از پایان سال به MCU بپیوندد. یعنی ممکن است بازیگر این نقش تا الان انتخاب شده باشد. جانکارلو اسپوزیتو یا دنزل واشنگتن؟ کدام یک نقش دشمن دیرینه چهار شگفت انگیز را ایفا خواهد کرد؟ این‌ها سوالاتی هستند که ممکن است در مراسم پیش‌رو پاسخ داده شوند.

۱. تکمیل شدن فاز ششم دنیای سینمایی مارول

تقریبا تمامی پروژه‌های احتمالی فاز ششم در رده‌های پایینی این لیست قرار گرفته‌اند. رونمایی از باقی عناوین این فاز به استراتژی کوین فایگی بستگی دارد. فعلا با توجه به اینکه فیلم Fantastic Four تا پاییز سال ۲۰۲۴ اکران نمی‌شود، انتظار می‌رود استودیو مارول آنها را برای کمیک کان سن دیگو ۲۰۲۳ ذخیره کند. اما حتی اگر این پروژه‌ها تا نیمه دوم سال آینده شروع به فیلمبرداری نکنند، ممکن است فایگی بخواهد فاز ششم را در مراسم D23 Expo تکمیل کند.

سعی کنید انتظارات خود از پنل استودیو مارول را مدیریت کنید

خیلی مهم است که طرفداران با انتظارات معقول به‌ تماشای مراسم بنشینند. کوین فایگی به‌تازگی اخبار مهم زیادی را در کمیک کان به نمایش گذاشته، بنابراین اگر D23 آنقدرها هم تماشایی نباشد، خیلی تعجب‌آور نیست. ناگفته نماند از آنجایی که استودیو مارول احتمالا می‌خواهد برخی از رونمایی‌ها را برای رویدادهای آینده ذخیره کند، ممکن است جدول فاز ششم همچنان ناقص باقی بماند. به هر حال هنوز دو کمیک کان دیگر تا آغاز فاز نهایی حماسه مولتی ورس در راهند.

کوین فایگی روز شنبه، مورخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور ماه)، در مراسم D23 Expo حاضر خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ کدامیک از موارد اشاره شده در مراسم پیش‌رو معرفی می‌شوند؟ چه سورپرایزهایی در انتظارمان است؟ آیا پنل مارول در D23 از کمیک کان بزرگ‌تر خواهد بود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا