آیا توسعه فیلم Eternals 2 تایید شد؟

بازگشت گروه جاودانه مارول به MCU

آیا توسعه فیلم Eternals 2 تایید شد؟ پارسا خلیلی ۲ ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ مارول
توسعه فیلم Eternals 2

فیلم Eternals که نوامبر سال گذشته در سینماها اکران شد، سومین پروژه سینمایی فاز چهارم دنیای سینمایی مارول بود که در جلب نظر مخاطبان و منتقدین خیلی موفق نبود. حال علی‌رغم امتیازهای پایین و نقدهای منفی، یکی از بازیگران سریال ماموران شیلد به توسعه فیلم Eternals 2 اشاره کرده است.

به لطف معرفی برادر تانوس در سکانس پس از تیتراژ، روایت ادامه داستان جاودانه‌ها در قسمت بعدی به امری اجتناب ناپذیر تبدیل شد. پیرو اسارت سرسی، کینگو و فستوس به‌دست آریشم، باقی اعضای گروه از جمله تینا و ماکاری باید با کمک اروس که با نام استارفاکس نیز شناخته می‌شود، جاودانه‌های دیگر را پیدا کنند و علیه آریشم باهم متحد شوند. این سکانس پس از تیتراژ حسابی توجه طرفداران را به خودش جلب کرد، زیرا می‌تواند آغازگر داستانی جذاب و مهیج از جاودانه‌ها باشد.

صحبت‌های صداپیشه شخصیت پیپ درباره دنباله Eternals

صبح روز چهارشنبه، برنامه The Today Show با انتشار کلیپی کوتاه از مصاحبه پاتون آزوالت (Patton Oswalt) به اشتراک گذاشت. این بازیگر معروف که علاوه بر حضور در سریال Agents of S.H.I.E.L.D، صداپیشگی شخصیت پیپ را در فیلم Eternals به عهده داشت، در مصاحبه‌ای اختصاصی ضمن توضیح سکانس پس از تیتراز فیلم به طرزی عجیب و غیرمنتظره توسعه فیلم Eternals 2 را تایید کرد.

تا جایی که من می‌دانم توسعه فیلم Eternals 2 قطعی شده و کلویی ژائو (Chloé Zhao) قصد دارد آن را کارگردانی کند.

اگرچه اثر کلویی ژائو با نظرات مختلفی از سوی منتقدین و مخاطبان روبه‌رو شد، اما با این حال توانست فروش قابل توجهی را در گیشه تجربه کند. آنچه در مورد صحبت‌های آزوالت عجیبه، این است که استودیو مارول هنوز به‌طور رسمی این خبر را تایید نکرده و هنگام معرفی پروژه‌های فاز پنجم و ششم MCU در کمیک کان، هیچ صحبتی از این دنباله بحث برانگیز نشده است.

البته این واقعیت که هیچ اشاره‌ای به فیلم Eternals 2 در کمیک کان نشد، به این معنی نیست که مارول توسعه این پروژه را در برنامه خود ندارد. اتفاقی مشابه برای دنباله شانگ چی نیز رخ داده است. پس از موفقیت Shang-Chi and The Legend of The Ten Rings در گیشه، توسعه قسمت دومش به‌صورت رسمی تایید شد اما هنوز در برنامه چند سال آینده استودیو مارول دیده نشده است. در حال حاضر عدم وجود اطلاعات کافی و همچنین نهایی نشدن قرارداد جدید هری استایلز (Harry Styles) و پاتون آزوالت با مارول، توسعه فیلم Eternals 2 در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. شاید در رویداد D23 دیزنی خبری رسمی در این رابطه با طرفداران به اشتراک گذاشته شود.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا فیلم اترنالز ۲ ساخته می‌شود؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا