#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Eternals (جاودانگان) منتشر شد

درخشش آنجلینا جولی در جدیدترین تریلر فیلم جاودانه‌ها

تریلر جدید فیلم Eternals شب گذشته منتشر شده و در این تریلر برای اولین بار دشمنان این گروه یعنی نژاد Deviants را می‌بینیم. فیلم Eternals یکی از جدیدترین آثار فاز چهارم استودیو مارول است که در پاییز سال جاری به صورت بین‌المللی اکران خواهد شد. 

گروه جاودانه‌ها از شخصیت‌های متعدد و قدرتمندی تشکیل شده که برای اولین بار در دنیای سینمایی مارول با آن‌ها روبه‌رو خواهیم شد. سرسی، تینا، ایکاریس، کینگو، ماکاری و فاستوس از شخصیت‌های مهم این اثر هستند. 

اترنالز گروهی هستند که توسط موجوداتی قدرتمند به نام سلشیال‌ها (Celestials) خلق شده و از ابتدای خلقت زمین به صورت پنهانی در بسیاری از امور زندگی انسان‌ها به آن‌ها کمک کرده و در رشد صنعتی زمین نقش مهمی داشته‌اند. برخی در مهندسی برخی در کشاورزی مهارت داشته و دانش خود را با انسان‌ها به اشتراک گذاشته‌اند. 

با این حال این گروه قدرتمند تنها برای یک هدف والا به زمین آمده‌اند و در غیر این صورت در هیچ مبارزه‌ای دخالت نمی‌کنند. همانطور که در مبارزه با تانوس و ناپدید شدن نیمی از موجودات جهان هستی هرگز وارد عمل نشده و در جنگ دخالتی نکردند. 

گروه جاودانه‌ها دشمنان قسم خورده نژاد دیوینیت‌ها بوده و تنها هدف آن‌ها مبارزه با این نژاد است. اکنون در تریلر جدید فیلم جاودانه‌ها شاهد ورود این نژاد خطرناک به کره زمین هستیم و به نظر می‌رسد که زمان آن رسیده تا گروه جاودانه‌ها وارد عمل شوند. 

تریلر جدید فیلم Eternals 

در تریلر جدید منتشر شده شاهد هنرنمایی آنجلینا جولی (Angelina Jolie) بازیگر نقش تینا، ریچارد مدن (Richard Madden) بازیگر نقش ایکایرس هستیم و برای اولین بار گوشه‌ای از قدرت‌های این گروه جاودانه را می‌بینیم.  پیش از این نیز از قدرت‌های این افراد شنیده بودیم اما اکنون شاهد شلیک شدن لیزر از چشمان ایکایرس و مبارزه تینا با صلاح‌های جالب او هستیم. 

علاوه بر هنرنمایی شخصیت‌های گروه جاودانه‌ها شاهد درگیری تینا و صحبت‌های او با یکی از افراد دیوینیت‌ها هستیم که تینا و کره زمین را تهدید به نابودی می‌کند. تینا نیز در پاسخ به این تهدید عنوان می‌کند که اگر کسی به چیزی علاقه‌ای داشته باشد بدون شک به خوبی از آن محافظت خواهد کرد. در نتیجه به دلیل علاقه‌ای که او به کره زمین و انسان‌ها دارد بدون شک تمام تلاش خود را خواهد کرد تا از زمین و ساکنان آن محافظت کند.  

فیلم Eternals در تاریخ ۵ ماه نوامبر مصادف با ۱۴ آبان ماه سال جاری به روی پرده سینما خواهد رفت.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا