آیا عملکرد ضعیف Eternals باعث شد آنجلینا جولی از بازیگری فاصله بگیرد؟

ستاره هالیوود به گمانه زنی‌ها پاسخ می‌دهد


آنجلینا جولی بازیگر و فیلمساز آمریکایی در بخشی از مصاحبه اخیر خود با Vogue به گمانه زنی‌ها پیرامون Eternals پاسخ داده است.

آنجلینا جولی (Angelina Jolie) یکی از ستاره‌های هالیوود بوده و طی چهار دهه فعالیت خود نقش‌های مختلفی را مقابل دوربین ایفا کرده است. با این حال، هرگز فرصت نشد یک ابرقهرمان را به تصویر بکشد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه Eternals در سال ۲۰۲۱ میلادی اکران شد. بیست و ششمین فیلم Marvel Cinematic Universe درباره گروهی از موجودات است که هزاران سال پیش به زمین آمده و ماموریت دارند از نسل بشر در برابر گونه‌ای متخاصم محافظت کنند. در ضمن، جولی نقش یکی از اعضای گروه به نام تینا را ایفا می‌کند.

اگرچه Eternals حاصل همکاری دست اندرکاران و بازیگران شناخته شده‌ای به شمار می‌رود، به هیچ وجه نتوانست از پس انتظارات بربیاید. این اثر بخاطر فیلمنامه و روند روایتش بازخوردهای منفی‌ای را از کاشناسان و مخاطبان دریافت کرد و در مقابل بودجه ۲۳۶ میلیون دلاری خود تنها ۴۰۰ میلیون دلار فروخت. به همین دلیل، با گذشت نزدیک به دو سال صحبتی از دنباله آن به میان نیامده است. علاوه بر این، آنجلینا جولی طی سال‌های گذشته در هیچ فیلم جدیدی ایفای نقش نکرد. در نتیجه این اتفاقات، گمانه زنی‌ای شکل گرفت مبنی بر اینکه عملکرد ضعیف اترنال‌ها باعث شد جولی از سینما فاصله بگیرد.

آنجلینا جولی اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Vogue انجام داده و در بخشی از آن دلیل دور شدنش از عرصه بازیگری را فاش کرده است. طبق توضیحاتی که ارائه شده، فاصله گرفتنش از سینما ارتباطی با عملکرد ضعیف Eternals نداشته و یک تصمیم کاملاً شخصی است:

مشغول شناخت خودم در ۴۸ سالگی هستم. حس می‌کنم در حال تغییر هستم. این روزها احساس افسردگی دارم. فکر می‌کنم یک دهه است که خودم نبوده‌ام.

بازیگر و فیلمساز آمریکایی در حال حاضر بدنبال نقش‌هایی است که نیازمند برداشت‌های طولانی نیستند. همچنین فاصله گرفتنش از سینما به معنای دور شدن از فضای کار نبوده و تمرکزش را روی صنعت دیگری قرار داده است: مد و فشن. او استودیو Atelier Jolie را راه انداخته که فعالیتش بطور رسمی از نوامبر سال جاری میلادی آغاز می‌شود. در ضمن، مطلبی که رسانه Vogue کار کرده تنها شامل مصاحبه نشده و تصاویری از فعالیت‌های این استودیو فشن را به تصویر می‌کشد.

تنها اثری که آنجلینا جولی طی سال‌های گذشته در ساختش مشارکت داشته، Kung Fu Panda 4 است که اوایل سال آینده میلادی روی پرده نقره‌ای می‌آید.

4 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا