امیلیا کلارک از داستان سریال تهاجم مخفی می‌گوید

مرموز و غیرقابل پیش بینی

امیلیا کلارک از داستان سریال تهاجم مخفی می‌گوید پارسا خلیلی ۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ تلویزیون
داستان سریال تهاجم مخفی

به‌تازگی در جدیدترین ویدیو تبلیغاتی استودیو مارول، امیلیا کلارک (Emilia Clarke)، ستاره سریال Game of Thrones که به‌زودی با ایفای نقش شخصیتی کلیدی به خانواده بزرگ مارول خواهد پیوست، درباره داستان سریال تهاجم مخفی صحبت کرده است.

اقتباس لایو اکشن تهاجم مخفی با جان بخشیدن به یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای کمیکی به‌نام Secret Invasion، رسما اولین رویداد کراس اوری دنیای سینمایی مارول خواهد بود، اگرچه هنوز معلوم نیست عنوان رویداد کراس اوری واقعا چه معنایی دارد. طبق کمیک‌ها، ابرشرورانی که قرار است در این مجموعه شش قسمتی با نیک فیوری ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) و تالوس بن مندلسون (Ben Mendelsohn) روبرو شوند، فرقه‌ای از اسکرول‌های نفوذی خواهند بود که طی چند سال گذشته به زمین حمله کرده‌اند. حالا این دو نفر باید با هم متحد شوند تا بفهمند کدام یک از شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول اسکرول هستند.

اکنون به‌دنبال اکران فیلم Guardians of The Galaxy 3، استودیو مارول با انتشار ویدیویی جدید، کمپین تبلیغاتی اولین پروژه سریالی فاز پنجم دنیای سینمایی مارول را آغاز کرده است و در آن امیلیا کلارک درباره داستان سریال تهاجم مخفی صحبت کرده است.

آغاز تابستان با داستانی مرموز و غیرقابل پیش بینی

امیلیا کلارک در اولین ویدیو تبلیغاتی سریال Secret Invasion که به‌تازگی منتشر شده است، داستان سریال را پیچیده و غیرقابل پیش بینی توصیف کرد.

در اصل این ایده که به چه کسی می‌توان اعتماد کرد، قلب سریال محسوب می‌شود. تهاجم مخفی روایت‌گر داستانی پیچیده است، به‌همین خاطر شما نمی‌توانید آن را پیش بینی کنید و تا زمانی که چیزی اتفاق نیفتد نمی‌توانید آن را درک کنید.

طبق صحبت‌های کلارک و خط داستانی رویداد کمیکی Secret Invasion، می‌شود با اطمینان گفت که این اقتباس لایو اکشن از ابتدا تا انتها یک بازی حدس و گمان خواهد بود. در حالیکه استودیو مارول بیشتر داستان را مخفی نگه داشته، شایان ذکر است که شخصیت امیلیا کلارک قبلا طرفداران را شگفت زده کرده است، چراکه شخصیت او یعنی G’iah، با مخاطبان دنیای سینمایی مارول غریبه نیست و برای اولین بار در فیلم Captain Marvel ظاهر شده است.

با این حال، سخت است بگوییم که داستان پیچیده و مرموز تهاجم مخفی چه چیزی را برای شخصیت‌های فیلم کاپیتان مارول در نظر گرفته است، زیرا همانطور که امیلیا کلارک ادعا کرده، هیچ‌کس نمی‌تواند پیش بینی کنید که چه چیزی در انتظارمان است. صرف نظر از این موضوع، بزرگترین نقطه عطف سریال، حال و هوای جدی و تاریکی است که یاد آور فیلم Captain America: The Winter Soldier است.

سریال مورد انتظار Secret Invasion در تاریخ ۲۱ ژوئن (۳۱ خرداد ماه) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

4 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا