تاریخ انتشار انیمیشن جدید دیزنی روی سرویس استریم دیزنی پلاس مشخص نیست

دیزنی فعلا برنامه مشخصی ندارد

تاریخ انتشار انیمیشن جدید دیزنی روی سرویس استریم دیزنی پلاس مشخص نیست پارسا خلیلی ۰ ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ سینما
انیمیشن جدید دیزنی

طبق گزارش‌های تازه منتشر شده هنوز تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی انیمیشن جدید دیزنی، یعنی Elemental روی سرویس استریم دیزنی پلاس مشخص نشده است.

به گفته دیزنی، علیرغم اکران ناامیدکننده‌اش در آخر هفته افتتاحیه، این انیمیشن در باکس آفیس تبخیر نشد و درنهایت توانست حدود پنج برابر فروش داخلی افتتاحیه آخر هفته خود به دست آورد که دستاوردی نادر در دنیای سینما است. در حال حاضر هنوز هیچ خبر موثقی در رابطه با نسخه دیجیتالی Elemental در دست نیست اما به گفته برخی از طرفداران، انیمیشن جدید دیزنی اخیرا در ویترین فروشگاه‌های PVOD دیده شده که امکان اجرا کردن آن را مطرح می‌کند.

براساس گزارش‌های اخیر، Elemental حداقل تا ماه سپتامبر به‌صورت دیجیتالی منتشر نخواهد شد. مسلما این خبر برای طرفدارانی که مشتاق تماشای دوباره داستانی عاشقانه با محوریت عناصر طبیعی هستند ناامید کننده خواهد بود، زیرا باید بیش از ۷۷ روز برای آن صبر کنند. رکورددار قبلی اسپین‌آف Lightyear بود که تنها ۴۷ روز پس از اکرانش در سینماها به دیزنی پلاس آمد. در ادامه می‌توانید لیست کامل را مشاهده کنید.

  • Onward – از تاریخ ۶ مارچ ۲۰۲۰ تا ۳ آپریل ۲۰۲۰ (۲۸ روز)
  • Soul – تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ (۰ روز)
  • Luca – تاریخ ۱۸ ژوئن ۲۰۲۱ (۰ روز)
  • Turning Red – تاریخ ۱۱ مارچ ۲۰۲۲ (۰ روز)
  • Lightyear – از تاریخ ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ تا ۳ آگوست ۲۰۲۲ (۴۷ روز)
  • Elemental – از تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ تا تاریخی نامعلوم (حداقل ۷۷ روز)

دیزنی در تلاش است تا باری دیگر به فیلم‌های پیکسار در چشم عموم مردم مشروعیت بخشد و به مخاطبان ثابت کند که چرا این بلاک باسترهای انیمیشنی می‌توانند آثار مناسبی برای کودکان باشد. این استودیو همراه با تقریبا هر استودیوی دیگری در هالیوود اخیرا در پی اعتصابات انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران به تعویق انداختن تاریخ اکران آثار جدید و همچنین انتشار نسخه‌ دیجیتالی آثار فعلی خود را آغاز کرده‌اند. این اقدام آنها باعث می‌شود تا فیلم‌ و انیمیشن‌های تازه اکران شده دیرتر به دیزنی پلاس و سایر سرویس‌های استریم اضافه شوند و تنها برای اجاره شدن در دسترس باشند.

نسخه دیجیتالی Elemental هم اکنون در دسترس است و به‌زودی به سرویس استریم دیزنی پلاس اضافه می‌شود.

4.8 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا