آهنگساز Dark Souls 3 و Sekiro روی بازی Elden Ring کار می‌کند

یوتا کیتامورا باز می‌گردد

آهنگساز Dark Souls 3 و Sekiro روی بازی Elden Ring کار می‌کند نیکان صبوری ۰ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
آهنگساز بازی Elden Ring

آهنگساز بازی‌های Dark Souls 3 و Sekiro یعنی یوتا کیتامورا که تجربه‌ی زیادی در پروژه‌های From Software دارد، روی موسیقی بازی Elden Ring کار می‌کند.

E3 سال ۲۰۱۹ میلادی بود که شرکت From Software با انتشار تریلری سینماتیک و عجیب از بازی جدید هیدتاکا میازاکی به اسم Elden Ring رونمایی کرد. این بازی ویدویی مانند دیگر عناوین ساخته شده توسط میازاکی، اثری نقش آفرینی بوده که داستان آن را جرج آر. آر. مارتین، نویسنده‌ی رمان‌های A Song of Ice and Fire نوشته است.

متاسفانه به جز تریلری که در سال ۲۰۱۹ و اطلاعاتی که توسط From Software منتشر شده، اطلاعات چندانی در خصوص بازی جدید میازاکی وجود ندارد. طبق ادعای استودیو، این اثر انقلابی‌تر از سری Dark Souls خواهد بود و محیط‌های وسیع‌تر و المان‌های جدیدی نسبت به آن مثل اسب‌سواری و مکانیک‌های مبارزات خواهد داشت. همچنین ساخت این عنوان از اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی و پس از انتشار بسته‌ی الحاقی دارک سولز با نام The Ringed City آغاز شده بود.

حال در خبر خوشحال کننده‌ای، یوتا کیتامورا، آهنگساز با تجربه‌ی استودیوی From Software که در ساخت موسیقی بازی‌هایی چون Dark Souls 3 و Bloodborne مشارکت داشته، مسئولیت ساخت موسیقی متن بازی Elden Ring را هم بر عهده گرفته است. انتخاب یوتا کیتامورا زیاد هم دور از ذهن نبود، او از سال ۲۰۱۲ میلادی در شرکت فرام سافتور حضور داشت و قبل از حضور او در این استودیوی بازیسازی، کیتامورا در چند بازی از سری Armored Core به عنوان طراح صدا کار کرده بود.

استودیوی From Software و ناشر بازی Elden Ring یعنی Bandai Namco، هر دو در مورد این بازی سکوت اختیار کرده‌اند. این عنوان قرار بود در نمایشگاه Taipei Game Show حضور داشته باشد که به دلیل شیوع ویروس کرونا، برگزاری نمایشگاه لغو شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا