1%
  • 0/10

پلیر Shadow of the Erdtree باس نهایی را تنها با مکانیزم حمله شکست داد

بدون استفاده از داج، بلاک، پری و حتی پر کردن میزان سلامتی

پلیر Shadow of the Erdtree باس نهایی را تنها با مکانیزم حمله شکست داد ۰ ۱۴ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
پلیر Shadow of the Erdtree

پلیر Shadow of the Erdtree باس‌فایت نهایی چالش برانگیز این بسته الحاقی را تنها با استفاده از مکانیزم حمله بدون استفاده از ویژگی‌های دیگر گیم‌پلی شکست داد.

باس فایت Promised Consort Radahn آخرین باس حاضر در بسته الحاقی Shadow of the Erdtree از بازی Elden Ring بوده که به تازگی در دسترس قرار گرفته است. بسته گسترش دهنده‌ای که به واسطه سختی بیش از اندازه صدای بسیاری از مخاطبین قدیمی و هاردکور مجموعه سولز و ساخته‌های استودیو فرام سافت‌ویر (FromSoftware) را نیز در آورده، به قدری که بسیاری از آن‌ها امتیازات متوسطی را در استیم به بازی داده‌اند.

باس مذکور دارای دو فاز بوده که اگرچه در فاز اول، مبارزه نسبتا منصفانه‌ای را در مقابل گیمرها قرار می‌دهد اما در فاز دوم، مرگبارترین امواج از حملات را به سوی پلیر روانه می‌کند و بدین ترتیب در مواجه با آن بارها و بارها خواهید مرد و مجبور به تلاش دوباره خواهید شد.

دومین فاز از مبارزه با Promised Consort Radahn شامل رگبار حملاتی می‌شود که بدون ساعت‌ها تمرین و آزمون و خطا، محال است بتوانید از اصابت آن‌ها خودداری کرده و جاخالی بدهید. به نوعی که بسیاری از پلیرها را از به اتمام رساندن این بسته بازداشته است. تمامی این موارد در حالی است که یکی از یک پلیر Shadow of the Erdtree توانسته در یک مواجهه “تمام ضربه” این باس را شکست دهد.

منظور از تمام ضربه بدین معنی است که این پلیر حق استفاده از هیچ گونه داج یا جاخالی دادن، بلاک کردن، پری یا دفع حملات و حتی استفاده از فلاسک به منظور بازگرداندن میزان سلامتی خود را نداشته است. این کاربر با نام Recjawjind_fmfb نتیجه کار خود را در وبسایت ردیت به اشتراک گذاشت و با بازخوردهای فراوانی مواجه شد.

اگرچه Recja اطلاعاتی در خصوص اسرار خود به اشتراک نگذاشت اما کاربران تیزبین ردیت به تجزیه عملکرد او پرداختند. اساسا این پلیر در حال استفاده از رون Great Rune مربوط به شخصیت مالنیا و هم‌چنین طلسم یا همان تالیسمن Godskin Swaddling Cloth بوده که میزان سلامتی را بازتولید می‌کند. به علاوه از تالیسمن کاهش قدرت ضربات دریافتی چون Dragonscrest Greatshield و Spelldrake نیز استفاده کرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments