1%
  • 0/10

شدت سختی Shadow of the Erdtree نقدهای منفی کاربران در استیم را به دنبال داشته

به همراه مشکلات فنی

شدت سختی Shadow of the Erdtree نقدهای منفی کاربران در استیم را به دنبال داشته ۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سختی Shadow of the Erdtree

وجود برخی مشکلات فنی و سختی Shadow of the Erdtree سبب شده تا کاربران استیم نقدهای متوسطی را در این پلتفرم برای بسته الحاقی الدن رینگ ثبت نمایند.

بسته گسترش دهنده مورد انتظار Elden Ring Shadow of the Erdtree سرانجام عرضه شد و با واکنش بسیار مثبت منتقدان مواجه شد. با این حال به نظر می‌رسد کاربران استیم نظرات متفاوتی در خصوص جدیدترین محتوایی که استودیو فرام سافت‌ویر (FronSoftware) ارائه کرده، دارند. در حال حاضر تعداد 24256 نقد برای بازی در صفحه استیم آن ثبت و منتشر شده و از این میان، تعداد 18699 مورد آن مثبت و تعداد 11669 مورد آن منفی بوده است.

در حالی که برخی از کاربران به مشکلات فنی و عملکرد ناپیوسته این بسته گسترش دهنده اشاره کرده‌اند که البته امری بوده که از زمان انتشار بازی اصلی روی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی مورد اشاره قرار گرفته، بخش عمده‌ای از نقدهای ثبت شده به دلیل میزان بیش از حد سختی Shadow of the Erdtree بوده است.

اگرچه عناوین توسعه یافته توسط استودیو فرام سافت‌ویر همواره به واسطه درجه سختی و دشواری زیاد خود شناخته می‌شوند، با این حال چندین و چند نفر از کاربران مدعی شده‌اند که بسته گسترش دهنده بازی Elden Ring به شکل قابل توجهی سخت‌تر از بازی اصلی است. این بسته دارای باس‌فایت‌های بسیار چالش‌برانگیزی است. به علاوه Shadow of the Erdtree دارای سیستم ارتقای سطح جدیدی بوده که موجب شده بسیاری از پلیرها مدعی شوند دلیل سختی بیش از اندازه این بسته الحاقی می‌شود.

اگرچه ویژگی سنتی Rune که امتیاز درون بازی به شمار می‌روند هم‌چنان در جای خود قرار دارند، سیستم سطح ارتقای جدید بر پایه یافتن آیتم‌هایی است که در جهان بازی قرار دارند و همین مسئله به سختی Shadow of the Erdtree منجر می‌شود. این مسئله به دلیل برقراری تعادل در بسته الحاقی صورت گرفته تا بدین ترتیب حتی افرادی که دارای شخصیت‌های با لول بسیار بالا نیز هستند درون بسته الحاقی با چالش مواجه شوند و به دنبال یافتن آیتم‌های مخصوص بروند. آیتمی که قدرت پلیرها را درون بسته الحاقی افزایش می‌دهد.

هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) رئیس و کارگردان استودیو فرام سافت‌ویر مدتی پیش در جریان گفتگویی به این مسئله اشاره کرده بود که کاهش درجه سختی بازی Elden Ring، تجربه بازی را خراب خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments