1%
  • 0/10

4 موضوعی که در ساعات اولیه داستان بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree متوجه می‌شویم

زیر سایه درخت طلایی

4 موضوعی که در ساعات اولیه داستان بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree متوجه می‌شویم ۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ مقالات بازی کپی لینک
داستان بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree

چیزی تا عرضه بسته الحاقی پرافتخارترین بازی تاریخ نمانده و حالا قرار است به 4 موضوع از ساعات اولیه داستان بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree و نکاتی که می‌توان به آن اشاره کرد، بپردازیم تا زمان عرضه این DLC امیدوار به باز شدن برخی از گره‌های داستانی شویم.

سرزمین The Land of Shadow از دید ما پنهان بود

بسته الحاقی ‏Shadow of the Erdtree در The Land of Shadow قرار دارد، جایی که در وب سایت رسمی به عنوان مکانی توصیف شده است که توسط Erdtree پوشانده شده است. نظریه‌های بی‌پایانی درباره این منطقه از دریا که در وسط شکل C The Lands Between’s قرار دارد، مطرح شده است. کارشناس دنیای بازی Elden Ring، یعنی Quelaag، اخیراً به نحوی اشاره کرده است که صفحه‌ای که گذر زمان را در طول صفحه‌های بارگذاری نشان می‌دهد، در واقع یک دایره تاریک در وسط دارد که نمی‌چرخد و این نشان می‌دهد که ما در تمام این مدت به تصویر سرزمین سایه‌ها (The Land of Shadow) خیره شده‌ایم.

ما پیامی را که بر روی یک سنگ قبر در DLC حکاکی شده بود را پیدا کردیم که به نظر می‌رسد تأیید می‌کند که بله، سرزمین سایه‌ها در اصل در وسط نقشه بوده است. به طور مشخص، این پیام می‌گوید که، در مرکز The Lands Between’s  قرار داشته است. با این حال، در DLC این مکان حضور ندارد. مانند؛ Roundtable Hold، این مکان نیز از موقعیت فیزیکی اصلی خود جدا شده است. می‌توانید این موضوع را هنگام باز کردن نقشه خود یا نگاه کردن از میان بسیاری از فلات‌های اطراف مشاهده کنید. چیزی جز یک مه سیاه وجود ندارد، اما این به معنای آن نیست که این مکان در نقطه‌ای از داستان به مکان اصلی خود باز نخواهد گشت. پرده‌ای که بر روی آسمان کشیده شده است می‌تواند همان حجابی باشد که این مکان را در تمام این مدت پنهان کرده است و آن درخت سوخته شاید شکل واقعی Erdtree طلایی باشد که همه با آن آشنا هستیم که می‌توان یکی از موضوعاتی باشد به آن در داستان بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree پرداخت.

مرموزترین شخصیت بازی Elden Ring ممکن است حضور داشته باشد

اگر شما هنوز نمی‌دانید که ملکه Gloam-Eyed کیست، خوش‌شانس هستید، زیرا طرفداران Elden Ring از زمان انتشار بازی درباره هویت او بحث و مناقشه می‌کنند. نظریه‌های مربوط به GEQ به قدری گسترده شده‌اند که احتمالاً کسی می‌تواند ادعا کند که کمی از این خدای مرموز در همه ما وجود دارد. واقعیت این است که اطلاعات مشخصی درباره GEQ نداریم، به جز اینکه او یک امپیریان (Empyrean) بوده است، یا کسی که قادر به تبدیل شدن به یک خدا، مانند؛ میکلا، مالنیا، رانی، ماریکا و چندین شخصیت مهم دیگر در بازی است. او از قدرت مرگ و پیروانش، که دشمنان زشت و بد قیافه‌ای هستند و با پوستی سفید رنگ پیچیده شده‌اند، استفاده کرد تا خدایان را بکشد تا زمانی که ماریکا او را توسط مالیکث، مرد گرگی که در نزدیکی پایان بازی با او مبارزه می‌کنید، به قتل رساند. برخی معتقدند که جنازه GEQ همان جنازه‌ای است که ماریکا در ابتدای تریلر داستانی، نخ‌های طلایی را از آن بیرون می‌کشد. ماده دوخته شده‌ای که او به آن دست می‌زند ممکن است از پوست ساخته شده باشد.

این نظریه ممکن است در داستان بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree واقعی به نظر برسد، زیرا در بخش آغازین بازی پر از قبرهای ارواح است و یک نوع جدید از دشمنان پرنده آزاردهنده به نام Gravebirds در همه‌جا دیده می‌شوند. در واقع، نیمه دیگر پیام روی آن سنگ قبر می‌گوید که سرزمین سایه‌ها جایی است که همه با انواع مرگ به آنجا آورده می‌شوند تا سرکوب شوند.احتمال دارد که قدرت مرگی که GEQ به جادوی خود منتقل کرده بود، قبل از اینکه توسط ماریکا دزدیده و قفل شود، از سرزمین سایه‌ها نشأت گرفته باشد.

ما تمام این مدت از نام‌های اشتباه برای چیزهایی درون بازی استفاده می‌کردیم

یکی از اولین چیزهای شگفت‌انگیزی که در حین گشت‌زنی در بخش ابتدایی داستان بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree، با آن مواجه می‌شویم، مجسمه‌های افرادی بود که به شکل شخصیت‌های Omen در بازی اصلی دیده می‌شدند و به صورت چهارزانو نشسته بودند. توضیحات آیتم‌ها به ما می‌گویند که Omen با یک نفرین متولد می‌شوند، به همین دلیل شاخ‌هایی روی بدنشان رشد می‌کند. مورگوت و موگ، فرزندان Omen ماریکا، هر دو مجبور شدند زیر پایتخت زندگی کنند زیرا همه در Golden Order معتقد بودند که آن‌ها ناپاک هستند.

در DLC، چندین NPC و دشمن با این شاخ‌ها وجود دارند که به آن‌ها Hornsent گفته می‌شود. حتی یک آیتم، مجسمه‌ها را به عنوان خدایان Hornsent توصیف می‌کند که نشان می‌دهد این نفرین (اگر واقعاً نفرین باشد)، در سرزمین سایه‌ها امری عادی و حتی محترم بوده است. حتی lion Dancer در تریلرها هم این شاخ‌ها را دارد و باید توجه داشت که در حال مبارزه با مسمر (Messmer) است که ما می‌دانیم یکی از فرزندان ماریکا است. به نظر بسیار محتمل است که Omenها در اصل به عنوان Hornsent شناخته می‌شدند و Golden Order این نام را از تاریخ پاک کرده است، همان طور که مردم بومی سراسر جهان، قبل از اینکه مورد استعمار قرار بگیرند، نام‌هایی برای چیزهایی داشتند. حتی یک میوه به نام Rava Fruit وجود دارد که به طرز مشکوکی شبیه به Rowa Fruit است که در سراسر Limgrave رشد می‌کند. اگرچه این‌ها آیتم‌ها جداگانه‌ در موجودی شما هستند، اما شباهت‌ها به قدری واضح هستند که نمی‌توان آن‌ها در داستان بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree را نادیده گرفت.

میکلا ممکن است سرزمین سایه‌ها را نجات دهد اما در این فرآیند همه چیز را از دست بدهد

 The Crucible  در بازی Elden Ring چندین بار به عنوان منبع ابتدایی Erdtree  و منبع پرآشوب همه حیات ذکر شده است. توضیحات آیتم‌ها به وضوح نشان می‌دهد که ایجاد Golden Order نوعی پایان برای Crucible بود، زیرا Erdtree جایگزین آن شد Omen یا Hornsent، Misbegotten و Crucible Knights که در بازی می‌بینیم، همگی دارای ویژگی‌هایی هستند که آن‌ها را به Crucible  مرتبط می‌کند، مانند؛ شاخ‌ها، پولک‌ها و دم‌های مارمولکی.

Haligtree  میکلا که در نیمه دوم بازی می‌توانید آن را پیدا کنید، قرار بود به عنوان پناهگاهی امن برای همه افرادی که از Crucible آمده‌اند یا به آن مرتبط هستند، باشد. میکلا سعی کرد از خون خود برای رشد نسخه‌ای از Erdtree بدون ارتباط با Golden Order  استفاده کند. اما این کار نتیجه نداد و به نظر می‌رسد که او در حال تلاش برای انجام کاری مشابه در سرزمین سایه‌ها، احتمالاً با درخت پیچیده‌ای به نام Scadutree است.

یکی از شخصیت‌هایی که در اوایل بازی با آن ملاقات می‌کنید، به شما می‌گوید که علی‌رغم تنفر از هر کسی که با ماریکا مرتبط باشد، آن‌ها به وعده میکلا برای بهبود وضعیت در سرزمین سایه‌ها ایمان دارند. به همین دلیل است که لیدی لدا (Lady Leda)، شوالیه طلایی در تصویر تبلیغاتی اخیر، شما را جذب می‌کند تا در مسیر امپیریان قدم بگذارید و بفهمید که چه اتفاقی برای او افتاده است. این گلدن رون‌ها نشان می‌دهند که میکلا برای نجات مردم آنجا مجموعه‌ای از اقدامات فداکارانه انجام داده است.

حال نظر شما چیست، استودیو FromSoftware همیشه نشان داده که می‌تواند پایان‌های تلخ و شیرینی را در داستان‌ آثار خود رقم بزند. بنابراین باید تا 20 ژوئن منتظر ماند و دید که چه آشی قرار است در داستان بازی Elden Ring: Shadow of the Erdtree پخته شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments