برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
شخصیت های زن Elden Ring
1%
  • 0/10

بهترین شخصیت های زن Elden Ring را بشناسید

جهان جذاب الدن به لطف این افراد زیبا، اما چالش برانگیز می‌شود!

بهترین شخصیت های زن Elden Ring را بشناسید ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ ترین‌ها (بازی) کپی لینک

شخصیت های زن Elden Ring در میان بهترین و تاثیرگذارترین شخصیت‌های بازی‌ها در سال‌های اخیر جا دارند. به همین بهانه قصد داریم نگاهی به بهترین آن‌ها در این بازی دوست داشتنی داشته باشیم.

داستان سرایی بازی Elden Ring شما را شیفته خود کرده و ترکیب آن با گیم پلی جذاب و ماموریت تارنیشد، آن را تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های تاریخ کرده است. در این مسیر، شخصیت‌های مختلفی در انتخابات ما و پیشرفت در دنیای این بازی تاثیر دارند.

این شخصیت‌ها، دوستان، دشمنان و باس‌های مختلف بوده که تعداد قابل توجهی از آن‌ها زنان هستند. شخصیت های زن Elden Ring شخصیت‌هایی غنی و کامل بوده و به سادگی و البته زیبایی مسیر شما را تغییر می‌دهند. در این مطلب به معرفی بهترین آن‌ها می‌پردازیم.

ملکه ماریکا

ملکه ماریکای جاودان (Queen Marika the Eternal) به باور عموم مهم‌ترین شخصیت این بازی است. حضور مقدس او سبب سلطه‌اش بر سرزمین‌های میانه شده و مذهب او را مذهب اصلی این منطقه وسیع کرده است. زمانی که تارنیشد وارد سرزمین‌های میانه شده، به دلیل شکسته شدن حلقه الدن به دست ملکه، همه چیز به هم ریخته است. فقدان دلیل برای از بین بردن حلقه، یکی از دیگر دلایلی است که ملکه ماریکا را در ذهن ما جادوانه کرده است!

میلیسنت

داستان میلیسنت (Millicent) دردناک است. میلیسنت مبتلا به بیماری اسکارلت رات بوده و از تارنیشد برای بهبود یافتن طلب کمک می‌کند. زمانی که او شفا یافته، به دنبال گذشته خود در سرزمین‌های میانه می‌رود؛ غافل از اینکه او گذشته بسیار بدی دارند! میلیسنت از همراهان ملنیا (Malenia)، منشا اسکارلت رات است! گوری (Gowry) که به بهبودی میلیسنت کمک کرده، آرزو دارد بار دیگر اسکارلت رات در او رشد کند! تارنیشد بر سر دوراهی کمک یا خیانت به میلیسنت قرار می‌گیرد!

هیتا

زمانی که به هیتا می‌رسیم، او خود را فینگر میدنی (Finger Maiden) مهربان و به دنبال نور معرفی می‌کند. اما زمانی که متوجه می‌شویم مسیر او نیازمند شبریری گریپس (Shabriri Grapes) است، به او شک می‌کنیم. شبریری گریپس، در حقیقت چشمانی بیمار هستند. داستان هیتا یکی از تاریک‌ترین داستان‌های بازی بوده و تمام مدت به غریب بودن این شخصیت اشاره دارد. او شباهت زیادی به زنی نابینا که پیش‌تر در بازی ملاقات می‌کنیم دارد و همین موضوع ما را به این باور رسانده که هیتا حتی انسان نبوده و در حقیقت بدن زنی دیگر را دزدیده است!

جادوگر سلن

جادوگر سلن (Sorceress Sellen) در میان اولین شخصیت‌هایی است که با او ملاقات می‌کنید. در صورت استفاده از جادو، سلن شخصیتی مهم برای شماست. اما سلن فروشنده‌ای معمولی در این بازی نیست! او شخصیت اصلی یکی از داستان‌های اصلی و طولانی این بازی است. اگر داستان سلن را دنبال کنید، متوجه می‌شوید که او جادوگری حیله گر با نام گریون ویچ (Graven Witch = ساحره گور گرفته) است! همچنین داستان او برخی از رازهای آکادمی رایا لوکاریا را نیز فاش می‌کند.

نفلی لوکس

بازی Elden Ring عنوانی جهان باز بوده، اما بسیاری کاربران به قلعه استورمویل می‌رسند. در این مکان شما با نفلی لوکس (Nepheli Loux) آشنا می‌شوید که قصد دارد گادریک (Godrick the Grafted) را از تخت شاهی پایین بکشد. او شخصیتی قدرتمند و همراهی ماهر است. داستان نفلی لوکس پس از سقوط گادریک آغاز می‌شود. زمانی که داستان او را دنبال می‌کنید، به برخی از تاریک‌ترین بخش‌های سرزمین‌های میانه رفته و از فساد نفلی لوکس مطلع می‌شوید! شما می‌توانید به او کمک کرده یا به او پشت کنید. در صورتی که به نفلی لوکس کمک کنید، او تبدیل به پادشاهی قدرتمند و خیر خواه می‌شود!

رنالا، ملکه ماه کامل

رنالا (Rennala) یکی از پنج دارنده قطعات حلقه بوده که تارنیشد می‌تواند به چالش دعوت کند. رنالا رهبر خانواده سلطنتی کاریا بوده و در برابر گلدن اردر (Golden Order) صف آرایی کرده است. جنگ آن‌ها زمانی به پایان رسید که او عاشق قهرمان اردر یعنی راداگون (Radagon) شد. زمانی که راداگون او را ترک کرد، قوی‌ترین گروه جهان، رایا لوکاریا از هم پاشیده شد. زمانی که تارنیشد با او روبرو شده، رنالا در حالت جنون به سر برده و قصد دارد همراه خود را با استفاده از تخم مرغ طلایی که راداگون به او داده احیا کند. شما در مبارزه با رنالا، با هاله‌ای از زمان قدرت رنالا نیز مبارزه کرده و تفاوت قدرت رنالا و هاله قدرتمندش به خوبی سقوط او را نمایش می‌دهد!

رودریکا

پایان داستان رودریکا (Roderika) زمانی که سربازانش به یاران گادریک تبدیل شدند فرا رسید. زمانی که تارنیشد او را می‌یابد، او در بدترین حال خود قرار داشته و زمانی که به آرامشی نسبی می‌رسد، مسیر خود به سوی راندتیبل هولد (Roundtable Hold) را پیش می‌گیرد. داستان رودریکا بسیار تاریک بوده و کمک تارنیشد به رودریکا، او را تبدیل به شخصی مهم و از گور خواسته می‌کند. این شخصیت به زیباترین شکل به ما از مزایای کمک به دیگران می‌گوید!

ملینا

ملینا (Melina) یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های تمام بازی است. او همراه تارنیشد بوده و طی مسیر او را همراهی می‌کند. ملینا نه تنها از لحاظ داستانی، بلکه از لحاظ گیم پلی بسیار مهم است. گذشته ملینا مبهم بوده و امیدوار است با رسیدن به اردتری، بتواند از حقیقت خود با خبر شود! در طول بازی رابطه تارنیشد و ملینا بسیار نزدیک شده، اما عمق شخصیت ملینا نیز افزایش می‌یابد! ملینا که احتمالا دختر ملکه ماریکا باشد، جایگاه مهمی در جهان بازی دارد. اما چیزی که او را جذاب کرده، اراده برای کمک به تارنیشد و رسیدن به اردتری است!

ملنیا، تیغه میکلا

ملنیا (Malenia) معروف‌ترین باس بازی الدن رینگ است. ملنیا گرچه در مکانی مخفی حضور داشته، اثر بسیار زیادی بر جهان بازی دارد. مبارزه مشهور او، آثار زیادی از اسکارلت رات بر جهان بازی باقی گذاشته که به شکل روزانه در حال افزایش است. او نیمه خدایی بوده که پتانسیل رهبری سرزمین‌های میانه را دارد. قدرت زیاد او و کنترل اسکارلت رات، او را شخصیتی بسیار خطرناک کرده است.

رانی ساحره

رانی (Ranni the Witch) در حقیقت در مرکز مهم‌ترین داستان بازی قرار دارد. او از همراهان رنالا و راداگون بوده و در کنار آن نیمه خدایی وارث رهبری سرزمین‌های میانه است! اما او مسیری دیگر را برگزیده و راهنمایی تو فینگرز (Two Fingers) را نمی‌پذیرد. تارنیشد با همراهی با رانی در رسیدن او به هدفش کمک کرده و در مسیر کشته شدن تو فینگرز نیز قدم بر می‌دارد. طبیعت رانی بسیار جذاب بوده و پایان داستان او که سبب جانشینی تارنیشد و ورود به عصری تازه شده، یکی از بهترین داستان‌های بازی است!

شخصیت های زن Elden Ring در میان تاثیر گذارترین شخصیت‌های بازی‌های ویدیویی در سال‌های اخیر قرار داشته و انتظار می‌رود طی سال‌های آتی از این شخصیت‌ها به شکل مداوم الهام گرفته شود. شما کدام شخصیت زن Elden Ring را مهم‌تر می‌دانید؟ در انتظار نظرات و تجربیات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments