بسته الحاقی Elden Ring: Shadow of the Erdtree
1%
  • 0/10

هرآنچه باید از بسته الحاقی Elden Ring: Shadow of the Erdtree بدانید

جورج مارتین قصد ندارد قلم آتشین خود را کنار بگذارد!

هرآنچه باید از بسته الحاقی Elden Ring: Shadow of the Erdtree بدانید ۰ ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ مقالات جانبی (گیم) کپی لینک

بهترین بازی سال ۲۰۲۲ میلادی، بازی Elden Ring در حالی که روزانه هزاران مخاطب جدید را به خود جذب می‌کند، بار دیگر با معرفی کامل بسته الحاقی Elden Ring: Shadow of the Erdtree طرفداران قدیمی را به سوی خود فراخواند. در این مطلب نگاهی به این بسته الحاقی مورد انتظار خواهیم داشت.

بسته الحاقی Elden Ring: Shadow of the Erdtree اولین بسته الحاقی شاهکار ۲۰۲۲ استودیو فرام سافتور (FromSoftware) بوده که قصد دارد عظمت این جهان جذاب را به شکل قابل توجهی گسترش دهد. طبق اطلاعات انتشار یافته بسته الحاقی Shadow of the Erdtree بزرگ‌ترین بسته الحاقی در طول تاریخ استودیو فرام سافتور بوده و انتظار می‌رود یکی از بهترین و بزرگ‌ترین بسته‌های الحاقی در تاریخ ویدیو گیم باشد.

اینگونه به نظر رسیده که ما با عنوانی کامل در قالب بسته‌ای الحاقی روبرو هستیم. در این مطلب قصد داریم نگاهی به تمام اطلاعات رسمی انتشار یافته از بسته الحاقی Elden Ring: Shadow of the Erdtree داشته باشیم.

تاریخ انتشار بسته الحاقی Elden Ring: Shadow of the Erdtree

تیم فرام سافتور با انتشار تریلر مربوط به بسته الحاقی بازی الدن رینگ، اعلام کرد که این بسته الحاقی عظیم در تابستان سال ۲۰۲۴، در روز جمعه به تاریخ ۲۱ ژوئن، برابر با ۳۱ تیر ماه سال ۱۴۰۳ خورشیدی به انتشار خواهد رسید. پیش از رونمایی از تاریخ انتشار رسمی این بسته، بسیاری انتظار انتشار آن در فوریه را داشتند که اینگونه نشد.

داستان بسته الحاقی Elden Ring: Shadow of the Erdtree

طبق تریلر رسمی به نمایش درآمده، بسته الحاقی الدن رینگ حول محور برادر دو قلوی ملنیا (Malenia)، میکلای مهربان (The Kind Miquella) می‌چرخد. میکلا نیمه خدایی زاده ملکه ماریکا (Queen Marika) و راداگون (Radagon) است. دو قلوها با نفرین زاده شده و نفرین میکلا این بوده که هرگز پیر نشده و همچنین به بلوغ نمی‌رسد!

شما در بسته الحاقی در سرزمین سایه (Land of Shadow) پا جای پای میکلا می‌گذارید. این سرزمین جدید اختصاصی بسته الحاقی دارای مکان‌هایی شبیه سرزمین سرزمین‌های میان (Lands Between) بوده، با این حال از نظر فیزیکی با آن در ارتباط نیست. داستان بازی نیم نگاهی به ملکه ماریکا، کارهای متفاوت او در سرزمین سایه و دلایل میکلا برای دنبال کردن او دارد.

علاوه بر میکلا و ملکه ماریکا، مسمر (Mesmer) نیز نقشی مهم در این بسته الحاقی دارد. او شخصی مهم در این بسته بوده که به مبارزه در برابر نیمه خدایان بسته الحاقی می‌پردازد.

پرداخت بیشتر به گذشته میکلا برای طرفداران می‌تواند بسیار جذاب باشد. داستان بسته از آنجا شروع شده که میکلا قصد دارد به بلوغ برسد. در نتیجه او در سیاه چالی، محل مبارزه شما با ملانیا به درخت هلیگ تری (Haligtree) پیله می‌کند.

هدف او رشد یافتن به همراه درخت بوده و او از خون خود برای رشد درخت استفاده می‌کند. میکلا که قصد داشته این هلیگ تری را تبدیل به یک ارد تری کند، پیش از رسیدن به هدف خود، به خوابی عمیق فرو می‌رود.

شما در داستان اصلی بازی الدن رینگ پیله میکلا را پس از شکست دادن موگ، پادشاه خون (Mohg Lord of Blood) می‌بینید. موگ پیله میکلا را ربوده، وارد آن شده و از طریق رویاهای میکلا با او ارتباط برقرار می‌کند. زمانی که ما پیله را می‌بینیم، دست میکلا در حالت بلوغ دیده شده، با این حال بی جان است.

به گفته میازاکی (Miyazaki) با مجله IGN، پیله و دست میکلا که در تریلر تماشا می‌کنیم، نقطه ورود به سرزمین سایه است. در حال حاضر اما ما نمی‌دانیم این تاریخچه چه تاثیری در داستان بسته الحاقی دارد، با این حال امیدواریم مهربانی میکلا بار دیگر مسیر تارنیشد (Tarnished) را مقداری آسان کند.

جزئیات مهم بسته الحاقی Elden Ring: Shadow of the Erdtree

همانطور که اشاره شد، این بسته الحاقی بزرگ‌ترین بسته الحاقی تاریخ فرام سافتور است. ساختار سرزمین جدید این بازی بسیار با ساختار سرزمین داستان اصلی مشابه بوده، با این حال تمام مکان‌های آن جدید هستند. میازاکی سنگ محک این نقشه را منطقه لیم گریو (Limgrave) در نقشه اصلی بازی قرار داده است. به گفته او مساحت سرزمین سایه از منطقه لیم گریو بیشتر است.

میازاکی همچنین اشاره داشت که نویسنده دوست داشتنی بازی جورج آر. آر. مارتین (George. R. R. Martin) داستان این بسته الحاقی را به تازگی ننوشته و داستان تعریف شده همزمان با داستان اصلی بازی نگاشته شده، با این حال تیم او تصمیم گرفته که این بخش از داستان را به منظور پرداخت بیشتر به صورت بسته‌ای الحاقی در اختیار طرفداران قرار دهد.

بسته الحاقی Elden Ring: Shadow of the Erdtree شامل بیش از ده باس فایت کاملا جدید بوده که بار دیگر تارنیشد را به چالش می‌کشند. در کنار باس فایت‌های تازه، شما هشت دسته سلاح جدید در بسته الحاقی دریافت می‌کند که تاثیر به سزایی در گیم پلی بازی دارند.

میازاکی در رابطه با مبارزات اعلام کرد که درجه سختی آن‌ها در حد مبارزات داستان اصلی بازی خواهد بود، با این حال آن‌ها تلاش داشته‌اند که آزادی بیشتری در اختیار کاربر قرار داده و از آن‌ها بخواهند برای پیشروی در مبارزات روش‌های جدید پیدا کنند. به عبارت دیگر ساختار حملات و دفاع دشمنان شما می‌تواند با دشمنان داستان اصلی متفاوت باشد.

نسخه‌های مختلف و قیمت بسته الحاقی Elden Ring: Shadow of the Erdtree

نسخه معمولی اولین بسته الحاقی بازی الدن رینگ با قیمت ۳۴.۹۹ پوند انگلیس، ۳۹.۹۹ دلار و ۳۹.۹۹ یورو به فروش می‌رسد. نسخه پرمیوم این بسته الحاقی که شامل کتابچه هنری دیجیتال این بسته بوده نیز با قیمت ۳۹.۹۹ پوند انگلیس، ۴۹.۹۹ دلار آمریکا و ۴۹.۹۹ یورو به فروش می‌رسد.

این بسته الحاقی حتی در صورت خرید نسخه فیزیکی بازی الدن رینگ تنها به صورت دیجیتال در دسترس قرار می‌گیرد. شما در صورت خرید نسخه Elden Ring: Shadow of the Erdtree Edition، کد مخصوص این بسته را دریافت می‌کنید.

شما همچنین می‌توانید با پیش خرید کردن این بسته الحاقی، حرکت مخصوص درون بازی مربوط به این بسته الحاقی را دریافت کنید. در ادامه لازم به ذکر است که نسخه فیزیکی Elden Ring: Shadow of the Erdtree Edition فقط برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس موجود است. این نسخه با قیمت ۶۹.۹۹ پوند انگلیس، ۷۹.۹۹ دلار آمریکا و ۷۹.۹۹ یورو به فروش می‌رسد.

نسخه دلوکس ادیشن این بسته الحاقی که شامل بازی کامل الدن رینگ، بسته الحاقی، آرت بوک و موسیقی‌های اوریجینال بازی کامل و بسته الحاقی بوده نیز با قیمت ۸۹.۹۹ پوند انگلیس، ۹۹.۹۹ دلار آمریکا و ۹۹.۹۹ یورو به فروش می‌رسد.

گران قیمت‌ترین نسخه فیزیک بسته الحاقی یعنی نسخه کالکتورز (Collector’s Edition) اما فاقد بازی الدن رینگ است. با این حال شما در کنار کد بسته الحاقی، مجسمه‌ای با کیفیت از مسمر را در کنار کتاب فیزیکی ۴۰ صفحه‌ای و موسیقی‌های اوریجینال این بازی دریافت می‌کنید. این نسخه احتمالا با قیمتی میان ۲۲۴.۹۹ و ۲۴۹.۹۹ پوند انگیس به فروش برسد.

بسته الحاقی Elden Ring: Shadow of the Erdtree می‌تواند در قالب عنوانی کامل ظاهر شده و بار دیگر ما را شیفته استودیو فرام سافتور کند. نظر شما چیست؟ آیا شما به تجربه این بسته الحاقی خواهید پرداخت؟ در انتظار نظرات شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments