تئوری بسته الحاقی الدن رینگ
1%
  • 0/10

تئوری بسته الحاقی الدن رینگ که مغز شما را منفجر می‌کند!

مسمر کیست و چه ارتباطی با ملنیا و میکلا دارد؟

تئوری بسته الحاقی الدن رینگ که مغز شما را منفجر می‌کند! ۰ ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ مقالات جانبی (گیم) کپی لینک

اولین تریلر بسته الحاقی بازی Elden Ring با نام Shadow of the Erdtree در کمتر از چند ساعت غوغا به پا کرد. با گذشت چند روز از انتشار تریلر اما این مخاطبین هستند که غوغا می‌کنند. در این مطلب قصد داریم نگاهی به تئوری بسته الحاقی الدن رینگ داشته باشیم که مغز طرفداران را منفجر کرده است!

استودیو فرام سافتور (FromSoftware)، توسعه دهنده سری بازی Dark Souls، بازی Bloodborne، بازی Sekiro: Shadows Die Twice و از همه مهم‌تر بازی Elden Ring، پس از موفقیت الدن رینگ و معرفی شدن به عنوان بهترین بازی سال ۲۰۲۲ اعلام کرد که این بازی راه زیادی تا رسیدن به مقصد دارد و حال در سال ۲۰۲۴ ماجراجویی جدیدی را در این مسیر برای ما معرفی کرد که همه را شگفت زده کرده است.

استودیو فرام سافتور چندی پیش از اولین بسته الحاقی بازی الدن رینگ با نام Shadow of the Erdtree پرده برداری کرد که نه تنها بزرگ‌ترین بسته الحاقی استودیو فرام سافتور بوده، بلکه یکی از کامل‌ترین و بزرگ‌ترین بسته‌های الحاقی در طول تاریخ خواهد بود.

بسته الحاقی Shadow of the Erdtree حول محور دو تن از مهم‌ترین شخصیت‌های بازی یعنی ملنیا (Malenia) و برادر او میکلا (Miquella) می‌گردد. پس از انتشار تریلر اولیه این بسته الحاقی، حدس و گمان‌ها و تئوری‌های زیادی توسط مخاطبین حول محور داستان این بسته شکل گرفته که قصد داریم یکی از عجیب‌ترین آن‌ها را با یکدیگر بررسی کنیم.

به باور برخی از طرفداران، رابطه‌ای بسیار عمیق میان ملنیا، میکلا و مسمر (Messmer) وجود داشته که در بسته الحاقی به آن پرداخته می‌شود. طرفدارانی که به تجربه داستان اصلی بازی الدن رینگ پرداخته‌اند، آشنایی کاملی با دو شخصیت ملنیا و میکلا دارند، اما این مسمر بود که پس از به نمایش درآمدن در تریلر معرفی اولیه نظرات را به خود جلب کرده و سبب شکل گرفتن سیلی از تئوری‌های جالب شد.

مثل همه تریلرهای نشر یافته توسط تیم فرام سافتور، تریلر بسته الحاقی بازی الدن رینگ نیز مملو از اسرار و ابهام است. ما در این تریلر شاهد حملات، جادوها، شخصیت‌ها و باس‌های جدید هستیم، اما به قدری در نمایش دادن آن‌ها زیرکی به خرج رفته که هر کسی را برای تجربه آن‌ها در سرزمین سایه (Land of Shadow)، نقشه بسته الحاقی بازی الدن رینگ، بی تاب می‌کند.

یکی از نکاتی که به شدت ما را درباره این بسته الحاقی هیجان زده کرده، بازگشت مبارزات تن به تن با مشت است. این موضوع ما را به یاد بون فیست (Bone Fist) در بسته الحاقی Crown of the Old Iron King در بازی محبوب Dark Souls 2 انداخت. در میان این همه اطلاعات جدید و بی نظیر، کاربری زیرک توانست توضیحی جذاب و جامع درباره یکی از اسرار تریلر با ما به اشتراک بگذارد!

مسمر کیست و چه ارتباطی با ملنیا و میکلا دارد؟

طبق تئوری کاربری با نام Lauchherz در شبکه اجتماعی ردیت، مسمر می‌تواند برادر ملنیا و میکلا، فرزند سوم ملکه ماریکای جادوان (Queen Marika the Eternal) و راداگون (Radagon the Golden Order) باشد. این تئوری از آنجا برخاسته که ملنیا و میکلا به ترتیب با پروانه اونیان (Aeonian Butterfly) و پروانه ناشنت (Nascent) در ارتباط هستند. حال این طرفدار تیزبین متوجه شده که ظاهر کلی مسمر در تریلر شباهت زیادی با پروانه اسمولدرینگ (Smoldering Butterfly) دارد!

از سوی دیگر، پروانه اونیان با اسکارلت رات (Scarlet Rot) مربوط بوده و پروانه ناشنت مربوط به پیله است وهمین موضوع رابطه خونی میان ملنیا و میکلا را به واضح‌ترین شکل ممکن توجیه می‌کند. پروانه اسمولدرینگ که ظاهر آن برگرفته از عنصر آتش بوده، شباهت بسیار زیادی با ملنیا داشته و بسیاری ملنیا و پروانه اسمولدرینگ را نیز مرتبط می‌دانند. در ادامه باید افزود که مسمر طی تریلر به نمایش درآمده از عنصر آتش استفاده کرده و این می‌تواند به معنی ارتباط مستقیم او با پروانه اسمولدرینگ باشد. به عبارت دیگر، مسمر نماینده پروانه اسمولدرینگ است. علاوه بر آن، موی قرمز مسمر به موی قرمز ملنیا و راداگون شباهت داشته که می‌تواند نشات گرفته از ارتباط خونی این سه باشد!

برخی دیگر از طرفداران با مطالعه این تئوری به تئوری‌های جدیدی دست پیدا کردند. اگر توجه داشته باشید نام هر سه شخصیتی که درباره آن‌ها صحبت کردیم با حرف «م» آغاز شده که بار دیگر می‌تواند به معنی ارتباط آن‌ها باشد. علاوه بر این‌ها، آتش تحت اختیار مسمر بیش از آنکه شبیه آتشی معمولی باشد، شبیه دستیند دث (Destined Death) است. در کنار آن‌ها، ملنیا و میکلا به ترتیب درگیر اسکارلت رات و کودکی بی نهایت هستند، پس منطقی بوده اگر مسمر آتش در اختیار داشته باشد.

موضوع دیگر که نباید از نظر خارج کرد، دست‌های سوخته ملنیا توسط آتش بوده که می‌تواند به دلیل ارتباط او با پروانه اسمولدرینگ که همیشه به عنوان «پروانه همیشه در حال سوختن» شناخته شده اشاره کند!

در هر صورت، فرام سافتور به خوبی موفق به عرضه تریلری در خور نام الدن رینگ و شخصیت‌های مهمی چون ملنیا شد و طرفداران زیادی برای تجربه این بسته الحاقی جذاب لحظه شماری می‌کنند. نظر شما درباره تئوری بسته الحاقی الدن رینگ چیست؟ فکر می‌کنید مسمر فرزند سوم راداگون و ملکه ماریکا است؟ در انتظار نظرات و تئوری‌های شما هستیم.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments