#مهسا_امینی

تماشا کنید: ویدیو جدید بازی Elden Ring نگاهی به عظمت این پروژه دارد

مختصر، آرامش بخش و فوق‌العاده مفید!

یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۲۲ پس از تاخیرهای فراوان به زودی از راه می‌رسد و هیچ چیز بیش از یک ویدیو کوتاه، اما جذاب از بازی Elden Ring ما را خوشحال نمی‌کند.

زمان زیادی تا انتشار بازی مورد انتظار Elden Ring از استودیوهای FromSoftware و Bandai Namco باقی نمانده و در همین راستا آن‌ها ویدیویی جدید از این عنوان اکشن ماجراجویی منتشر کرده‌اند. تابدین لحظه این آخرین نگاه ما به الدن رینگ بوده و حال باید منتظر ویدیوهای بیشتر پیش از انتشار رسمی آن باشیم. این ویدیو شاید کوتاه باشد و اطلاعات چندانی در اختیار ما قرار ندهد، ولی بدون شک اشاره‌ای کاملا واضح و مستقیم به عظمت این پروژه دارد.

این ویدیو در صفحه اختصاصی بازی Elden Ring انتشار یافته و استودیوهای توسعه دهنده و ناشر یعنی FromSoftware و Bandai Namco این ویدیو را از درون بازی انتشار داده و شاهد ویدیویی تبلیغاتی نیسیتم. همانطور که اشاره شد ویدیو منتشر شده در عین کوتاهی نگاهی به عظمت پروژه الدن رینگ داشته و می‌توانید به تماشای جهانی ژرف در حالی که بر لبه صخره‌ای مرتفع استراحت می‌کنید بپردازید. هیچ نشانی از مبارزه و خون ریزی در این ویدیو مشاهده نمی‌شود، ولی به نظر ما در حال تماشای یکی از نقاط بسیار مهم بازی خود هستیم. الدن رینگ همراه با این ویدیو متنی را منتشر کرد که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

مسیرهای بسیاری برای کسانی که به دنبال الدن رینگ می‌گردند نمایان می‌شوند و نه همه آن‌ها مسیر دلاوری هستند.

اگر اخبار این بازی را طی ماه‌های اخیر دنبال کرده باشید، مطلع هستید که محتویات بسیاری از این بازی انتشار یافته و طی ماه نوامبر نه تنها بسیاری از ویژگی‌های این بازی انتشار یافتند، بلکه ما شاهد Network Test این بازی نیز بودیم که به طرفداران اجازه داد پیش از انتشار جهانی به تجربه این بازی بپردازند. برخی از اشخاصی که به تجربه این بازی پرداخته‌اند اشاره داشتند که بازی Elden Ring در حال شکل دهی سیر تکامل سری بازی Dark Souls بوده که پیش‌تر استودیو FromSoftware به توسعه آن پرداخته و چند روز پیش نسخه اول آن به عنوان بهترین بازی تاریخ از دید Golden Joystick برگزیده شد.

زمان زیادی تا انتشار بازی Elden Ring باقی نمانده است. این بازی در تاریخ ۲۵ فوریه سال ۲۰۲۲ میلادی، برابر با ۶ اسفند ماه سال جاری شمسی برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و البته رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما چه انتظاراتی از این بازی دارید؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند جای پدران خود یعنی سری بازی Dark Souls را بگیرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا