1%
  • 0/10

ماد جدید الدن رینگ استایل بلادبورنی به آن می‌بخشد

ریختن بلادبورن‌ها در الدن رینگ‌ها!

ماد جدید الدن رینگ استایل بلادبورنی به آن می‌بخشد ۰ ۱۴ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ماد جدید الدن رینگ

ماد جدید الدن رینگ استایل و حال و هوای دیگر اثر محبوب و تحسین شده استودیو فرام‌ سافت‌ویر یعنی بلادبورن را به آن می‌بخشد.

در طول سالیان اخیر عده قابل توجهی از طرفداران این امید را در ذهن داشته‌اند که عنوان Bloodborne سرانجام از محدوده انحصار کنسول‌های پلی استیشن خارج می‌شود. در حالی که انتشار آن برای پلتفرم ایکس باکس ظاهرا جزوی از گزینه‌های روی میز محسوب نمی‌شود، با این حال تعداد قابل توجهی از طرفداران استودیو فرام سافت‌ویر (FromSoftware) معتقد هستند دیر یا زود فرصتی به دست خواهد آمد تا این اثر اکشن نقش آفرینی تحسین شده بتواند روی پلتفرم رایانه‌های شخصی پورت گردد.

با توجه به این که سونی در طول چند اخیر به صورت مداوم تعدادی از محبوب‌ترین فرنچایزهای انحصاری پلی استیشن را تبدیل به عناوین مالتی پلتفرم کرده و بازی‌هایی نظیر Ghost of Tsushima، بازی The Last of Us Part 1 و بازی God of War برای رایانه‌های شخصی منتشر شدند، امید طرفداران برای وقوع انتشار نسخه PC هم‌چنان زنده مانده است. هیدتاکا میازاکی کارگردان و رئیس استودیو فرام سافت‌ویر نیز به این موضوع اظهار داشته که اگرچه ایشان مخالف به وقوع پیوستن این ایده نیست اما عملی شدن آن، تصمیمی نبوده که تنها از سوی ایشان صورت بگیرد.

اگرچه عنوان Bloodborne به صورت رسمی در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی نیست، ماد جدید الدن رینگ که توسط یکی از طرفداران ساخته شده، سبب می‌شود این بازی به صورت غیر رسمی پا به سرزمین‌های میانه یا The Lands Between بگذارد. این ماد توسط کاربری به نام corvianNexus ساخته شده و Graceborne نام دارد و بخشی از فضاسازی ترسناک و عناصر وحشت موجود در بلادبورن را در بازی Elden Ring بازسازی می‌کند.

این ماد شامل مجموعه‌های سلاح‌ها و زره‌هایی که توسط هانترهای بلادبورن مورد استفاده قرار می‌گرفتند بوده و حتی برخی از ویژگی‌های گیم‌پلی بلادبورن را از جمله استفاده از Dash به جای رول کردن، پری کردن دشمنان با استفاده از سلاح گرم و فرصت بازگرداندن میزان سلامتی با وارد کردن صدمه به دشمن در زمان معین به همراه دارد.

 باید به این موضوع اشاره کنیم که این ماد جدید الدن رینگ در حال حاضر در مرحله آلفا قرار دارد بدین معنی که پلیرها در زمان استفاده از این ماد احتمالا با مشکلات و باگ‌های مختلفی مواجه خواهند شد. با این وجود، این ماد دستاورد بسیار جاه‌طلبانه‌ای به شمار می‌رود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments