واکنش اد بون به شایعه بازی Mortal Kombat 12 آن را تایید می‌کند؟!

بون برای MK12 برنامه دارد

شایعه بازی Mortal Kombat 12

به تازگی اد بون (Ed Boon) خالق سری مورتال کمبت به شایعه بازی Mortal Kombat 12 واکنش نشان داده که به نحوی ساخت این عنوان را تایید می‌کند!

سری بازی‌های مورتال کمبت همیشه برای طرفداران درجه ۱ عناوین سبک مبارزه‌ای تازگی دارد. استقبال کاربران از عناوین اخیر سری Mortal Kombat نیز باعث شد تا اد بون، خالق این فرنچایز و همچنین صداپیشه شخصیت اسکورپیون (Scorpion)، به خواسته آن‌ها احترام گذاشته و یک بسته الحاقی داستانی به نام Aftermath را برای MK11 در نظر گرفته و عرضه کند. اما آیا این پایان راه جنگجویان قلمرو زمین خواهد بود؟ فکر نمی‌کنم.

در واقع سال ۲۰۰۶ بود که بازی Mortal Kombat: Armageddon عرضه شد و در آن، ما شاهد یک نبرد نهایی و تمام کننده بین نیروهای خیر و شر بودیم. آرماگدون، به نحوی قیامت در جهان بازی‌های سری مورتال کمبت بود و به آن پایان داد، ولی نکته قابل توجه اینجاست که چند سال پس از کنار رفتن استودیو میدوی (Midway) که عناوین سری مورتال کمبت را طراحی کرده بود، اد بون استودیو ندررلم (Netherrealm) را به عنوان سازنده جدید بازی‌های Mortal Kombat معرفی کرد و به همین ترتیب نیز بازی MK9 عرضه شد.

با این حال بعد از عرضه دو بازی MKX و MK11، به نظر می‌رسد که داستان Mortal Kombat یکبار دیگر ریست شده و اکنون دست سازندگان برای خلق جهانی تازه، باز مانده است. به همین دلیل نیز شایعات ساخت بازی Mortal Kombat 12 از همان زمان عرضه MK11 شدت گرفته بود. این در حالی است که شایعه اخیر مربوط به بازی Mortal Kombat 12 توجه کاربران را جلب کرده و واکنش اد بون نیز آن را به نحوی تایید می‌کند.

جواب اد بون به شایعه بازی Mortal Kombat 12

خب پس، حتما اخبارو درباره بازی Injustice 3 دنبال کردین دیگه؟!

این جواب اد بون در حالی داده شد که کاربران بسیاری درباره عنوان MK12 از او سوال کرده بودند. هر دو سری بازی مبارزه‌ای Injustice و Mortal Kombat بسیار موفق هستند، اما نکته این پیام آنجاست که همیشه پیش از عرضه یکی از بازی‌های اینجاستس، یک عنوان از سری مورتال کمبت منتشر می‌شود. به نحوی این مورد تایید می‌کند که Injustice 3 در دست ساخت قرار دارد و این یعنی قبل از آن، باید شاهد عرضه بازی Mortal Kombat 12 باشیم!

به هر حال شایعه بازی Mortal Kombat پاسخ عجیبی را از اد بون دریافت کرده، اما جالب است بدانید که خالق سری مورتال کمبت همیشه چنین جواب‌‌هایی را به طرفداران می‌دهد و آن‌ها را برای اتفاقات بعدی آماده و هیجان‌زده می‌کند. او درباره بسته الحاقی MK11 نیز همین کار را کرده بود و عملا شخصیت‌های تازه‌ای که به بازی اضافه می‌شدند را به همین شکل پرموت می‌کرد.

در حال حاضر اطلاعات چندانی درباره تاریخ عرضه بازی MK12 در دست نیست، اما انتظار می‌رود که نهایتا در سال جاری میلادی، شاهد انتشار یک تیزر یا تریلر رسمی از آن باشیم. در نظر داشته باشید که این بازی احتمالا فقط برای کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس – اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا