1%
  • 0/10

تصویر جدید سریال اکو با تمرکز بر شخصیت اصلی منتشر شد

فاصله زیادی با پخش نداریم

تصویر جدید سریال اکو با تمرکز بر شخصیت اصلی منتشر شد ۱ ۰۳ آذر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تصویر جدید سریال اکو

استودیوی مارول با همکاری مجله Empie تصویر جدید سریال اکو را منتشر کرده که شخصیت اصلی را سوار بر موتور نشان می‌دهد.

مارول در جریان رویدادی که اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی برگزار شد، از اسپین آف سریال Hawkeye با نام Echo رونمایی کرد. همان‌طور که از نامش پیداست، روی شخصیت مایا لوپز تمرکز دارد که دخترخوانده کینگ پین بوده و پس از پی بردن به رازی تاریک از او فاصله می‌گیرد. منابع غیررسمی طی ماه‌های گذشته اطلاعاتی را به اشتراک گذاشته بودند که همگی به کیفیت پایین سریال اشاره داشتند. همین موضوع باعث شده بود کمتر کسی اکو را در لیست انتظار خود داشته باشد.

اولین تریلر سریال Echo حدوداً سه هفته پیش منتشر شد و ورق را به معنی واقعی کلمه برگرداند. بدون شک حضور کینگ پین و تجدید دیدار با دردویل موثر بوده اما دلیل دیگری باعث این اتفاق شد: لحن تاریک و خشونت بالایی که صحنه‌های اکشن تریلر داشتند. طرفداران حالا شدیداً منتظر این سریال هستند که از ۵ قسمت تشکیل شده است.

استودیوی مارول با همکاری مجله Empire تصویر جدید سریال اکو را منتشر کرد که مایا لوپر را سوار بر موتورسیکلت مخصوصش نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

الاکوا کاکس (Alaqua Cox) در سریال Echo بازگشته و شخصیت مایا لوپز با نام مستعار اکو را به تصویر می‌کشد. وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio) و چارلی کاکس (Charlie Cox) هم مانند گذشته بعنوان کینگ پین و دردویل جلوی دوربین می‌آیند. از دیگر بازیگران حاضر در سریال می‌توان گراهام گرین (Graham Greene) و دوری جیکوبز (Devery Jacobs) را نام برد.

مارول همزمان با پخش اولین تریلر Echo از بنر Marvel Spotlight رونمایی کرد. این بنر سریال‌هایی را در بر می‌گیرد که متعلق به Marvel Cinematic Universe هستند اما المان‌های تخیلی در آن‌ها کمرنگ هستند. همچنین سریال‌های این بنر شدیداً شخصیت محور بوده و اتفاقاتی که در آن‌ها رخ می‌دهد تاثیر بزرگی روی دیگر آثار MCU نمی‌گذارند.

تمام قسمت‌های سریال اکو در تاریخ ۲۰ دی (مصادف با ۱۰ ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی) بصورت همزمان منتشر خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments