1%
  • 0/10

تماشا کنید: تمجید مخاطبان از صحنه‌های اکشن سریال اکو

کمتر از دو هفته به پخش مانده است

تماشا کنید: تمجید مخاطبان از صحنه‌های اکشن سریال اکو ۱ ۱۲ دی ۱۴۰۲ تریلر (تلویزیون) کپی لینک

شعبه بریتانیای مارول در شبکه اجتماعی ایکس اخیراً ویدیویی را به اشتراک گذاشته که تمجید مخاطبان از صحنه‌های اکشن سریال اکو را نشان می‌دهد.

اگرچه مایا لوپز با نام مستعار اکو از شهرت کمتری در مقایسه با دیگر شخصیت‌های Marvel Cinematic Universe برخوردار است، مارول تصمیم گرفت یک سریال اختصاصی با محوریت او بسازد. منابع غیررسمی طی ماه‌های قبل گزارش‌هایی را درباره سریال Echo منتشر کرده بودند که همگی به کیفیت پایین و حتی حذف حجم قابل توجهی از صحنه‌ها به منظور کاهش مدت زمان اشاره داشتند.

در حالی که بنظر می‌رسید سریال اکو یک شکست دیگر در پرونده هنری مارول باشد، نخستین تریلر آن از راه رسید. جدا از نمایش کینگ پین و دردویل با نقش آفرینی وینسنت دن آفریو (Vincent D’Onofrio) و چارلی کاکس (Charlie Cox)، صحنه‌های اکشن نفسگیر و خشونت بالای آن‌ها ورق را برگردانده و Echo را در لیست انتظار بسیاری از مخاطبان قرار داده است.

شعبه بریتانیا مارول در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) اخیراً ویدیویی را با کاربران به اشتراک گذاشته است. این ویدیو حدوداً یک دقیقه زمان داشته و ترکیبی از صحنه‌های سریال و مصاحبه با مخاطبانی است که شانس با آن‌ها یار بود و توانستند سه قسمت ابتدایی سریال را ببینند. در صورتی که نمی‌دانید، مارول چندی پیش رویدادی را برگزار کرد تا اصحاب رسانه و تعداد کمی از طرفداران بتوانند محصول جدیدش را ببینند.

با توجه به ویدیو، مخاطبان از تماشای سه قسمت ابتدایی Echo لذت برده‌اند. یکی از آن‌ها سریال را آغازی برای MCU جدید توصیف کرده و مخاطبی دیگر، به تحسین عملکرد الاکوآ کاکس (Alaqua Cox) در نقش اصلی پرداخته است. یک مصاحبه شونده هم درباره صحنه‌های اکشن صحبت کرده و آن‌ها را «کاملاً دیوانه وار» توصیف کرده است. در ضمن، مخاطبان نظر مثبتی نسبت به خشونت بالای سریال داشته‌اند.

تمامی قسمت‌های مینی سریال اکو در تاریخ ۲۰ دی (مصادف با ۱۰ ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی) بصورت یکجا عرضه خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments