برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

مراسم E3 2022 کنسل شد!

این کرونای منحوس!

مراسم E3 2022 کنسل شد! ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
ٍE3

متاسفانه مراسم E3 2022 به شکل کاملا رسمی کنسل شده و قرار نیست تا سال ۲۰۲۳ میلادی مراسم E3 جدیدی را داشته باشیم!

پس از گمانه‌زنی‌ها و شایعات بسیاری مبنی بر کنسل شدن E3 2022 رسما و با بیانیه‌ی ESA مشخص شد که جذاب‌ترین رویداد سالانه‌ی بازی‌های ویدیویی در سال جاری برگزار نخواهد شد. بسیاری از طرفداران بازی‌های ویدئویی نگران آینده‌ی این مراسم بودند ولی ESA به آنان اطمینان داد که این مراسم در سال ۲۰۲۳ برگزار خواهد شد.

چرا E3 2022 کنسل شد؟ آیا این مراسم در سال ۲۰۲۳ برگزار می‌شود؟

مراسم E3 2020 به دلیل شیوع کرونا به کل کنسل شد و همچنین رویداد سال ۲۰۲۱ نیز به شکل تمام دیجیتال برگزار گردید. در ابتدا بعضی‌ها فکر می‌کردند که قرار است این مراسم بالاخره به روال سابق خود برگردد و به شکل سابق برگزار شود، اما در ماه ژانویه اعلام شد که قرار است این رویداد به شکل تمام دیجیتال برگزار شود.

بیانیه‌ی ESA در مورد کنسل رویداد E3 2022 به شکل زیر است:

مراسم E3 در سال ۲۰۲۳ باز خواهد گشت تا باری دیگر نوآوری‌های صنعت گیم را جشن بگیریم. ما پیش از این اعلام کردیم که E3 2022 به دلیل کرونا قرار است به شکل دیجیتالی برگزار شود. امروز ما اعلام می‌کنیم که امسال هیچ نمایش دیجیتالی برای رویداد E3 2022 نخواهیم داشت. در قبال این موضوع، به شما اطمینان می‌دهیم که سعی خودمان را برای برگزاری این رویداد در تابستان سال آینده، بیشتر از قبل کنیم تا باری دیگر از این رویداد لذت ببرید. ما برای برگزاری رویداد E3 در سال 2023 و به صورت زنده از لس آنجلس بسیار مشتاق هستیم.

طی چند سال اخیر، چندین کمپانی تصمیم گرفتند که در E3 حضور نداشته و در ازای آن، مراسم خودشان را برگزار کنند. کمپانی‌هایی مثل مایکروسافت، الکترونیک آرتز، بتزدا و پلی استیشن از همین قبیل کمپانی‌ها محسوب می‌شوند.

نظر شما در مورد کنسل شدن رویداد E3 2022 چیست؟ فکر می‌کنید که این اتفاق ممکن است که به صنعت بازی صدمه‌ای بزند؟ آیا فکر می‌کنید که برگزار نشدن آن فرق چندانی ایجاد نکند؟ خوشحال می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments