1%
  • 0/10

تاریخ اکران فیلم Dungeons & Dragons به تعویق افتاد

قربانی جدید کرونا: Dungeons & Dragons

تاریخ اکران فیلم Dungeons & Dragons به تعویق افتاد ۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
تاریخ اکران فیلم Dungeons & Dragons

همه گیری ویروس جدید کووید-۱۹ استودیو‌های بسیاری را به تعطیلی کشانده و عرضه عناوین زیادی از دنیای سرگرمی را با تاخیر مواجه کرده است و اکنون تاریخ اکران Dungeons & Dragons هم به تعویق افتاد.

Paramount Pictures اعلام کرد که تاریخ اکران Dungeons & Dragons به کارگردانی John Francis Daley و Jonathan Goldstein کارگردان فیلم نسبتا موفق Game Night و سرپرست نویسندگان فیلم‌های Spider-Man: Homecoming و Horrible Bosses که قرار بود در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ مصادف با ۲۸ آبان ۱۴۰۰ باشد، به دلیل تعطیلی استودیو‌های این کمپانی تا تاریخ ۲۷ می ۲۰۲۲ یعنی ۶ خرداد ۱۴۰۱ تاخیر خورد.

بازی سیاهچاله‌ها و اژدها از سال ۱۹۷۴ با دنیای جذاب و فانتزی خود طرفداران بسیار زیادی بدست آورد. سال پیش اطلاعاتی مانند این‌که داستان این فیلم در دنیای پرطرفدار Forgotten Realms اتفاق می‌افتد و وجود المانهای مورد علاقه‌ی طرفداران مانند Eye of Vecna و اژدهای Palarandusk، در گزارشی تایید شد؛ این مسائل شوق طرفداران برای دیدن این فیلم را دو چندان کرد. کارگردانان سال پیش نوشتن فیلمنامه را آغاز کرده بودند اما درباره‌ی بازیگران این فیلم اطلاعاتی عرضه نشد به جز این مسئله که پارامونت بدنبال یک بازیگر درجه یک هالیوودی برای ایفای نقش اصلی می‌گردد.

گیم بورد Dungeons & Dragons پتانسیل بسیار بالایی برای به موفقیت رساندن فیلم مورد انتظار دارد. نام سیاهچاله‌ها و اژدها در هالیوود و برنامه‌هایی مثل The Big Bang Theory همیشه به گوش می‌خورد. سالهاست که این بازی به لطف نسخه‌های متنوع و جذابی که عرضه شده تقریبا برای تمامی افراد علاقه‌مند به صنعت سرگرمی نامی آشنا و ستودنی به حساب می‌آید.

به لطف سه فیلم گذشته یعنی Dungeons & Dragons سال ۲۰۰۰ و Dungeons & Dragons: Wrath of The Dragon Gold سال ۲۰۰۵ و فیلم آخر Dungeons & Dragons 3: The Book ofVile Darkness که در سال ۲۰۱۲ عرضه شد، طرفداران این مجموعه آمار طرفداران این مجموعه افزایش چشمگیری پیدا کرد. فیلم های پیشین سیاهچاله‌ها و اژدها از آن دسته فیلم هایی نبودند که بتوانند برای عموم مردم سرگرم کننده باشند و بیشتر طرفداران پیشین دنیای Dungeons & Dragons را به خود جذب کردند اما فیلم جدید ظاهرا می‌تواند به یک فیلم موفق تبدیل شود و موفقیتی مثل فیلم Warcraft بدست بیاورد. اگر به خاطر داشته باشید حتی افرادی که با دنیای Warcraft آشنا نبودند هم به دیدن آن فیلم ترغیب شدند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments