#مهسا_امینی

هشت بازی بر اساس دنیای Dungeons & Dragons در حال ساخت است

طرفداران سبک نقش‌آفرینی منتظر موج عظیمی از بازی‌های مورد علاقه‌شان باشند

دنیای Dungeons & Dragons

شرکت Wizards of the Coast که صاحب حقوق تمامی محصولات مرتبط با دنیای فانتزی Dungeons & Dragons به شمار می‌رود، اعلام کرد که حداقل هفت یا هشت بازی بر اساس این دنیای پرطرفدار در حال است.

یکی از این عناوین، قسمت سوم از سری بسیار مشهور Baldur’s Gate است که ساختش را استودیوی Larian خالق سری تحسین‌برانگیز Divinity: Original Sin بر عهده دارد. جدیدترین عنوان هم در مراسم The Game Awards 2019 رونمایی شد که Dark Alliance نام دارد و در واقع نسخه‌ی سوم از سری Baldur’s Gate: Dark Alliance به شمار می‌آید که قسمت‌های قبلی آن در سال‌های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۴ میلادی به طور اختصاصی برای کنسول‌های خانگی آن زمان ساخته شده بود و همچون آن‌ها، روی یک گیم‌پلی اکشن با همکاری بازیکنان تمرکز دارد.

مدیر شرکت Wizards of the Coast آقای کریس کاکس در مصاحبه با سایت gameidustry.biz عنوان کرد که در حال حاضر هفت یا هشت بازی بر اساس دنیای D&D در حال ساخت است. وی در بخشی از صحبت‌هایش گفته است:

ما می‌خواهیم هر بازی یک زاویه‌ی دید داشته باشد و قصد داریم این کار را فقط روی چند چیز ادامه دهیم و آن‌ها را واقعا خوب انجام دهیم.

چیزی که شما نمی‌خواهید انجام دهید این است که هر بازی‌ای در فرنچایز داشته باشید که یک کار یکسان بکنند و در عین حال همه کار هم بکنند.

می‌خواهیم تا کار را گسترش دهیم. گسترش احتمالات روایت، پردازش شخصیت، سطح حل مشکلات و فرصت‌های و هیجانات مبارزه که بازیکن قادر به تجربه‌شان است.

به گفته‌ی کاکس، تیم‌های مختلف در تلاش هستند تا داستان‌های خلق شده حول دنیای Dungeons & Dragons را به بهترین شکل ممکن استخراج و در بازی‌ها استفاده کنند.

عنوان Dark Alliance قرار است در سال ۲۰۲۰ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر شود که البته معلوم نیست دقیقا چه کنسول‌هایی را شامل می‌شود. بازی Baldur’s Gate III هم در تاریخ نامعلومی برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا