مسابقات DreamHack Masters بازی CS:GO به صورت آنلاین برگزار خواهد شد

افزایش میزان جایزه‌ی مسابقات

مسابقات DreamHack Masters بازی CS:GO به صورت آنلاین برگزار خواهد شد نیکان صبوری ۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
مسابقات آنلاین DreamHack Masters بازی CS:GO

طبق توییت جدید سازمان DreamHack مسابقات DreamHack Masters بازی CS:GO به صورت آنلاین برگزار شده و میزان جایزه‌ی مسابقات هم بیشتر شده است.

ویروس کرونا مشکلات بسیار زیادی برای سازمان‌های برگزاری مسابقات ورزشی به وجود آورده و دنیای ورزش‌های الکترونیک هم از این قضیه جدا نیستند و در این اواخر اخبار‌ زیادی در خصوص جابه‌جایی و یا لغو شدن مسابقات مهم شنیدیم.

حال سازمان DreamHack که سابقه‌ی بسیار زیادی در برگزاری مسابقات در رشته‌های ورزش‌های الکترونیک دارد. تصمیم گرفت تا اولین رویداد سال ۲۰۲۰ میلادی DreamHack Masters بازی CS:GO را به صورت آنلاین برگزار کنند. آن‌ها برای جذاب‌تر کردن مسابقات مبلغ کلی رویداد را از ۲۵۰ هزار دلار به ۳۰۰ هزار دلار تغییر دادند.

مسابقات DreamHack Masters بازی CS:GO قرار بود در شهر یونشوپینگ واقع در کشور سوئد برگزار شود اما با همه‌گیر شدن ویروس کرونا، برگزارکنندگان تصمیم گرفتند برای پیشگیری شیوع بازی‌ها را به صورت آنلاین برگزار کنند. مانند سری‌های قبلی رویداد Masters، تیم‌ها به جز دعوت شدگان می‌بایست در رویداد‌های منطقه‌ای خود به رقابت بپردازنند. ۳۲ تیم در مناطق اروپا، آمریکای شمالی، آسیا و اقیانوسیه حضور خواهند داشت، سپس تیم‌های برنده‌ی هر منطقه، وارد دو گروه A و B می‌شود. در نهایت ۶ تیم در مرحله‌ی پلی آف برای رتبه‌های نخست جدول رقابت می‌کنند.

زمان برگزاری مسابقات منطقه‌ای آمریکا و اروپا از تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۹ می ۲۰۲۰ میلادی) آغاز و تا ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ (۳۰ می ۲۰۲۰) ادامه خواهد داشت. جایزه‌ی بخش منطقه‌ای اروپا ۱۶۰ هزار دلار و برای آمریکا‌ی شمالی این مبلغ ۱۰۰ هزار دلار خواهد بود. در ادامه بین تاریخ‌های ۱۳ خرداد (۲ ژوئن) تا ۱۸ خرداد (۷ ژوئن) مسابقات منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه، هر کدام با ۲۰ هزار دلار جایزه‌ی نقدی برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که این، آخرین رویداد قبل از برگزاری ESL One Cologne محسوب می‌شود. برنده‌ی این رویداد به صورت مستقیم بدون نیاز شرکت در مراحل ابتدایی، وارد مسابقات گروهی ESL One Cologne خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا