#مهسا_امینی

دانشکده‌های Uconnect Esports بزرگ‌تر می‌‎شوند

همکاری این سازمان با شرکت‌های معروف

دانشکده‌های Uconnect Esports بزرگ‌تر می‌‎شوند نیکان صبوری ۰ ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
دانشکده‌های Uconnect Esports

سازمان Uconnect Esports در بیانیه‌ای از آغاز همکاری خود با برند‌های معروف در زمینه‌ی ورزش‌های الکترونیک خبر داد و اعلام کرد که این امر باعث بزرگ‌تر شدن دانشکده‌های این سازمان می‌شود.

Uconnect Esports نام یک سازمان در حوزه‌ی ورزش‌های الکترونیک است که در برگزاری رویداد‌های این ورزش نوپا فعالیت دارد. این سازمان نزدیک به ۱۲۰ الی ۱۶۰ واحد دانشکده در سرتاسر آمریکای شمال احداث کرده که هدف‌شان رشد، پیشرفت بیشتر و به وجود آوردن اصول پایه برای صنعت Esport است.

حال به تازگی Uconnect Esports در بیانیه‌ای اعلام کرده که با برند‌های بزرگی وارد همکاری شده است. این خبر زمانی مهم می‌شود که آن‌ها در یک متن نام چهار شرکت معروف و فعال در حوزه‌ی ورزش‌های الکترونیک را نام برده‌اند. Twitch Student ،HyperX ،Cooler Master و DreamHack شرکت‌هایی هستند که از به بعد با این سازمان همکاری خواهند داشت.

HyperX و Cooler Master دو شرکت معروف در زمینه‌ی ساخت قطعات کامپیوتری هستند که تاکنون حامی مالی بسیاری از مسابقات و حتی تیم‌ها بوده‌اند. Twitch Student نام یک دانشکده از Twitch با هدف رشد صنعت استریم و آموزش به این افراد است. اما مهم‌ترین برندی که این سازمان با آن قرار داد بسته DreamHack است. سازمان DreamHack یکی از بزرگ‌ترین برگزارکننده‌ها در حوزه‌ی ورزش‌های الکترونیک به حساب می‌آید و شرکت‌های بازی‌سازی زیادی برای برگزاری رویداد‌های خود با این سازمان وارد همکاری می‌شوند.

Dylan Liu مدیر و بنیان‌گذار این سازمان در بیانیه‌ای نوشت:

به عنوان رهبر و سرپرست اولین سازمانی که دانشکده‌های ورزش الکترونک را احداث کرد، می‌خواهم بگویم که هدف ما در Uconnect Esports رشد اکوسیستم ورزش‌های الکترونیک برای حامیان مالی است. دانشکده‌های ورزش الکترونیک فضای بسیار مناسبی برای برند‌ها و مدیران دانشگاهی خواهد بود. ما می‌خواهیم هر دو سمت را پوشش بدهیم تا دانش‌آموزان ما بتوانند وارد این صنعت بشوند. ما می‌خواهیم این اطمینان را به شما بدهیم که دانش‌آموزان با حمایت مدیران و برند‌ها به راه درستی حمایت بشوند.

با توجه به این موضوع، به‌زودی شاهد برگزاری رویداد‌های شعبه‌های دانشکده‌ی Uconnect Esports خواهیم بود و حتی ممکن است در نسل‌های آینده قهرمانانی را ببینیم که از این دانشکده‌ها فارغ التحصیل شده‌اند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا