1%
  • 0/10

نیکمرکس از توییچ محروم شد

روزهای سخت استریمرها

نیکمرکس از توییچ محروم شد ۰ ۱۰ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
نیکمرکس توییچ

یکی دیگر از استریمرهای مشهور صنعت بازی‌ها به نام نیکمرکس به خاطر توهین در حین استریم به صورت موقت از شبکه توییچ محروم شد.

چند روزی است که استریمرها روزهای چندان خوشی را پشت سر نمی‌گذارد. اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید بعد از اعتراف دکتر دیسریسکپت به علت محرومیت همیشگی خود از توییچ، جدا از قطع همکاری اسپانسرها، شبکه یوتیوب نیز قابلیت درآمدزایی این استریمر مشهور را غیرفعال کرد.

حال، به نظر می‌رسد این بار نیکمرکس (Nickmercs) یا همان نیک کولچف تحت تاثیر مسدودسازی اکانت‌های توییچ قرار گرفته و طبق گزارش‌ها، حساب کاربری او برای نخستین بار به خاطر توهین در این پلتفرم بن شده است. البته، این محرومیت موقتی است و او بار دیگر به توییچ بازمی‌گردد.

ماجرا از این قرار است که نیکمرکس به خاطر استفاده از یک واژه توهین‌آمیز در خصوص افراد ترنس در حین استریم از توییچ محروم شده و دیگر قادر به استفاده از آن است. این اولین باری نیست که او صحبت‌هایی درباره افراد ترنس مطرح کرده، اما نخستین باری است که شبکه توییچ یک محرومیت موقت برای او در نظر گرفته است.

اگر خاطرتان باشد، نیکمرکس سال گذشته به خاطر توهین به افراد ترنس، اسکین اختصاصی خود در بازی کالاف دیوتی را برای همیشه از دست داد. با این حال، برخلاف دکتر دیسریسپکت، شماری از گیمرها حمایت خود از نیک کولچف را اعلام کردند و آن‌طور که به نظر می‌رسد، با بازگشت این استریمر مشهور به توییچ، رکورد جدیدی در زمینه تعداد بازدید و درآمد برای او به ثبت خواهد رسید.

دقت داشته باشید که شبکه توییچ هنوز مدت زمان مشخصی را برای محرومیت نیکمرکس مشخص نکرده و احتمال می‌رود که این استریمر در شبکه‌های اجتماعی جزئیات بیشتری در این زمینه به اشتراک بگذارد. ناگفته نماند که او اخیرا اعلام کرد که به خاطر اقدام غیر اخلاقی دکتر دیسریسپکت، دیگر نمی‌تواند از او حمایت کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments