#مهسا_امینی

سازمان ESL مسابقات ۵ میلیون دلاری PUBG Mobile برگزار می‌کند

اطلاعات بیشتر بعد از پایان کرونا

سازمان ESL مسابقات ۵ میلیون دلاری PUBG Mobile برگزار می‌کند نیکان صبوری ۰ ۰۹ فروردین ۱۳۹۹
مسابقات ۵ میلیون دلاری PUBG Mobile

سازمان برگزاری مسابقات ورزش‌های الکترونیک یعنی ESL، تایید کرد که بعد از اتمام بحران ویروس کرونا، مسابقات ۵ میلیون دلاری برای بازی PUBG Mobile برگزار خواهد کرد.

Electronic Sports League که اکنون با نام ESL شناخته می‌شود، تاکنون رویداد‌‎ها و مسابقات بسیار زیادی در بخش‌های حرفه‌ای و آماتور برگزار کرده است. این سازمان هیچگونه حد و مرزی نمی‌شناسد و هر بازی که پتانسیل تبدیل شدن به ورزش‌های الکترونیک داشته باشد را به یک رویداد ورزشی تبدیل می‌کند.

حال به تازگی این سازمان با شرکت بزرگ چینی در بازی‌های ویدیویی یعنی Tencent وارد همکاری شده و تصمیم دارد که مسابقاتی برای بازی PUBG Mobile برگزار کند. مبلغ کلی جوایز نقدی مسابقات ۵ میلیون دلار بوده که این مبلغ بین منطقه‌ها پخش خواهد شد. هنوز هیچ اطلاعات و جزییاتی از مسابقات پابجی موبایل در دسترس نیست، اما طبق گزارش‌های به دست رسیده، این رویداد به صورت آزاد بوده و همه می‌توانند در آن حضور داشته باشد. همچنین به نظر می‌رسد که مرحله‌های مقدماتی و منطقه‌ای مشخص شده و طبق شواهدی که پیداست، ESL قصد دارد یک رویداد جهانی آزاد برگزار کند. مسابقات مقدماتی شامل مناطق آمریکای شمال، اروپا، ترکیه، CIS، آلمان، خاورمیانه و آفریقا، عراق و عربستان سعودی خواهد شد.

مدیر بازاریابی بخش ورزش‌های الکترونیک شرکت Tencent در این خصوص گفت:

به منظور ایجاد فرصت‌های مناسب برای بازیکنان و بینندگان، ما قصد داریم که در سال ۲۰۲۰ میلادی، اکوسیستم بازی PUBG Mobile را در بخش‌های آماتور، نیمه حرفه‌ای و حرفه‌ای در سرتاسر جهان رشد دهیم. بازی پابجی موبایل همیشه متعهد به ساخت بزرگترین فرصت‌ها برای بازیکنان خود است تا آن‌ها بتوانند ضمن لذت بردن از این مسیر، به چشم یک ورزش الکترونیک هم به آن نگاه بیاندازند.

متاسفانه تاریخ دقیقی در خصوص رویداد ورزش الکترونیک PUBG Mobile مشخص نشده ولی به نظر می‌رسد که ESL در ابتدا سعی دارد تا بحران ویروس کرونا تمام شود و سپس اطلاعات کامل را منتشر کند. بعضی از گفته‌های نقل شده از منابع داخلی ESL می‌گویند که این سازمان امیدوار است تا بتواند مسابقات ۵ میلیون دلاری بازی PUBG Mobile را در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ میلادی برگزار کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا