#مهسا_امینی

ایده جدید دکتر دیسرسپکت می‌تواند مشکل بازی‌های کراس پلتفرم را برای همیشه حل کند!

ایده مولتی میلیون دلاری دکتر برای قابلیت Auto Aim

ایده جدید دکتر دیسرسپکت می‌تواند مشکل بازی‌های کراس پلتفرم را برای همیشه حل کند! نیما خدارحمی ۰ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
ایده دکتر دیسرسپکت برای Auto Aim

قابلیت Auto Aim همان چیزی است که بسیاری آن را عادلانه و بسیاری آن را کاملا برعکس و ناعادلانه می‌دانند. حال امروز یک ناجی به میان آمده تا با ایده جدید خود برای همیشه به این بحث خاتمه دهد. شاید شاهد تغییر کلی مبارزات کراس پلتفرم در آینده نزدیک باشیم!
استریمر و یوتیوبر دکتر دیسرسپکت (Dr. Disrespect) برای دلایل بسیاری در میان گیمرها معروف است. یکی از دلایل شهرت دکتر بدون شک ظاهر بسیار متفاوت اوست. شما هر کسی که موهای بلند که البته موهای واقعی او نبوده و کلاه گیس است، سبیل پر پشت و مشکی، جلیقه قرمز و عینک چند رنگ داشته باشد را به راحتی تشخیص داده و به خاطر می‌سپارید. البته بیش از ظاهر او، اخلاق اوست که مورد بحث بوده و او را بیش از پیش متمایز کرده است و در کنار اخلاق خاص، او در هنر طراحی بازی نیز دستی داشته و دارد. دکتر دیسرسپکت مدتی پیش از پروژه جدید خود که توسط تیم توسعه دهنده تحت نظرش با نام Midnight Society توسعه یافته رونمایی کرد.
گرچه اطلاعات بسیار کمی از بازی در دست توسعه او و تیمش در اختیار است، دکتر تلاش می‌کند هر چند مدت اطلاعاتی بسیار ناچیز در اختیار طرفداران قرار دهد. اما امروز بحث ما درباره کلیت بازی در دست توسعه دکتر نیست و قصد داریم نگاهی به یکی دیگر از نظرات جنجالی او بیندازیم. دکتر دیسرسپکت یکی از بزرگ‌ترین شاکیان رویارویی کاربران کنترلر و موس و کیبورد است. چندی پیش یکی از طرفداران از او خواست که قابلیت Auto Aim را به طور کلی از بازی در دست توسعه خود حذف کند و دکتر همیشه حاضر جواب، پاسخی جنجالی به این درخواست و به منظور هم سطح سازی این دو روش گیمینگ ارائه داد که بدون شک بسیاری را شگفت زده کرد!

اگر از طرفداران قدیمی دکتر باشید، می‌دانید که او مدت‌ها است که از قابلیت Auto Aim در کنترلرها گله مند بوده و یکی از دلایل کنار گذاشتن بازی Call of Duty Warzone و برخی بازی‌های دیگر توسط او، همین موضوع است. آماده باشید تا نظر عجیب و دور از انتظار دکتر را بدانید.
به گفته دکتر دیسرسپکت، بازی او از قابلیت Auto Aim بهره خواهد برد و باور دارد که زیادی به قابلیت Auto Aim سخت گرفته است. او در ادامه اقرار کرد که اگر کاربران کنترلر از قابلیت Auto Aim محروم شوند، احتمالا کاربران پی سی با استفاده از موس و کیبورد آن‌ها را در بازی نابود کنند!
سخنان دکتر دیسرسکپت به اینجا ختم نشد و او به عقیده خود ایده‌ای مولتی میلیون دلاری برای رفع مشکلات Auto Aim در ذهن دارد. دکتر قصد دارد در بازی خود مدی جداگانه بدون قابلیت Auto Aim ارائه دهد. اینگونه به نظر می‌رسد که کاربران کنترلر و موس و کیبورد بدون قابلیت Auto Aim در برابر یکدیگر قرار گرفته تا مهارت واقعی خود را نشان دهند. البته ناگفته نماند کاربرانی که در این مد بازی کنند، جوایز بیشتری دریافت خواهند کرد. به عبارتی با تجربه این مد، شما ریسک بیشتری کرده و در عوض جوایز بیشتری دریافت می‌کنید!
ناگفته نماند که دکتر اشاره داشت این مد احتمالا یک مد زمان محدود (Limited Time Mode) در بازی او بوده و احتمال وجود این مد به طور دائم بسیار کم است. البته که این روش بسیار منطقی بوده چون کاربرانی که قدرت استفاده از این مد را ندارند به شدت از کاربران حرفه‌ای عقب افتاده و مبارزات میان دو گروه کاربران حرفه‌ای و تازه کار به شدت ناعادلانه می‌شود. البته قدرت کاربرانی که به کمک کنترلر، کاربران موس و کیبورد را شکست می‌دهند قابل چشم پوشی نیست!
بدون شک این خبر برای طرفداران دکتر دیسرسپکت بسیار خوشایند بوده و ما را بیش از پیش تشنه بازی در دست توسعه او و استودیو Midnight Society می‌کند. باید دید این بازی چه زمانی به انتشار رسیده و چه چیزهایی برایمان به ارمغان می‌آورد! نظر شما درباره این مد و ایده دکتر دیسرسپکت چیست؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا