#مهسا_امینی

منتظر معرفی بازی اختصاصی Dr. Disrespect در روزهای آتی باشید

تنها دو روز تا حقیقی شدن آرزوی دکتر دیسرسپکت باقی مانده است!

منتظر معرفی بازی اختصاصی Dr. Disrespect در روزهای آتی باشید نیما خدارحمی ۰ ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی

رویای استریمر معروف حقیقی می‌شود؟ استریمر و یوتیوبر معروف آمریکایی با توییتی جنجالی بار دیگر نظر همه را به خود جلب کرد و به نظر باید منتظر سورپرایزی ویژه باشیم.

اگر بخواهیم در رابطه با استریمر معروف دکتر دیسرسپکت (Dr. Disrespect) نکته‌ای بیان کنیم، شاید بیش از یک کتابچه بتوان مطلب جمع آوری کرد. در این میان این استریمر محبوب و البته پر حاشیه یک کار را بسیار عالی بلد است و آن جلب نظر بینندگان است. این قدرت فوق العاده او، استریم دکتر را تبدیل به پلتفرمی عالی برای تبلیغ شرکت‌ها و اشخاص بزرگ و کوچک کرده و دکتر دیسرسپکت نیز به خوبی از آن بهره می‌برد. طی توییت اخیر دکتر، او اعلام کرد که باید منتظر سورپرایزی بزرگ در تاریخ ۵ آوریل، برابر با ۱۶ فروردین ماه سال جاری باشیم. در حال حاضر کلیت سورپرایز او مشخص نبوده، با این حال جامعه گیمرها هیچگاه دست روی دست نگذاشته و نظریات بسیاری را بیان کرده‌اند که قصد داریم نگاهی به برخی از آن‌ها داشته باشیم.

پیام روز گذشته دکتر در شبکه توییتر کوتاه، ولی گیرا بود. او در صفحه توییتر خود نوشت:

من دیشب رویایی دیدم. ۵ آوریل.

در کنار این پیام مملو از راز، او ویدیویی به انتشار رساند که شاید از پیام منتشر شده نیز رمز آلودتر و صد البته هیجان انگیزتر باشد. ویدیو ۶ ثانیه‌ای منتشر شده توسط دکتر، شبیه به تریلر یک بازی ویدیویی است و طی آن شاهد پورتالی قرمز رو به جنگل هستیم! در میان این جنگل مسیری سنگی وجود دارد. متاسفانه اطلاعات بیشتری در این باره موجود نیست، با این حال به نظر پروژه‌ای بزرگ توسط او در دست توسعه است.

بسیاری از طرفداران او باور دارند که روز ۵ آوریل باید شاهد تجربه یک بازی جدید توسط دکتر باشیم و معتقدند نباید انتظار رویدادی بزرگ را داشت. در عین حال، افراد بیشتری معتقدند که دکتر دیسرسپکت قصد معرفی بازی خود را دارد. اگر به خاطر داشته باشید، چند ماه پیش دکتر از همکاری خود با استودیویی به نام Midnight Society پرده برداشت. اولین پروژه این استودیو که Project Moon نام دارد به نظر فاصله بسیاری تا زمان انتشار داشته که البته مانع معرفی جامع آن نخواهد شد و از آنجایی که این بازی بر پایه NFT بوده، شاید معرفی زودهنگام به سود آن‌ها نیز باشد!

یوتیوبر معروف دکتر دیسرسپکت خود نیز اشاره کرده بود که بخش عمده Project Moon متشکل از NFT خواهد بود، با این حال NFTهای این بازی حالت Pay to Win (پول بده، برنده شو!) نخواهند داشت و همچنین علاقمندان می‌توانند در نسخه‌های آزمایشی بازی با او و استودیو Midnight Society همکاری داشته باشند.

این احتمال بسیار بالاست که تصویر منتشر شده نگاهی به یکی از NFTهای دکتر بوده و باید منتظر انتشار NFTهای بیشتر او در تاریخ ۵ آوریل باشیم. این احتمال نیز باید در نظر گرفته شود که ممکن است با چیزی کاملا متفاوت روبه رو باشیم. گرچه این روزها بسیاری بازار NFT را رها کرده و از آن ناامید شده‌اند، دکتر دیسرسپکت اعلام کرد که جا نزده و به مسیر خود ادامه می‌دهد! منتظر اخبار تازه در روز ۵ آوریل باشید. نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید روز ۵ آوریل روز انتشار اطلاعات بیشتر از Project Moon خواهد بود؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا