مشکل سه گانه‌ی Doom رفع می‌شود

Bethesda نیاز اتصال به اکانت را رفع می‌کند

مشکل سه گانه‌ی Doom رفع می‌شود نیکان صبوری ۰ ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
مشکل سه گانه‌ی Doom

شرکت بتزدا مشکل سه گانه‌ی Doom را یک اشتباه سیستماتیک بیان کرد و قول رفع این مشکل را در اولین فرصت را به طرفداران این سری داد.

چندی پیش در رویداد QuakeCon، کمپانی بتزدا از سوپرایز بزرگی به مناسبت 25 سالگی فرانچایز Doom برای طرفدران این سری رونمایی کرد. در کنار نمایش مفصلی از مود جدید بازی Doom Eternal، از انتشار بازی‌های Doom 2 ،Doom و Doom 3 روی نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و سیستم‌های موبایل iOS و اندروید خبر دادند. ولی بهترین بخش این نمایش زمانی بود که بازی‌ها، در لحظه روی فروشگاه‌ها قرار گرفت.

مشکل سه گانه‌ی Doom چیزی فراتر از باور و بیشتر شبیه یک طنز بود. خریداران برای تجربه عنوان Doom می‌بایست به اکانت بتزدا این بازی که با نام Doom Slayer Club شناخته می‌شود، وصل شده تا بتوانند بازی را تجربه کنند. اتفاقی که در فضای اجتماعی افتاد؛ انتشار بسیار زیاد تصاویر طنز‌ از عناوین کلاسیک بود که نیاز به تاییدیه اکانت بتزدا را به سخره می‌گرفت. همچنین بسیار عجیب است که چرا بتزدا برای عنوان بسیار کلاسیک و قدیمی Doom، قفل امنیتی‌‌ای به این شکل پیاده سازی کند.

در حالی که بسیاری بر این باوراند که این عمل روشی برای جلوگیری از دانلود غیر مجاز است. بتزدا این نظریه را رد کرده و مشکل به وجود آمده را یک اشتباه بیان می‌کند؛ آنها گفتند که اتصال به اکانت بتزدا قرار بود یک گزینه اختیاری باشد. این در حالی است که خریداران برای پیش برد بازی نیاز به اتصال به اکانت بتزدا را دارند.

بتزدا در حال حاضر برای رفع این مشکل مشغول به کار است. کسانی که عوض Doom Slayer Club باشند، در زمان انتشار Doom Eternal از جوایزی بهره‌مند خواهند بود. این برنامه‌ای بود که سازندگان برای خریداران سه گانه‌ی Doom در نظر داشتند. Doom همراه با Doom 2 با قیمت 4.99 و Doom 3 هم با قیمت 9.99 دلار در فروشگاه‌های مخصوص هر کنسول به فروش می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا