تماشا کنید: شخصیت Doom Slayer را در بازی Doom Eternal شخصی سازی کنید

تریلر کوتاهی در این مورد منتشر شد

تماشا کنید: شخصیت Doom Slayer را در بازی Doom Eternal شخصی سازی کنید نیکان صبوری ۰ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ تریلر بازی

به‌تازگی تریلر کوتاهی از بازی Doom Eternal منتشر شده که از قابلیت شخصی سازی شخصیت Doom Slayer رونمایی می‌کند.

دیگر چیزی به انتشار بازی Doom Eternal نمانده و شرکت Bethesda Softworks در این یک ماه اخیر ویدیو و تبلیغات بسیار زیادی را برای بازی انجام داده است. Doom Eternal تغییر بسیار زیادی نسب به نسخه‌ی قبل که در سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شد، کرده که شامل مکانیک‌های جدید و ویژگی‌های کامل‌تر است.

حال به تازگی Bethesda Softworks با انتشار تریلر کوتاهی از قابلیت جدید و جالب این اثر رونمایی کرد. تریلر به وضوح نشان می‌دهد که بازیکن می‌تواند لباس شخصیت Doom Slayer را در بازی Doom Eternal شخصی سازی کند. در تریلر از برخی اسکین‌های بازی رونمایی شد که تعدادی از آن‌ها بسیار خنده‌دار هستند. لازم به ذکر است که طبق گفته‌های قبلی کارگردان بازی، هوگو مارتین در این اثر هیچ پرداخت درون برنامه‌ای وجود ندارد، این یعنی که آیتم‌های تزئینی که نمونه‌ی آن را در این تریلر دیده‌اید، به صورت رایگان و تنها با انجام ساعت‌ها بازی باز خواهند شد. او در مصاحبه‌ای گفت:

Eternal یک بازی ۶۰ دلاری است، نه یک بازی رایگان (Free to Play) یا بازی موبایل. ما قصد داریم تا تجربه‌ای کامل را برای شما به ارمغان بیاوریم و خبری از یک فروشگاه نیست.

از دیگر اخبار منتشر شده از Doom Eternal می‌توان مشخصات سیستم مورد نیاز بازی اشاره کرد. همچنین Billy Khan، برنامه‌نویس ارشد این عنوان گفت که اگر سخت افزار بازیکن اجازه دهد، id Tech 7 به شما این را اجازه می‌دهد، تا ۱۰۰۰ فریم بر ثانیه این اثر را تجربه کنید.

Doom Eternal در تاریخ ۲۰ مارس (اول فروردین ۹۹) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا در دسترس قرار گیرد. نسخه‌ی سوییچ بازی هم تایید شده ولی دارندگان این کنسول باید تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی صبر کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا