همه‌گیری ویروس کرونا حضور افتخاری اسپایدرمن در فیلم دکتر استرنج 2 را غیرممکن ساخت

کووید همه‌چیز را خراب کرد!

همه‌گیری ویروس کرونا حضور افتخاری اسپایدرمن در فیلم دکتر استرنج 2 را غیرممکن ساخت پارسا خلیلی ۸ ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ مارول
اسپایدرمن در فیلم Doctor Strange 2

به‌گفته گراهام چرچیارد (Graham Churchyard)، طراح لباس استودیو مارول، حضور افتخاری اسپایدرمن در فیلم دکتر استرنج 2 به‌خاطر همه‌گیری ویروس کرونا از فیلمنامه نهایی حذف شد.

تام هالند (Tom Holland) اخیرا اولین سه‌گانه اسپایدرمن خود را در دنیای سینمایی مارول با رویداد کراس اوری بزرگی به‌نام Spider-Man: No Way Home به پایان رساند که در آن دکتر استرنج بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) نقشی حیاتی داشت. با این حال، به نظر می‌رسد که این دو شخصیت نمادین قرار بوده در دنباله مولتی‌ورسی Doctor Strange 2 نیز با هم تعامل داشته باشند.

به‌تازگی پیجی در توییتر به‌نام SpiderMan_Newz، بخشی از مصاحبه‌ای را به اشتراک گذاشت که در آن گراهام چرچیارد، طراح لباس فیلم درباره حضور افتخاری کات شده اسپایدرمن صحبت کرد. اینطور که پیداست، مارول در ابتدا قصد داشت دنباله دکتر استرنج را قبل از رویداد کراس اوری اسپایرمن اکران کند. اینگونه دکتر استرنج و آمریکا چاوز می‌توانستند به‌جای ند لیدز پای اسپایدرمن‌‌ توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) را به دنیای سینمایی مارول باز کنند.

در ابتدا قرار بود قسمت پایانی سه‌گانه اسپایدرمن بعد از دنباله دکتر استرنج اکران شود اما با آغاز همه‌گیری کرونا، همه‌چیز عوض شد. برنامه مارول این بود که به‌جای ند، آمریکا چاوز با قدرت‌های مولتی‌ورسی خود پای اسپایدرمن‌های توبی و اندرو را به دنیای سینمایی مارول باز کند. اسپایدرمن تام هالند نیز قرار بود حضور افتخاری کوتاهی در فیلم دکتر استرنج داشته باشد که متاسفانه به‌خاطر تغییر برنامه مارول پیرو همه‌گیری کووید از فیلمنامه نهایی حذف شد.

جدای از نقش پررنگ آمریکا چاوز در Spider-Man: No Way Home، چیزی که برنامه اولیه استودیو مارول را جذاب‌تر می‌کند، حضور افتخاری کوتاه اسپایدرمن در دکتر استرنج 2 است، چراکه سم ریمی (Sam Raimi) به‌دلیل تجربه قبلی خود با سه‌گانه اسپایدرمن توبی مگوایر می‌توانست به‌بهترین شکل ممکن سکانس مد نظر را به تصویر بکشد.

هر دو اثر مولتی‌ورسی فاز چهارم دنیای سینمایی مارول هم اکنون برای تماشا از دیزنی پلاس در دسترس هستند.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا