پوستر فیلم Doctor Strange 2 مولتی‌ورس را حتی تاریک‌تر می‌کند!

جهان‌های تاریک موازی..

پوستر فیلم Doctor Strange 2

جدیدترین پوستر فیلم Doctor Strange 2 را می‌توانید در این مطلب مشاهده کنید که در فضای مجازی، توسط کاربران ساخته و منتشر شده است.

فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness عملا جدیدترین اثر سینمایی است که توسط استودیو مارول ساخته شده و به زودی اکران خواهد شد. داستان فیلم دقیقا مدتی پس از اتفاقات Spider-Man: No Way Home بوده و همانطور که از اسمش پیداست، موضوع آن کاملا درباره ماجراهای مولتی‌ورسی خواهد بود! جایی که استیون استرنج بعد از کمکی که به پیتر پارکر کرد، حال باید با عواقب باز کردن درهای مولتی‌ورس به سمت دیگر جهان‌های موازی کنار بیاید.

طبق آنچه که در فیلم Spider-Man: No Way Home دیدیم، ظاهرا دکتر استرنج (Doctor Strange) خودش هم درباره مسائل مولتی‌ورسی اطلاعات چندانی ندارد. به همین خاطر وقتی که پیش واندا (Wanda) می‌رود تا از او درباره جهان موازی سوال کند. اسکارلت ویچ (Scarlett Witch) به او پاسخ می‌دهد که جهان موازی موردی است که ویژن (Vision) برخی تئوری‌های خاص درباره آن داشته، اما همیشه هشدار می‌داده که سر و کله زدن با آن بسیار خطرناک خواهد بود. ولی نکته قابل توجه اینجاست که افتضاح به بار آمده در جهان اصلی MCU و بهم ریختن قانون و نظم واقعیت آن، موردی نیست که فقط به دست دکتر استرنج شکل گرفته باشد، بلکه واندا نیز به دنبال فرزندان خود می‌گردد و می‌تواند متهم ردیف اول در این بی‌قانونی‌ها باشد!

در یکی از دیالوگ‌هایی که در تریلر دوم فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness وجود دارد، واندا به استرنج می‌گوید که تو با بهم زدن نظم واقعیت در جهان به قهرمان تبدیل می‌شوی،‌ اما اگر همین کار را من هم انجام بدهم، دشمن همه خواهم شد! این نشان می‌دهد که واندا خودش هم در این مولتی‌ورس دیوانگی دخیل است، اما اگر اوج تاریکی عنوان Multiverse of Madness را می‌خواهید، بد نیست نگاهی به پوستر زیر بیندازید.

پوستر فیلم Doctor Strange 2

پیش‌تر خود سم ریمی (Sam Raimi) اظهار کرده بود که عنوان Multiverse of Madness اولین اثر در دنیای سینمایی مارول خواهد بود که المان‌های ترس را با سبک ابرقهرمانی ترکیب کرده و نتیجه‌ای بسیار عجیب و تازه را به تصویر خواهد کشید. با این وجود، در این پوستر تازه منتشر شده، می‌توانید زمینه ترسناک بودن را به خوبی مشاهده کنید؛ از بالا استرنج شرور در کنار واندا ماکسیموف ایستاده و سپس خود دکتر استرنج اصلی جهان MCU دیده می‌شود. بالای سر استرنج شرور، دقیقا چیزی دیده می شود که هنگام نابودی یک جهان (مثل آنچه که در سریال What If…? دیدیم) رخ می‌دهد.

هاله‌های سیاه نابودی دور قاب را گرفته‌اند، و به نظر می‌رسد که از داخل آن‌ها، شخصیت‌هایی از جهان موازی حاضر شده‌اند. مانند شخصیت آمریکا چاوز (America Chavez) با بازی خوچیتل گومز (Xochitl Gomez) و همچنین ولورین (Wolverine) که در سمت چپ صفحه دیده می‌شود. با این وجود جالب است بدانید که دقیقا کمی پایین‌تر از دستان آمریکا چاوز، می‌توانید سپر کاپیتان کارتر (Captain Carter) را مشاهده کنید که در پوسترهای رسمی هم ایستراگ آن توسط کاربران پیدا شده بود. به هر حال در بخشی از تریلر دوم، قسمتی از یک جهان انیمیشنی به خوبی نشان داده شد و متوجه شدیم که دنیایی با قالب واقعیتی انیمیشن‌طور هم وجود دارد که می‌توان وقایع سریال What If…? را هم با آن توجیه کرد. به نحوی که برای مثال هرکس به آن جهان برود،‌احتمالا واقعیت وجودش انیمیشنی خواهد شد، و از طرفی هرکس که از این جهان کارتونی به دنیایی دیگر برود، واقعیت ظاهری او واقع‌گرایانه خواهد شد.

البته این تئوری فعلا به هیچ وجه تایید شده نیست، اما حداقل چیزی که تایید شده حضور شخصیت پروفسور ایکس (Professor X) با بازی پاتریک استوارت (Patrick Stewart) رسما توسط خود این بازیگر تایید شده و حال در این پوستر فیلم Doctor Strange 2 هم دیده می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا