نقش اصلی سریال Ms. Marvel به یک بازیگر گمنام رسید

روند جستوجو نهایتا پایان یافت

نقش اصلی سریال Ms. Marvel

با توجه به گزارشی که یکی از وبسایت‌های خبری منتشر کرده، نقش اصلی سریال Ms. Marvel به یک بازیگر ناشناخته به نام آیمن ولانی رسیده است.

استودیوی مارول قصد دارد در فاز چهارم دنیای سینمایی خود شخصیت‌های جدیدی را معرفی کند که کامالا خان یکی از آن‌ها است. او اولین ابرقهرمان مونث و مسلمان کمیک بوک‌های مارول بوده، اصالتا یک آمریکایی-پاکستانی است و نخستین حضورش در صفحات کمیک بوک‌ها در سال ۲۰۱۳ میلادی رقم خورد. نویسندگان سعی کردند در کمیک بوک‌های میس مارول به چالش ایجاد تعادل میان زندگی عادی و ابرقهرمانانه و همچنین تقابل نگاه مذهبی خانواده و نیازهای مدرن بپردازند. همین مسئله باعث شد طی مدت زمان هفت سال به محبوبیت بالایی در میان مخاطبان دست یابد. او همچنین اخیرا نقش مهمی را در بازی Marvel’s Avengers ایفا کرده است.

مارول پس از یک سال غیبت با دست پر به D23 2019 آمد و در جریان آن، ساخت آثار مختلفی از جمله سریال اختصاصی Ms. Marvel را تایید کرد. با رخ دادن چنین اتفاقی، یک سوال بسیار مهم در ذهن طرفداران دنیای سینمایی مارول شکل گرفت: چه فردی نقش کامالا خان را جلوی دوربین ایفا می‌کند؟ از آن‌جایی که کارمندان مارول طی دو سال گذشته هیچ پاسخی برای این سوال ارائه ندادند، طرفداران تصمیم گرفتند گزینه‌های مد نظر خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته تا شاید به گوش آن‌ها برسد. جرالدین ویزواناتان (Geraldine Viswanathan) بازیگر فیلم Blockers یکی از نام‌هایی بود که افرادی زیادی با سپردن نقش میس مارول به او موافق بودند.

با توجه به گزارشی که اخیرا در وب سایت Deadline منتشر شد، نقش اصلی سریال Ms. Marvel به آیمن ولانی (Iman Vellani) رسیده است. او در میان مخاطبان عام سینما و تلویزیون یک هنرپیشه‌ی کاملا گمنام بوده و هیچ گونه اطلاعاتی از آثاری که در آن‌ها به نقش‌آفرینی پرداخته موجود نیست. با این حال، در جریان 2019 Toronto Film Festival توانسته بود بخشی از توجه‌ها را به خود جلب کند. در ضمن، نویسنده‌ی وب سایت Deadline مدعی شد روند جستجو برای یافتن بازیگر مد نظر یک فرآیند بسیار طولانی و طاقت‌فرسا بوده است. مدیران مارول سعی داشتند هر طور شده شخصی را پیدا کنند که به طور کامل با ویژگی‌های کامالا خان در کمیک بوک‌ها تناسب داشته باشد، حتی اگر اینکار به سپردن نقش به یک بازیگر گمنام تمام شود؛ اتفاقی که رخ داده است.

اخباری که طی چند وقت اخیر از سریال اختصاصی میس مارول منتشر شده‌اند به همین یک مورد خلاصه نمی‌شوند. اواخر شهریور بود که وب سایت‌های The Direct و The Hollywood Reporter با انتشار مطالب اختصاصی به معرفی اعضای تیم کارگردانی فصل اول Ms. Marvel پرداختند. بر این اساس، عادل العربی (Adil El Arbi)، بلال فلاح (Bilall Fallah)، شرمین عبید چنائی (Sharmeen Obaid-Chinoy) و میران منن (Meera Menon) وظیفه‌ی ساخت قسمت‌ها را بر عهده گرفته‌اند. چنائی و منن، چهره‌های مشهوری نیستند اما العربی و فلاح توانستند با کارگردانی Bad Boys for Life نامی برای خود دست و پا کنند.

کامالا خان در کمیک بوک‌ها رابطه‌ی نزدیکی با کارول دنورز دارد. از همین رو، حضور این شخصیت در قسمت دوم Captain Marvel دور از انتظار نخواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا