تاریخ انتشار سریال Secret Invasion مشخص شد

تهاجم مخفی اسکرول‌ها نزدیک است

تاریخ انتشار سریال Secret Invasion مشخص شد پارسا خلیلی ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ مارول
تاریخ انتشار سریال Secret Invasion

پس از ماه‌ها انتظار، بالاخره تاریخ انتشار سریال Secret Invasion، اولین رویداد کراس اوری بزرگ دنیای سینمایی مارول مشخص شد.

از آنجایی که استودیو مارول اخیرا تغییرات زیادی را در برنامه کاری خود اعمال کرده، تاریخ انتشار اکثر فیلم و سریال‌های فاز پنجم دنیای سینمایی مارول با تاخیرهای متعدد روبرو شده که یکی از آنها اقتباس لایواکشن تهاجم مخفی است. بعد از پخش اولین تیزر رسمی در کمیک کان سن دیگو ۲۰۲۲، تاریخ انتشار سریال Secret Invasion بارها و بارها به تعویق افتاد و درنهایت از بهار سال ۲۰۲۳ به تاریخی نامعلوم تغییر یافت. اما اکنون به لطف آخرین به‌روزرسانی دیزنی، سرنوشت اولین سریال فاز پنجم دنیای سینمایی مارول مشخص شده است.

دیزنی از تاریخ انتشار سریال Secret Invasion رونمایی کرد

شب گذشته وب‌سایت رسمی دیزنی پلاس اعلام کرد که سریال بعدی استودیو مارول برای پخش در تاریخ ۲۱ ژوئن سال جاری (۳۱ خرداد سال ۱۴۰۲) تنظیم شده است. در واقع این تاریخ جدید صحت شایعه‌ای که چند هفته پیش مبنی بر به تعویق افتادن پخش سریال از ماه می به ژوئن منتشر شده بود را تایید و از طرفی فضای تنفس کافی برای فصل دوم سریال لوکی را نیز فراهم می‌کند.

اگرچه این تاریخ انتشار جدید، اقتباس سریالی تهاجم مخفی را شش هفته پس از اکران فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 در سینماها، به سرویس دیزنی پلاس می‌برد اما از طرفی هم درخشیدنش را تاحدودی سختی می‌کند، زیرا از تاریخ ۳۰ ژوئن تا ۲۱ جولای، چهار فیلم عظیم و مورد انتظار به پرده سینماها خواهند آمد. در تاریخ ۳۰ ژوئن فیلم Indiana Jones and the Dial of Destiny، در تاریخ ۱۴ جولای پارت اول فیلم Mission: Impossible Dead Reckoning و در تاریخ ۲۱ جولای دو فیلم Barbie و Oppenheimer اکران خواهند شد.

حالا چرا ۲۱ ژوئن می‌تواند تاریخ خوبی باشد؟ خب با در نظر گرفتن نارضایتی مخاطبین نسبت به عملکرد فاز چهارم، استودیو مارول تصمیم گرفته تا در سال جاری روند بسیار کندتری را طی کند و تنها به انتشار سه فیلم سینمایی و دو سریال تلویزیونی بپردازد. تاخیرهای پیاپی فیلم The Marvels هم زمان زیادی را در اختیار طرفداران قرار می‌دهد تا بتوانند اتفاقات Secret Invasion را بهتر هضم کنند. همچنین هنوز مشخص نیست که آیا مارول در تاریخ ۲۱ ژوئن یک قسمت تهاجم مخفی را منتشر خواهد کرد یا مثل سریال‌های وانداویژن و هاکای با دو قسمت به استقبال طرفداران خواهد رفت. اما با توجه به اینکه داستان سریال از رویداد کمیکی خیلی بزرگی الهام گرفته شده، یک قسمت در هفته باید برای مخاطبین کافی باشد تا هیجان خود را نسبت به قسمت‌های بعدی از دست ندهند.

سریال مورد انتظار Secret Invasion در تاریخ ۲۱ ژوئن سال جاری (۳۱ خرداد سال ۱۴۰۲) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا برای تماشای سریال تهاجم مخفی هیجان دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا