به‌روزرسانی عجیبی از فیلم جنگ ستارگان تایکا وایتیتی منتشر شد

قراره حسابی طرفداران را عصبانی کند!!

فیلم جنگ ستارگان تایکا وایتیتی

تایکا وایتیتی (Taika Waititi)، فیلمسازی که بیشتر به‌خاطر آثاری همچون Thor: Ragnarok و Jojo Rabbit شناخته می‌شود، به‌تازگی تایید کرده که مراحل توسعه فیلم جنگ ستارگان بی‌نام و نشانش همچنان ادامه دارد و قراره حسابی طرفداران را عصبانی کند.

عملکرد ضعیف کاتلین کندی (Kathleen Kennedy) به‌عنوان رئیس استودیو لوکاس‌ فیلم باعث شده تا طرفداران فرانچایز بزرگ و محبوب جنگ ستارگان هر روز با خبر کنسل شدن یکی از پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی معرفی شده دست و پنجه نرم کنند. از سه‌گانه سینمایی ریان جانسون (Rian Johnson) گرفته تا سریال روگ اسکوادران پتی جنکینز (Patty Jenkins) و حتی فیلم مرموز رئیس استودیو مارول و نویسنده سریال لوکی، این فهرست هر روز طولانی و طولانی‌تر می‌شود.

جالب اینجاست که پروژه بدون نام تایکا وایتیتی قرار نیست به این لیست بلند بالا اضافه شود، چراکه متاسفانه مراحل تولیدش بعد از پایان اعتصابات دوباره از سر گرفته شده است. این فیلمساز مطرح که اخیرا با ساخت فاجعه‌ای به‌نام Thor: Love and Thunder خشم قشر وسیعی از طرفداران مارول و آثار کمیک بوکی را برانگیخته، در مصاحبه با ورایتی اظهار داشته که فیلم جنگ ستارگان بی‌نام و نشانش قراره در سینماها اکران شود و طرفداران را حسابی عصبانی کند.

بله گزارش‌های منتشر شده همگی صحت دارند، من قرار نیست برای کارگردانی Thor 5 به دنیای سینمایی مارول بر‌گردم چون باید روی پروژه‌های بسیار زیادی کار کنم. یکی از این پروژه‌ها هم فیلمی از فرانچایز جنگ ستارگان است که قراره طرفداران را حسابی عصبانی کند.

آیا باید خوشحال بود یا ناراحت؟ ورود تایکا وایتیتی به دنیای در حال گسترش جنگ ستارگان هم می‌تواند بهترین اتفاقی باشد که برای فرانچایز رخ داده و هم می‌تواند یک فاجعه به تمام معنا باشد و جنگ ستارگان را یک قدم به سوی نابودی نزدیک‌تر کند. این درست همان اتفاقی است که در دنیای سینمایی مارول افتاد، چون فیلم Thor: Ragnarok یکی از بهترین فیلم‌ها و Thor: Love and Thunder یکی از بدترین‌ فیلم‌های تاریخ مارول نام گرفته است.

در حال حاضر هیچ تاریخ اکرانی برای فیلم جنگ ستارگان تایکا وایتیتی مشخص نشده است.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا