#مهسا_امینی

بازی Diablo 4 در سال 2021 منتشر نخواهد شد

مدیران اجرایی Activision Blizzard اطلاعاتی بیشتری ارائه ندادند

بازی Diablo 4 در سال 2021 منتشر نخواهد شد عرفان بدری ۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Diablo 4

Activision Blizzard به تازگی اعلام کرده است که بازی Diablo 4 در سال 2021 منتشر نخواهد شد. مدیران این شرکت در این رابطه توضیحات بیشتری را ارائه ندادند، اما احتمالا این عنوان برای عرضه در سال آینده میلادی برنامه‌ریزی شده است.

رویداد BlizzCon 2018 یکی از عجیب‌ترین رویدادهای دنیای بازی‌های ویدئویی در سال‌های اخیر است. در حالی که جامعه طرفداری مجموعه Diablo منتظر معرفی چهارمین نسخه از آن بودند، اما خبری از آن نشد و شاهد یک بازی موبایلی با نام Diablo Immortal بودیم. بعدها گزارشاتی منتشر شدند که در آن‌ها آمده بود شرکت Activision Blizzard قصد رونمایی از Diablo 4 را در آن مراسم داشت، اما برنامه آن‌ها در لحظات آخر تغییر کرد. نهایتا این عنوان در Blizzcon 2019 و شش سال بعد از انتشار Diablo 3 معرفی شد.

از آن زمان تا الان، توسعه دهندگان هر چند وقت یکبار اطلاعاتی از بازی Diablo 4 و پیشرفت در روند ساخت آن ارائه می‌دهند و همچنین توضیحاتی را در رابطه با مکانیک‌های آن منتشر می‌کنند. اکنون به تازگی خبر مهمی از این عنوان آمده است.

Activision Blizzard روز پنجشنبه و در جلسه مالی جدید خود به صورت رسمی اعلام که انتظار نمی‌رود بازی Diablo 4 در سال 2021 منتشر شود. مدیران اجرایی این شرکت اطلاعات بیشتری را ارائه ندادند، اما در سال 2022 احتمالا می‌توانیم منتظر انتشار این عنوان باشیم. علاوه بر آن در این جلسه گفته شد که آزمایش بازی Diablo Immortal در مناطق مختلف همچنان ادامه پیدا می‌کند. شرکت Activision Blizzard همچنین از عرضه جدیدترین نسخه Call of Duty در سال جاری میلادی خبر داد.

بازی Diablo 4 در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد. احتمال دارد در رویداد BlizzConline 2021 که در تاریخ 19 فوریه (یک اسفند) برگزار می‌شود، شاهد انتشار تریلر و اطلاعات بیشتری از این عنوان باشیم.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا