نخستین اطلاعات از فیلمنامه‌ی فصل نهم Dexter منتشر شد

پس از فصل هشتم چه اتفاقی برای دکستر مورگان افتاد؟

فیلمنامه‌ی فصل نهم Dexter

وب سایت The Hollywood Reporter با انتشار یک گزارش اختصاصی، نخستین جزئیات را از فیلمنامه‌ی فصل نهم Dexter به اشتراک گذاشته است.

Dexter، یک سریال درام و جنایی است که بین سال‌های ۲۰۰۶ الی ۲۰۱۳ میلادی از شبکه‌ی شوتایم پخش شد. داستان حول محور دکستر مورگان می‌چرخد که یکی از کارشناسان خون در بخش جنایی پلیس میامی است. او در ظاهر کارمند محترمی است اما در باطن یک قاتل سریالی بوده و مجرمانی را که از چنگال قانون فرار می‌کنند را به سزای اعمالشان می‌رساند. اقتباس تلویزیونی رمان Darkly Dreaming Dexter طی هشت فصلی که پخش شد طرفداران زیادی پیدا کرد و حتی توانست جوایز مختلفی را کسب کند. با این حال، بسیاری از علاقه‌مندان به آثار سریالی، آن را با پایان‌بندی بحث‌برانگیزش می‌شناسند.

پس از اینکه Dexter در سپتامبر ۲۰۱۳ میلادی به پایان رسید، طرفداران صدای اعتراض خود را به روش‌های مختلف به گوش تصمیم‌گیرندگان اصلی در شوتایم رساندند. آن‌ها معتقد هستند پایان‌بندی سریال در تناسب با روند داستانی نبوده و به هیچ وجه راضی‌کننده نیست. مدیران شبکه سرانجام کوتاه آمده و تصمیم گرفتند برای جلب نظر مخاطبان خود، فصل نهم را تولید کنند. این فصل از ۱۰ قسمت تشکیل شده و قرار است در پاییز سال آینده‌ی میلادی روی آنتن برود. کلاید فیلیپس (Clyde Phillips) و مایکل سی. هال (Michael C. Hall) هم بازمی‌گردند تا بار دیگر به عنوان شورانر و بازیگر نقش اصلی روی پروژه کار کنند.

The Hollywood Reporter با انتشار یک مطلب اختصاصی، نخستین جزئیات را از فیلمنامه‌ی فصل نهم Dexter منتشر کرده است. بر این اساس، قسمت‌های جدید ۱۰ سال پس از اتفاقات فصل هشتم روایت می‌شوند. دکستر مورگان بعد از جعل مرگش در جریان طوفان لورا، زندگی تازه‌ای را به عنوان یک چوب‌بر در ایالت اورگن آمریکا آغاز کرده است. به بیان دیگر، فرسنگ‌ها از میامی فاصله گرفته و اکنون مردم او را با یک هویت ساختگی می‌شناسند. در نگاه اول، این اطلاعات چندان زیاد نیستند اما اگر دقت بیشتری به خرج دهید، متوجه می‌شوید جزئیات مهمی را در خود جای داده‌اند.

با توجه به مطلب اختصاصی The Hollywood Reporter، می‌توان گفت دکستر مورگان در بخش‌های آغازین فصل نهم زندگی آرامی را پشت سر می‌گذارد و هنوز توسط ماموران دولتی یا افرادی که او را می‌شناسند پیدا نشده است. در ضمن، اگر به یاد داشته باشید، معشوقه‌ی شخصیت اصلی و فرزند پسرش در پایان فصل هشتم مجبور شدند به آرژانتین فرار کنند. احتمال اینکه به واسطه‌ی یک نام ساختگی به کشور بازگشته و در کنار دکستر زندگی می‌کنند وجود دارد. در ضمن، فعلا مشخص نیست چه اتفاقی داستان را به سمت نقطه‌ی اوج خود سوق می‌دهد.

از آن‌جایی که پاییز به عنوان پنجره‌ی انتشار تعیین شده، انتظار می‌رود روند تولید اوایل سال آینده‌ی میلادی آغاز شود. بدین ترتیب، فاصله‌ی چندانی با انتشار جزئیات بیشتر نداریم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا