جزئیات جدیدی از نسخه‌ی نسل نهمی Devil May Cry 5 منتشر شد

خبری از آپگرید رایگان نیست

نسخه‌ی نسل نهمی Devil May Cry 5

مدیر بازاریابی و پلتفرم‌های دیجیتال کپکام آمریکا با انتشار یک پست در فروم ResetEra، جزئیات تازه‌ای را از نسخه‌ی نسل نهمی Devil May Cry 5 به اشتراک گذاشت.

از آن‌جایی که فاصله‌ی چندانی با آغاز نسل نهم و صد البته عرضه‌ی کنسول‌های جدید نداریم، بسیاری از استودیوها و شرکت‌ها تصمیم گرفته‌اند برای بازی‌هایی که طی ماه‌های گذشته منتشر شده یا در آینده‌ای نزدیک به بازار می‌آیند یک آپگرید گرافیکی توسعه دهند. بدین ترتیب، کاربران روی پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس تجربه‌ی بهتری از محصول مورد نظر خواهند داشت. در این بین، برخی از استودیوها آپگرید گرافیکی را به صورت کاملا رایگان در اختیار خریداران قرار می‌دهند اما برخی دیگر هم قیمتی برای آن در نظر گرفته‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، کپکام را باید در میان استودیوهای گروه دوم قرار داد.

ویلیام یاگی-بیکن (William Yagi-Bacon) مدیر بازاریابی و پلتفرم‌های دیجیتال کپکام آمریکا چندی پیش پستی را در فروم ResetEra به اشتراک گذاشت که جزئیات تازه‌ای را از نسخه‌ی نسل نهمی Devil May Cry 5 فاش می‌کند. بر این اساس، کاربران در هنگام تجربه‌ی نسخه‌ی پنجم دی‌ام‌سی روی کنسول‌های جدید چهار حالت پیش روی خود خواهند دید: حالت اول، شامل رهگیری پرتو (Ray Tracing) فعال، وضوح تصویر 4K و نرخ فریم ۳۰ می‌شود؛ حالت دوم، از رهگیری پرتو برخوردار نبوده و بازی را با وضوح تصویر 4K و نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌کند؛ حالت سوم، شامل رهگیری پرتو روشن، وضوح تصویر 1080p و نرخ فریم ۶۰ می‌شود؛ حالت چهارم و پایانی هم از رهگیری پرتو بهره نمی‌برد تا وضوح 1080p و نرخ فریم ۱۲۰ باشد.

دریافت نسخه‌ی نسل نهمی Devil May Cry 5 که با نام Devil May Cry 5 Special Edition شناخته می‌شود رایگان نبوده و ۳۹.۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده است. البته نباید از این موضوع تعجب کرد؛ زیرا نسخه‌ی بهبودیافته‌ی این بازی تنها شامل ارتقاء گرافیکی نشده و محتواهای جدیدی را هم در بر می‌گیرد. طبق اطلاعاتی که طی رویداد سونی در اواخر شهریور منتشر شده بودند، نسخه‌ی نسل نهمی شامل حالت‌های محبوب Turbo و Legendary Dark Knight شده و محتواهایی که در نسخه‌ی دیلاکس و بسته‌ی EX Color Pack موجود بوده را شامل می‌شود. شخصیت ورجیل هم قابل‌کنترل خواهد بود. در ضمن، نسخه‌ی نسل نهمی هنگام عرضه‌ی کنسول‌های جدید تنها به صورت دیجیتالی عرضه شده و نسخه‌ی فیزیکی‌اش در آینده به بازار می‌آید.

Devil May Cry 5، جدیدترین نسخه‌ی مجموعه‌ی دی‌ام‌سی به شمار می‌رود که اوایل سال گذشته‌ی میلادی برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. داستانش پنج سال بعد از نسخه‌ی پیشین روایت شده و روی شخصیت‌های دانته، وی و نرو تمرکز دارد. آن‌ها باید به تقابل یوریزن پرداخته و جلوی نقشه‌های شومش را بگیرند. محصول کپکام به واسطه‌ی تنوع موجود در گیم‌پلی و روایت کم‌نقص داستان مورد استقبال کارشناسان و مخاطبان قرار گرفت. این بازی همچنین موفق شد پرفروش نسخه‌ی مجموعه لقب بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا