بازی Devil May Cry 5 به پرفروش‌ترین نسخه در تاریخ این مجموعه تبدیل شد

نسخه پنجم مجموعه با پشت سر گذاشتن Devil May Cry 4 به این مقام رسید

Devil May Cry 5 پرفروش‌ترین نسخه

مطابق اعلام کمپانی کپکام، بازی Devil May Cry 5 به پرفروش‌ترین نسخه در تاریخ این مجموعه تبدیل شده است.

به‌تازگی، کپکام اعلام کرده که بازی Devil May Cry 5 از حالا به عنوان پرفروش‌ترین نسخه در تاریخ این مجموعه محبوب و پرطرفدار شناخته می‌شود. مطابق اعلام این کمپانی ژاپنی، نسخه‌ی پنجم سری Devil May Cry از زمان عرضه تا به حال موفق به فروش ۳.۱ میلیون نسخه شده است. پیش از این، بازی Devil May Cry 4 با فروش ۳ میلیون نسخه، پر فروش‌ترین بازی تاریخ این سری محسوب می‌شد. همچنین، Devil May Cry 5 به عنوان نوزدهمین بازی پرفروش تاریخ Capcom شناخته می‌شود.

بعد از نسخه پنجم و چهارم این مجموعه، بازی DmC Devil May Cry که یک ریبوت محسوب می‌شد با فروشی بالغ بر ۲.۴ میلیون نسخه به عنوان سومین بازی پرفروش تاریخ این سری به حساب می‌آید. همچنین، نسخه‌ی اول مجموعه Devil May Cry با ۲.۱۶ میلیون نسخه و  Devil May Cry 2 با ۱.۷ میلیون نسخه در رتبه‌های بعدی پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ این مجموعه شناخته می‌شوند.

مطابق گفته‌های تحلیل‌گر مشهور صنعت بازی‌های ویدیویی دنیل احمد، احتمالا سال ۲۰۱۹ تا به اینجا برای کپکام از حیث فروش، سالی خوشایند بوده اما هنوز اتفاق بسیار بزرگ و فراتر از حد انتظاری برای این کمپانی رقم نخورده است. با این حال، آمار فروش Devil May Cry 5 تا به این جا در حالت خوب قرار دارد اما باید دید که این آمار کپکام را مجاب به ساخت نسخه‌های بعدی این مجموعه می‌کند یا خیر.

بازی Devil May Cry 5 برای اولین بار در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۹ (۱۷ اسفند ۱۳۹۷) برای پلنفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. نسخه پنجم مجموعه Devil May Cry با بازخوردهای مثبتی از سوی منتقدین و گیمرها مواجه و به یکی از موفق‌ترین نسخه‌های این مجموعه پرطرفدار تبدیل شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا