1%
  • 0/10

جزییات و نحوه فعال‌سازی بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان

فقط تا ۲۹ اسفند برای استفاده از بسته هدیه مهلت دارید

جزییات و نحوه فعال‌سازی بسته ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان ۰ ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ اخبار فناوری کپی لینک
قیمت و نرخ اینترنت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز شنبه اعلام کرد برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا در کشور از اپراتورها درخواست کرده تا یک بسته اینترنت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد.

بنابه درخواست محمدجواد آذری جهرمی، شرکت‌های ارایه دهنده سرویس اینترنت ثابت هدیه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان از دیروز برای کاربران فعال کرده‌اند. در این رابطه وب سایت سرگرمی با چندین اپراتور ارایه دهنده سرویس اینترنت ثابت گفتگو کرده و اطلاعاتی راجع به این سرویس ارایه شده که در زیر می‌خوانید.

همه شرکت‌های ارایه دهنده‌ی سرویس ثابت اینترنت این سرویس را از دیروز فعال کرده و هم‌اکنون در اختیار کاربران قرار دارد. اما این سرویس تا روز ۲۹ اسفندماه فعال است؛ بنابراین کاربران از دیروز به مدت ۱۲ روز یعنی تا پایان ماه جاری مهلت دارند تا از این سرویس استفاده کنند و پس از آن بسته رایگان غیرفعال خواهد شد.

البته اگر با شرکت‌های ارایه دهنده سرویس اینترنت ثابت تماس بگیرید، تلفن گویا اعلام می‌کند که ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان به شما تعلق گرفته است برای استفاده به سایت شرکت مراجعه فرمایید و بسته مورد نظر را فعال کنید.

نحوه فعال‌سازی بسته اینترنت ۱۰۰ گیگابایت رایگان

شاتل

کاربران شاتل برای فعال‌سازی ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان باید در سايت مای شاتل به بخش بسته‌های ترافیک فعال مراجعه کنند.

در این سایت اشاره شده است؛

کاربرانی که چندین بسته فعال دارند، توجه داشته باشند، در زمان استفاده، اولویت مصرف با بسته‌هایی است که قبل از تخصیص بسته ۱۰۰ گیگ، فعال بوده‌اند.

آسیاتک

کاربران آسیاتک می‌توانند به سامانه این شرکت مراجعه و بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت خود را فعال کنند. ۱۰۰ گیگ حجم رایگان در اکانت کلیه مشترکین سرویس ADSL آسیاتک اضافه شده است.

در سایت آسیاتک اعلام شده است:

همچنین جهت تکریم حقوق مشتریان، آسیاتک برای مشترکان جدید و غیرفعال قدیمی خود حق استفاده از شرایط فوق الذکر را محفوظ داشته است.

پارس آنلاین

بسته اینترنت رایگان پارس آنلاین بصورت خودکار برای کاربران فعال شده و نیازی به فعال سازی نیست.

مخابرات

برای دریافت ۱۰۰ گیگابایت اینترنت ثابت رایگان مخابرات نیازی به انجام کار خاصی توسط کاربر نیست و این بسته به صورت خودکار فعال می‌شود. فقط کاربران قبل از استفاده، پنل خود را چک کنند تا مطمئن شوند این بسته برایشان فعال شده باشد.

ایرانسل

مشترکان اینترنت ثابت (TD-LTE) ایرانسل می‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۹۸* یا مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من، از بسته هدیه ۱۰۰ گیگابایتی استفاده کنند.

در سامانه ایرانسل اعلام شده است:

بسته‌هایی که از قبل فعال شده‌اند، پس از اتمام حجم بسته‌ ۱۰۰ گیگابایتی رایگان، یا بعد از پایان مهلت استفاده از این بسته، در دسترس خواهند بود.

های وب

مشترکان اینترنت های وب هم از هم اکنون با مراجعه به بخش کد‌های تخفیف سامانه این شرکت می‌توانند ۴۰۰ گیگ اینترنت ۱۳ روزه (۴۰۰ گیگ اینترنت داخلی برابر با ۱۰۰ گیگ اینترنت بین الملل) را مشاهده و فعال کنند.

مبین نت

بسته ۱۰۰ گیگابایتی اینترنت رایگان برای مشترکان مبین‌ نت فعال شده و کاربران برای استفاده از این سرویس باید به بخش بانک مجازی روی سامانه مبین‌نت مراجعه و در قسمت بانک هدایا، بسته هدیه خود را فعال کنند. البته برای استفاده از بسته اینترنت هدیه باید سرویس فعلی کاربران دارای طرح فعال به میزان روزهای هدیه باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments