آیا دنزل واشینگتن در دنیای سینمایی مارول حضور پیدا می‌کند؟

دنزل واشینگتن در نقش ابرشرور بزرگ؟

دنزل واشینگتن در دنیای سینمایی مارول

طبق شایعه جدیدی که منتشر شده، به نظر می‌رسد که استودیو مارول (Marvel Studios) به دنزل واشینگتن در دنیای سینمایی مارول (MCU) نقشی را پیشنهاد کرده است که البته این بازیگر ۶۸ ساله به آن جواب منفی داده است.

دنزل واشینگتن (Denzel Washington) یکی از مشهورترین بازیگران صنعت سینماست که در طول ۴۸ سال فعالیتش در این عرصه در آثار درخشانی مثل Training Day، American Gangster، Malcom X و The Equalizer به ایفای نقش پرداخته است. آخرین این بازیگر در فیلم The Tragedy of Macbeth حضور پیدا کرده و همچنین فیلم The Equalizer 3 نیز با بازی او در راه است.

اما آیا این بازیگر حضور در دنیای سینمایی مارول که یکی از بزرگترین مجموعه‌های سرگرمی در دنیاست را نیز به به کار کارنامه خود اضافه خواهد کرد. این طور که شایعه شده، استودیو مارول خواهان حضور دنزل واشینگتن در دنیای سینمایی مارول است و یک پروژه را به او پیشنهاد داده است.

طبق گفته یکی از منابع خبری با نام گریس رندولف (Grace Randolph) مارول استودیو به دنزل واشینگتن نقش ابرشرور بزرگ ریبوت فیلم Fantastic Four یعنی گالاکتوس (Galactus) را پیشنهاد داده است که البته واشینگتن این پیشنهاد را نپذیرفته و رد کرده است.

همچنین شایعه دیگری که توسط یک منبع خبری با نام MyTimeToShine  منتشر شده، ادعا می‌کند که مارول استودیو هم اکنون در حال مذاکره با آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) ستاره فیلم‌های Desperado، The Mask of Zorro و Once Upon a Time in Mexico ایفای نقش گالاکتوس، جهانخوار بزرگ است.

البته باید با این نکته توجه داشته باشید که تمام این اخبار در حد یک شایعه هستند و منابع خبری نیز آن را از طریق یکسری منابع دیگر به دست آورده‌اند، بنابراین امکان این که این شایعات به هیچ وجه درست نباشند، وجود دارد.

ریبوت فیلم Fantastic Four برای اکران در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است. این اثر توسط مت شکمن (Matt Shakman) کارگردان سریال WandaVision کارگردانی می‌شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا