1%
  • 0/10

تماشا کنید: نگاهی به هاشیرای مار و باد در تیزر فصل چهارم انیمه Demon Slayer

انتظارها برای فیلم جدید به انتها رسید

تماشا کنید: نگاهی به هاشیرای مار و باد در تیزر فصل چهارم انیمه Demon Slayer ۰ ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ تریلر کپی لینک

تیزر فصل چهارم انیمه Demon Slayer که چندی پیش در وب سایت یوتیوب منتشر شد، دو هاشیرا مار و باد را به نمایش می‌گذارد.

نیازی نبود مدت زیادی از اتمام فصل سوم انیمه Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba بگذرد و استودیو یوفوتیبل خیلی زود ساخت فصل بعدی را به صورت رسمی تایید کرد. این فصل بر اساس آرک تمرین هاشیرا (Hashira Training Arc) ساخته شده و قرار است تلاش‌های تانجیرو برای تبدیل شدن به یک هاشیرا را به تصویر بکشد.

طرفدارانی که مانگای Demon Slayer را خوانده‌اند، شدیداً نگران فصل چهارم انیمه Demon Slayer هستند؛ زیرا آرک تمرین هاشیرا محتوای چندانی نداشته و نمی‌تواند برای تولید یک فصل کافی باشد. هر چند، گروهی از طرفداران امیدوار هستند استودیو یوفوتبیل (Ufotable) آرک تمرین هاشیرا و بخش ابتدایی آرک قلعه بی پایان (Infinity Castle) را ترکیب کند.

تیزر فصل چهارم انیمه Demon Slayer چندی پیش در وب سایت یوتیوب قرار گرفت. این ویدیو تنها ۱۵ ثانیه زمان داشته و بخش عمده آن را مروری بر اتفاقات رخ داده تشکیل می‌دهد. با این حال، در ثانیه‌های پایانی شاهد هاشیرا مار و هاشیرا باد هستیم؛ مبارزانی که هر دو برای نبردهای پیش رو آماده هستند. هاشیرا باد، چهره جدی‌ای داشته و هاشیرا مار فردی به ظاهر خجالتی بوده که پشت ظاهر ساکتش، قدرتی زیاد نهفته است.

فیلم جدید شیطان کش به سینماها آمده است

همانطور که وعده داده شده بود، فیلم جدید شیطان کش قبل از پخش فصل چهارم به سینماها آمده است. این اثر Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – To the Hashira Training نام داشته و ترکیبی از قسمت آخر فصل سوم و قسمت اول فصل چهارم محسوب می‌شود. فیلم سینمایی To the Hashira Training بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده و در باکس آفیس جهانی هم عملکرد بسیار خوبی داشته است.

فصل چهارم انیمه Demon Slayer در حال حاضر تاریخ انتشار دقیقی نداشته و تنها می‌دانیم امسال عرضه می‎‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments