1%
  • 0/10

تماشا کنید: اولین ملاقات با هالک دانشمند در صحنه حذف شده فیلم Avengers: Infinity War

ملاقات غیرمنتظره هالک و بلک ویدو

تماشا کنید: اولین ملاقات با هالک دانشمند در صحنه حذف شده فیلم Avengers: Infinity War ۲ ۰۹ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک

صحنه حذف شده فیلم Avengers: Infinity War که کمتر از یک دقیقه زمان دارد، اولین ملاقات هالک دانشمند و بلک ویدو را نشان می‌دهد.

مارول و والت دیزنی (Walt Disney) در سال ۲۰۱۹ میلادی فیلم Avengers: Endgame را اکران کردند تا تقابل انتقامجویان و تانوس (Thanos) به انتها برسد. این اثر اتفاقات داستانی بسیار مهمی را در خود جای داده که یکی از آن‌ها معرفی هالک دانشمند (Smart Hulk) است. بروس بنر و هالک طی اتفاقاتی به تفاهم رسیده و تصمیم گرفتند هوش بروس را با فیزیک بدنی غول سبز ترکیب کنند.

نویسندگان Marvel Cinematic Universe در ابتدا تصمیم داشتند هالک دانشمند را در Avengers: Infinity War معرفی کرده و حتی صحنه متعلق به آن را ضبط کردند. با این حال، در نهایت تصمیم گرفته شد صحنه معرفی هالک دانشمند را از انتقامجویان: جنگ ابدیت حذف کرده و مخاطبان در انتقامجویان: پایان بازی شاهد رونمایی از شخصیت مزبور باشند.

صحنه حذف شده فیلم Avengers: Infinity War دو شخصیت بلک ویدو (Black Widow) و فالکون را نشان می‌دهد که در جنگل مشغول قدم زدن بوده و ناگهان با هالک مواجه می‌شوند. سم که از رابطه عمیق میان هالک و ناتاشا مطلع است، از او می‌خواهد جلو رفته و غول سبز را آروم کند. وقتی ناتاشا نزدیک می‌شود، بروس شروع به صحبت کرده و می‌گوید جای نگرانی نبوده و با هالک کنار آمده است.

از آنجایی که صحنه مزبور هرگز در نسخه نهایی Avengers: Infinity War قرار نگرفت، جلوه‌های ویژه آن ناقص است. در ضمن، یکی از نویسندگان فاش کرد پس از اینکه فیلم را بصورت آزمایشی برای گروهی از مخاطبان نشان دادند، هیچ کدام نظر مثبتی نسبت به هالک دانشمند نداشتند. به همین دلیل، تصمیم گرفته شد این شخصیت بجای Infinity War در Avengers: Endgame معرفی شود.

معرفی هالک دانشمند تنها صحنه‌ای از انتقامجویان: جنگ ابدیت نیست که به غول سبز تعلق داشت و نهایتاً حذف شد. دست اندرکاران همچنین صحنه نبرد هالک و کال آبسیدین را در نسخه نهایی قرار ندادند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments