#مهسا_امینی

سریال‌های تاخیرخورده‌ی The CW مطابق برنامه‌ریزی‌های قبلی تولید خواهند شد

بدون هیچ گونه کاهشی در تعداد قسمت‌ها

سریال‌های تاخیرخورده‌ی The CW

سریال‌های تاخیرخورده‌ی The CW مطابق برنامه‌ریزی‌های قبلی و بدون هیچ گونه کاهشی در تعداد قسمت‌ها ساخته می‌شوند.

در ابتدا به نظر نمی‌رسید ویروس کرونا دردسر بزرگی برای صنعت تلویزیون باشد و پروژه‌های تعطیل شده بسیار زود از سر گرفته می‌شوند اما کووید-۱۹ شبکه‌های مختلف را با چالش‌های غیرقابل‌انکاری روبرو کرده است. برای مثال، می‌توان به شبکه‌ی فاکس اشاره کرد که مجبور شد جدول پخش پاییزی خود را با اتکا بر انیمیشن‌های سریالی، برنامه‌های واقع‌نما، سریال‌هایی که قبلا از دیگر شبکه‌ها پخش شده بودند و برنامه‌های ورزشی بچیند. مثال دیگر، شبکه‌ی The CW است که در جدول پخش پاییزی آن خبری از محصولات جدید نیست. سریال Walker هم که قرار بود در این فصل برای نخستین بار روی آنتن برود، تا سال آینده‌ی میلادی به تعویق افتاده است.

مارک پدوویتز (Mark Pedowitz) مدیر شبکه در جریان جلسه‌ای که با محوریت جدول پخش پاییزی برگزار شد، به موضوعات مختلفی از جمله سریال‌های تاخیرخورده‌ی The CW پرداخت. او به مخاطبان اطمینان داد فصل‌های جدید تمامی محصولات از جمله The Flash ،Supergirl و Walker طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی و بدون کاهش تعداد قسمت‌ها ساخته می‌شوند:

در حال برنامه‌ریزی هستیم تا آن سریال‌ها را بدون تغییر در تعداد قسمت‌ها بسازیم. برخی از محصولاتمان ۲۲ یا ۲۰ قسمت دارند و برخی دیگر هم تعداد قسمت‌هایشان به ۱۳ می‌رسد. مشغول برنامه‌ریزی هستیم تا تولید با همان رقم‌های قبلی پیش برود. در این بین، باید صبر کنیم و ببینم شرایط جهان چطور پیش خواهد رفت.

سریال‌های اصلی The CW مانند Legacies ،The Flash و Riverdale به علاوه‌ی Superman & Lois که چندی پیش چراغ سبز دریافت کرد، برای پخش از ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی برنامه‌ریزی شده‌اند. دیگر سریال‌ها مانند Legends of Tomorrow Supergirl و Roswell هم مدتی بعد روی آنتن خواهند رفت. در این میان، سریال Supernatural جزئی از جدول پخش پاییزی است. مدیران شبکه پیش‌بینی کرده‌اند شش قسمت باقی مانده تا آن زمان آماده شوند. از این تعداد، چهار قسمت فرآیند پس‌تولیدشان مانده است. دو قسمت دیگر هم هنوز فیلمبرداری نشده‌اند.

مارک پدوویتز در بخش دیگری به صحبت درباره‌ی سریال Swamp Thing پرداخت؛ سریالی که حق امتیازش اکنون در اختیار شبکه‌ی The CW قرار دارد. این محصول ابرقهرمانی علی‌رغم دریافت بازخوردهای مثبت از سوی منتقدان و مخاطبان پس از پخش تنها یک قسمت لغو شد. طبق گزارش‌های غیر رسمی، سازندگان در تهیه‌ی بودجه‌ی مورد نیاز به مشکل برخورده بودند. به همین دلیل در ابتدا تعداد قسمت‌های فصل اول را از ۱۳ به ۱۰ کاهش داده و نهایتا آن را برای همیشه کنسل کردند. مارک پدوویتز در این باره گفت:

در حال حاضر فقط یک فصل دارد. نمی‌دانم آیا این سریال بازمی‌گردد یا خیر. بدیهی است که استودیوهای The CW و برادران وارنر در این باره تصمیم‌گیرنده هستند. فعلا سریال همین قسمت‌هایی است که در اختیار داریم.

Swamp Thing یکی از سریال‌هایی است که در فصل پاییز از شبکه‌ی The CW پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا