1%
  • 10/10

تماشا کنید: بازگشت یکی از محبوب‌ترین ابرشرورهای مردان ایکس در تریلر جدید ددپول

تقابلی که سال‌ها انتظار دیدنش را داشتیم!!

تماشا کنید: بازگشت یکی از محبوب‌ترین ابرشرورهای مردان ایکس در تریلر جدید ددپول ۱۵۸ ۰۹ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک

استودیو مارول به‌تازگی با انتشار تیزر تریلری جدید، رویارویی مجدد ولورین با یکی از محبوب‌ترین ابرشرورهای مردان ایکس را در اولین فیلم بزرگسال خود تایید کرده است.

شاید امسال چندین فیلم کمیک بوکی در صف اکران باشند، ولی به‌دنبال انتقاد طرفداران از عملکرد ضعیف دنیای سینمایی مارول بعد از پایان یافتن حماسه بی‌نهایت با شاهکار سینمایی اندگیم، این فرانچایز مولتی میلیارد دلاری امسال تنها با فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine که قسمت پایانی سه‌گانه ددپول و اولین اثر سینمایی بزرگسال استودیو مارول محسوب می‌شود، به سینماها بازمی‌گردد.

به‌لطف پروتکل‌های امنیتی در نظر گرفته شده، تا اینجای کار جزئیات زیادی به بیرون درز پیدا نکرده‌، اما استودیو مارول به‌تازگی با انتشار تریلری جدید، رسما رویارویی مجدد ولورین با سیبرتوث که یکی از محبوب‌ترین ابرشرورهای مردان ایکس به‌شمار می‌رود را تایید کرده است. این سیبرتوث همان ورژن نه‌چندان جالبی است که بیست و پنج سال پیش در اولین اقتباس لایو اکشن مردان ایکس دیده بودیم. شاید نسبت به کمیک‌ها ظاهر خوبی نداشته باشد، اما خوشبختانه مارول موفق شده تایلر مین (Tyler Mane) را برای ایفای مجدد این نقش بازگرداند که عمق بیشتری به رویارویی مجدد ولورین و سیبرتوث می‌بخشد.

بازگشت دوباره سیبرتوث سورپرایز چندان بزرگی محسوب نمی‌شود، زیرا سال پیش تصاویر پشت صحنه متعددی از او در فضای مجازی لو رفته بود ولی خب با این حال حضورش صحت داشتن یکی از بزرگترین تئوری‌های مطرح شده را تایید می‌کند. اگر به‌خاطر داشته باشید وقتی اولین تصاویر از لوگوی نابود شده فاکس قرن بیستم منتشر شد، تئوری‌های بی‌شماری در رابطه با داستان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول مطرح شده بود که بزرگترین آن، نابود شدن فرانچایز مردان ایکس فاکس بدست ددپول با الهام از کمیک Deadpool Kills The Marvel Universe بود.

ابتدا بازگشت لیدی دث استرایک و ازازل در دومین تریلر رسمی تایید و سپس جاگرنات وینی جونز در یکی از تیزرهای تبلیغاتی دیده شد. اکنون هم نوبت به سیبرتوث رسیده است. اگر تمامی تکه‌های پازل را کنارهم قرار بدهیم متوجه می‌شویم که تئوری نابود شدن دنیای فاکس توسط ددپول حقیقت دارد و شاید به‌همین خاطر سازمان تناقضات زمانی سر راه او قرار می‌گیرد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

158 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments