گیم‌پلی بازی Deathloop در مراسم رونمایی از پلی‌استیشن ۵ به نمایش گذاشته شد

استودیوی Arkane Lyon برای اولین بار گیم‌پلی بازی Deathloop را بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ به نمایش گذاشت. گیم‌پلی به نمایش گذاشته شده ما را به یاد Dishonored – از ساخته‌های همین استودیو – انداخت. در این اثر شخصیت بازیکن در حین کشتن دشمنان مختلف در یک جزیره، خود توسط قاتلی تحت تعقیب است.

وبلاگ پلی‌استیشن اعلام کرده است که Deathloop انحصاری کنسولی پلی‌استیشن ۵ خواهد بود و همزمان برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود. اعلام شده است که این بازی در ایام تعطیلات ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهد شد و با این حساب بعید نیست که این اثر یک عنوان لانچ برای کنسول پلی‌استیشن ۵ باشد.

داستان بازی حول محور دو شخصیت Colt و Julianna جریان دارد. کولت موظف است ۸ نفر را به قتل برساند اما قضیه به این سادگی نیست؛ کولت در یک چرخه‌ی زمانی گیر کرده است و هر بار که بمیرد، این چرخه از نو آغاز می‌شود. هدف جولیانا این است که کولت را شکار کند تا نگذارد از این چرخه خارج شود.

Deathloop یک بازی مولتی‌پلیر (چند نفره) است و هر دو شخصیت کولت و جولیانا توسط بازیکنان واقعی کنترل می‌شوند. کسی که کنترل کولت را بر عهده دارد باید مانند بازی Dishonored شخصیت‌های NPC را با مخفی‌کاری بکشد و شخصیت جولیانا نیز توسط بازیکن دیگری کنترل می‌شود که قصد دارد جلوی شما را بگیرد. اگر طرفدار بازی‌های مولتی‌پلیر نیستید نیز نگران نباشید! دینگا باکابا (کارگردان بازی) بازیکنان را خاطرجمع کرد که جولیانا می‌تواند توسط هوش مصنوعی نیز کنترل شود و شما قادر خواهید بود از ابتدا تا انتهای بازی را به صورت تک‌نفره به اتمام برسانید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا