آپدیت نسخه ۱.۰۵ بازی Death Stranding منتشر شد

این آپدیت یک گیگابایت حجم دارد

به‌روزرسانی نسخه ۱.۰۵ بازی Death Stranding

آپدیت نسخه ۱.۰۵ بازی Death Stranding با حجم یک گیگابایت برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. این به‌روزرسانی عملکرد بازی را بهتر می‌کند.

در بازی‌های مدرن معمولا بعد از عرضه‌ مشکلاتی پیدا خواهد شد که شرکت سازنده برای حل این مشکلات، آپدیت‌هایی منتشر می‌کند تا بازی بهینه‌تر و بهتر شود. اولین به‌روزرسانی بعد از عرضه‌ی عنوان Death Stranding در دسترس دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار گرفت و علاقه‌مندان می‌توانند همین حالا آن را دریافت کنند. حجم این آپدیت یک گیگابایت است و در نوشته‌های آن فقط دو جمله‌ی بهبود عملکرد بهتر بازی و حل چندی از مشکلات به چشم می‌خورد.

از زمان انتشار بازی Death Stranding تاکنون اخباری در خصوص وجود باگ یا باگ‌های عجیب و غیر معمول منتشر نشده است. هیچ بازی‌ای بدون مشکل نیست و هر عنوانی بعد از انتشارش نیاز به به‌روزرسانی‌هایی دارد، ولی حجم کم آپدیت نسخه ۱.۰۵ خبر از عملکرد موفق تیم کوجیما پروداکشنز در بهینه‌سازی Death Stranding برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو می‌دهد.

بازی Death Stranding یک بازی اکشن ماجراجویی است که مخاطب در آن، نقش یک انتقال دهنده به نام سم را دارد و باید در بازی بسته‌هایی که به شما تحویل داده می‌شود را جا‌به‌جا کنید و از مشکلات پیرامون محیط پسا-‌آخرالزمانی در امان بمانید. وجود محیط‌های باز و چشم‌نواز از نقاط مثبت بازی به حساب می‌آید. Death Stranding یکی از پرستاره‌ترین تیم‌های بازیگری را در تاریخ صنعت ویدیوگیم دارد که از بین آن‌ها می‌توان به نورمن ریداس، مدس میکلسن، لیا سیدو، گیرمو دل تورو و تروی بیکر اشاره کرد. افرادی چون ادگار رایت کارگردان مطرح انگلیسی و جف کیلی مجری مشهور در صنعت ویدیوگیم هم به صورت افتخاری در بازی حضور دارند.

بازی Death Stranding در تاریخ ۱۷ آبان برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شده و در انحصار زمانی این کنسول است. این عنوان قرار است در تابستان ۲۰۲۰ برای رایانه‎‌های شخصی هم منتشر شود. مسئولیت انتشار بازی برای رایانه‌های شخصی را استودیوی 505Games بر عهده گرفته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا