انتشار بازی Death Stranding برای PC به تعویق افتاد

علت: ویروس کرونا!

بازی Death Stranding برای PC

با اعلام استودیو کوجیما پروداکشنز، انتشار بازی Death Stranding برای PC با بیش از یک ماه تاخیر انجام خواهد شد.

بر اساس اعلام استودیو کوجیما پروداکشنز، بازی Death Stranding برای PC کمی دیرتر از موعد اولیه در دسترس کاربران این پلتفرم قرار می‌گیرد. پیش از این قرار بود تا این بازی در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۰ (۱۳ خرداد ۱۳۹۹) برای رایانه‌های شخصی عرضه شود ولی حالا با اعلام استودیو سازنده، این محصول در تاریخ ۱۴ جولای ۲۰۲۰ (۲۴ تیرماه ۱۳۹۹) از طریق فروشگاه‌های اپیک استور و استیم در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی خواهد بود.

کوجیما پروداکشنز دلیل اصلی تعویق بازی Death Stranding برای PC را، تعطیلی این استودیو و دور کاری کارمندان آن به دلیل شیوع ویروس کرونا ذکر کرد. این استودیو در بیانیه‌ی خود اینگونه تاخیر در انتشار بازی را اعلام کرد:

به دنبال تعطیلی موقت استودیو کوجیما پروداکشنز، ما تصمیم گرفتیم تا انتشار نسخه‌ی پی‌سی بازی Death Stranding را تا تاریخ ۱۴ جولای ۲۰۲۰ (۲۴ تیرماه ۱۳۹۹) به تعویق بیاندازیم؛ این امر سبب می‌شود تا سازنده‌های ما وقت بیشتری برای توسعه‌ی بازی از خانه داشته باشند. با تشکر از ادامه پشتیبانی و صبر و بردباری شما!

نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌های شخصی بازی Death Stranding، با پشتیبانی از بالاترین نرخ فریم ممکن و همچنین قابلیت Photo Mode روی این پلتفرم عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که وظیفه‌ی انتشار نسخه‌ی پی‌سی این بازی بر عهده شرکت 505 گیمز قرار دارد.

بازی Death Stranding برای اولین بار در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۷ آبان ۱۳۹۸) روی پلی‌استیشن 4 عرضه شد و بازخوردهای مختلفی از سوی گیمرها و منتقدین دریافت کرد. همچنین این بازی در جشنواره‌های مختلفی توانست به عنوان یکی از بهترین بازی‌های سال گذشته‌ی میلادی معرفی شود.

وب سایت سرگرمی، بازی Death Stranding را مورد بررسی خودش قرار داده و نمره‌ی خوب ۷ را به این بازی اهدا کرده است. شما می‌توانید از اینجا، بررسی متنی و ویدیویی Death Stranding را مطالعه و تماشا کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا