1%
  • 10/10

آیا رایان رینولدز حضور انتقام جویان در فیلم ددپول و ولورین را تایید کرده است؟

پست جنجالی ستاره ددپول!!

آیا رایان رینولدز حضور انتقام جویان در فیلم ددپول و ولورین را تایید کرده است؟ ۵۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
انتقام جویان در فیلم ددپول و ولورین

ساعاتی پیش رایان رینولدز (Ryan Reynolds) با انتشار پستی عجیب در صفحه اینستاگرام خود، به حضور انتقام جویان در فیلم ددپول و ولورین اشاره کرده است.

از وقتی مدیر استودیو مارول از ساخته شدن قسمت پایانی سه‌گانه ددپول خبر داده، بیشتر شایعات و گمانه‌زنی‌های مطرح شده توسط افشاگران و سایر منابع خبری غیررسمی در رابطه با بازگشت چهره‌های آشنا از فرانچایزهای پیشین مارول بوده است. در حال حاضر حضور الکترا (معشوقه شیطان هلزکیچن از اقتباس سینمایی دردویل)، تود (ویلن اولین فیلم مردان ایکس)، لیدی دث استرایک (ویلن دومین فیلم مردان ایکس)، ازازل (جهش‌یافته‌ای شبیه به نایت کراولر)، پایرو (عضو سابق مردان ایکس) و چندین ورینت مولتی‌ورسی ددپول به‌صورت رسمی تایید شده است.

اما آیا این رویداد کراس اوری به‌شدت مورد انتظار فقط به همین چهره‌های آشنا ختم می‌شود؟ مطمئنا خیر. استودیو مارول تا اینجای کار بخش قابل توجهی از سورپرایزهای فیلم را مخفی نگه داشته ولی رایان رینولدز به‌تازگی پست عجیبی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و احتمال حضور انتقام جویان در فیلم ددپول و ولورین را بالا برده است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، حرف “A” روی لوگوی انتقام جویان اسپری شده که به‌عقیده کمیک‌بازها، یک نسخه مولتی‌ورسی از قدرتمندترین قهرمانان زمین است که در خط زمانی ووید برای مقابله با کاساندرا نوا گردهم آمده‌اند.

در حال حاضر هیچ چیزی به‌صورت رسمی تایید نشده، اما بر اساس شایعاتی که پیش‌تر توسط افشاگران مطرح شده، ممکن است این گروه مقاومت باشد که متشکل از چهره‌های آشنایی همچون گمبیت (چنینگ تیتوم)، بلید (وسلی اسنایپس)، مشعل انسانی (کریس ایوانز)، الکترا (جنیفر گارنر) و ایکس ۲۳ (دافنه کین) است. همچنین جالب است بدانید که شایعه حضور گروه مقاومت در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول ماه‌ها پیش مطرح شده بود، بنابراین می‌توان تا حدودی نسبت به صحت داشتن آن مطمئن بود. البته همانطور که بارها تاکید کردیم، بهتر است انتظارات خود را مدیریت کنید تا بعدا ناامید نشوید.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

54 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments