برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

بازیگر ولورین در Deadpool & Wolverine از دلیل واقعی‌اش برای بازگشت می‌گوید

اتفاقی که کمتر کسی از انتظارش را داشت

بازیگر ولورین در Deadpool & Wolverine از دلیل واقعی‌اش برای بازگشت می‌گوید ۳ ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر ولورین در Deadpool & Wolverine از دلیل واقعی‌اش برای بازگشت می‌گوید

هیو جکمن، بازیگر ولورین در Deadpool & Wolverine در بخشی از مصاحبه جدید خود سرانجام از دلیل واقعی‌اش برای بازگشت پرده برداشت.

لوگانی که در مجموعه مردان ایکس (X-Men) معرفی شده بود، در فیلم Logan به انتهای ماجراجویی‌های خود رسید. جدا از این، هیو جکمن (Hugh Jackman) در یکی از مصاحبه‌های خود صریحاً اعلام کرد از ایفای نقش ولورین کنار کشیده و دیگر بعنوان این جهش یافته محبوب جلوی دوربین ظاهر نمی‌شود. با در نظر گرفتن دو مورد گفته شده، تقریباً همه به اطمینان رسیده بودند که هنرپیشه استرالیایی را دیگر در قامت ولورین نمی‌بینند.

بقول انگلیسی زبان‌ها، هرگز نباید گفت هرگز. هیو جکمن پس از ۷ سال قرار است لباس ولورین را اینبار در فیلم Deadpool & Wolverine به تن کند. همانطور که از عنوانش می‌توان حدس زد، لوگان در ماجراجویی خود تنها نبوده و ددپول (Deadpool) همراهی‌اش می‌کند. آن‌ها باید راهی برای توقف کاساندرا نوا (Cassandra Nova) بیابند که بنوعی خواهر دوقلوی پروفسور چارلز اگزاویر بوده و تهدیدی بزرگ برای مولتی ورس به شمار می‌رود.

هیو جکمن چندی پیش مصاحبه‌ای را با یکی از دست اندرکاران وب سایت Rotten Tomatoes به نام ژاکلین کولی (Jacqueline Coley) انجام داد. بازیگر ولورین در Deadpool & Wolverine در بخشی از گفتگو دلیل واقعی‌اش را برای بازگشت به آثار ابرقهرمانی فاش کرد:

در راه بودم…داشتم رانندگی می‌کردم که حسی در وجودم شکل گرفت که می‌خواهم این اثر را با رایان بسازم. تا سرانجام فیلم Deadpool & Wolverine ساخته شود. و ژاکلین به تو قسم می‌خورم وقتی گفتم کارم با این نقش تمام شده، واقعاً فکر می‌کردم تمام شده است.

اما در پس ذهنم، درست از وقتی که قسمت اول Deadpool را دیدم، دوست داشتم این دو شخصیت کنار هم قرار بگیرند. می‌دانستم طرفداران خواهان چنین اتفاقی هستند. از وقتی که چنگال‌ها را برای نخستین بار به دستم وصل کردم، طرفداران درباره این دو شخصیت صحبت می‌کردند.

وقتی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) بعنوان بازیگر وید ویلسون در X-Men Origins: Wolverine انتخاب شد، طرفداران گمان می‌کردند مانند کمیک بوک‌ها شاهد همکاری ولورین و ددپول خواهند بود اما این اتفاق رخ نداد. نویسندگان بنا به دلایلی تصمیم گرفتند تغییراتی در شخصیت ددپول بوجود بیاورند که البته اصلاً به مذاق طرفداران خوش نیامد.

فیلم Deadpool & Wolverine از اوایل مرداد به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments