برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ایستراگ مرد آهنی در Deadpool and Wolverine کشف شد

ایستراگی که فقط ریزبینان متوجه‌اش می‌شوند

ایستراگ مرد آهنی در Deadpool and Wolverine کشف شد ۱۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
مرد آهنی در Deadpool and Wolverine

ایستراگ مرد آهنی در Deadpool and Wolverine که به تازگی در دومین تریلر کشف شده، سوالات زیادی را به وجود آورده است.

مدت‌ها قبل از اینکه کمپین تبلیغاتی Deadpool and Wolverine فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کند، تصاویری از پشت صحنه این فیلم ثبت شد و به فضای مجازی آمد. در برخی از تصاویر می‌شد خودروهای مختلفی را دید که یکی از آن‌ها ظاهراً به رد اسکال در فیلم Captain America: The First Avenger تعلق داشت. حالا با اطمینان می‌توان گفت گمانه زنی‌ها درباره صاحب آن خودرو اشتباه بود.

دومین تریلر Deadpool and Wolverine که چندی پیش منتشر شد، موارد قابل توجه زیادی را در خود جای داده است. برخی از نکات و ایستراگ‌ها بسیار واضح بوده و برای مثال می‌توان به جسد عظیم الجثه مرد مورچه‌ای و الیوث اشاره کرد. برخی دیگر هم نیاز به توجه و ریزبینی زیادی دارند که برای نمونه می‌توان ایستراگ مرد آهنی (Iron Man) را نام برد. ایستراگی که در ادامه قرار گرفته است:

مرد آهنی در Deadpool and Wolverine

اگر متوجه ایستراگ مرد آهنی در Deadpool and Wolverine نشده‌اید، به آرم خودرو که روی کاپوت قرار گرفته نگاهی دقیق بیاندازید. در حالی که انتظار می‌رفت لوگویی مرتبط با رد اسکال قرار گرفته باشد، شاهد طرحی بر اساس ماسک مرد آهنی هستیم. این اتفاق سوالاتی را درباره نحوه ارتباط مرد آهنی و خودرو بوجود آورده است.

احتمال می‌رود جهانی که در آن مرد آهنی صاحب چنین خودرویی بود، بطور کامل ساقط (Prune) شده باشد و برخی از بقایایش به انتهای زمان راه پیدا کرده‌اند. علی‌رغم وجود چنین ایستراگی در تریلر، بعید بنظر می‌رسد مرد آهنی یا حتی یکی از واریانت‌هایش در فیلم Deadpool and Wolverine حضور داشته باشد.

فیلم Deadpool and Wolverine از تاریخ ۵ مرداد (مصادف با ۲۶ جولای) راهی سینماهای آمریکا خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments